Zelden zoveel onzin gelezen in een serieus bedoelde postquote:Op vrijdag 16 november 2012 01:53 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
[..]
Hij was gewoon echt niet geweldig. Respect voor wat hij bereikt heeft, en het lijkt me een goede verstandige jongen, maar het was een goede voetballer, maar blonk eigenlijk nergens in uit, en een groot gedeelte van zijn carriere viel er ook genoeg aan te merken op zijn voetbaltechnische kwaliteiten, zoals handelingssnelheid, aannames, positionering, passing, en simpelweg de beslissingen die hij nam in het veld.
Pas toen hij accepteerde dat hij geen briljante voetballer is, en zich toen wel volledig in dienst van het elftal opstelde, is hij echt goed geworden. Veel minder onnodig balverlies, veel minder kansloze schoten, en daadwerkelijk nuttig voor medespelers als bijvoorbeeld Kaka.
Ik vind Suarez trouwens in het rijtje horen. Vooral als je het hebt over hun periode in Nederland. Was veel belangrijker dan bijvoorbeeld een Zlatan, die eigenlijk maar een half seizoen echt goed heeft gespeeld bij Ajax, en de anderhalf jaar daarvoor hadden we het er alleen over dat hij op de training heel goed zou zijn.
Wil jij me vertellen dat jij die eerste periode van Seedorf het wel een geweldige voetballer vond!? Serieus? Ik wist dat je al aardig op leeftijd was, maar zo vroeg al dement!?quote:Op vrijdag 16 november 2012 01:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zelden zoveel onzin gelezen in een serieus bedoelde post
In potentie 1 van de beste spelers die NL ooit gehad heeft, maar kon het mentaal helaas niet aan.quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:01 schreef remlof het volgende:
Ik ben een grote fan van Vanenburg, in mijn herinnering had ie ook een snor, maar ik kan 'm nu alleen maar zonder vinden
[ afbeelding ]
Vaantje
Maar... Had ie ooit een snor?quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:02 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
In potentie 1 van de beste spelers die NL ooit gehad heeft, maar kon het mentaal helaas niet aan.
Bek houden.quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:04 schreef Dr_Flash het volgende:
nikstoevoegend tong80topic nummer 244.007.
tong is een parel, hij maakt het FOK!forum tot wat het is.quote:
Ik heb hem echt op m'n netvlies met wat volwassener snor. Misschien iets met Harry Vermegen ofzoquote:Op vrijdag 16 november 2012 02:06 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Hier had hij een beginnend snorretje. Zal vast wel eens een iets grotere snor gehad hebben.
[ afbeelding ]
Beetje realisme kan geen kwaad hoorquote:Op vrijdag 16 november 2012 02:07 schreef remlof het volgende:
[..]
tong is een parel, hij maakt het FOK!forum tot wat het is.
Dus jij moet gewoon je muil houden.
Noem je je lul een spuit tegenwoordig!?quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Beetje realisme kan geen kwaad hoor![]()
* Dr_Flash prikt enorme spuit in remlof
Ik ben meer van het spuiten prikken in dan het spuiten in me geprikt krijgen.quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Beetje realisme kan geen kwaad hoor![]()
* Dr_Flash prikt enorme spuit in remlof
Noem jij je hersenen een lul tegenwoordig?quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:11 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Noem je je lul een spuit tegenwoordig!?
Tong!quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:09 schreef tong80 het volgende:
Tong was op TV in 1998 bij de KRO. Werd tweede in een kwis gepresenteerd door Tom van het Hek.
Specialiteit was Ajax en Vanenburg in het bijzonder.
Ja, en de baard in de keel.quote:
Dat was Jan Jaap. Had hem op zijn hazenlip.quote:Op vrijdag 16 november 2012 02:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik bedoel meer de baard op z'n bovenlip.
Wat jij wil. Doe in ieder geval niet alsof dat mijn schuld isquote:
Bij jou zit het wel snorquote:Op vrijdag 16 november 2012 02:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat jij wil. Doe in ieder geval niet alsof dat mijn schuld is
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |