Is niet door mij geschrevenquote:Op maandag 19 november 2012 07:42 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Vooral dat 'proffesionele', als het op zo'n woord al mis gaat
Hoezo is het een win-win situatie voor mij (de eigenaar van het project)? Ik plaats soms zelf ook artikelen en dit heeft dan weer waarde voor mijn andere websites. Geld verdien ik niet uit deze website.quote:Op maandag 19 november 2012 07:54 schreef WebBeestje het volgende:
Blester maar Google Adsense is toch ook geen affiliate netwerk?
Hieronder een lijst van aanbevolen affiliate netwerken.
•Tradetracker.com - Aanmelden
•M4N.nl - Aanmelden
•Google Adsense - Aanmelden
Het idee is goed en voor schrijvers van stukjes en de eigenaar van het project is het een win-win-situatie
De website heeft niet als intentie geld verdienen, ik ga de bezoekers dus ook niet onderspammen met advertenties op de website. Één advertentie per pagina vind ik genoeg voorlopig, en deze advertentie is van degene die een bericht heeft geplaatst.quote:Op maandag 19 november 2012 07:59 schreef WebBeestje het volgende:
Ok, ik had het dan zo aangepakt dat je bijvoorbeeld zelf ook nog banners zou plaatsen. Dat kan toch makkelijk met linkbanners of affiliates? Òf je toont maar één artikel van een schrijver per pagina en dus maar één Adsense banner waardoor je zelf nog twee kunt plaatsen.
quote:Op maandag 19 november 2012 03:28 schreef star_gazer het volgende:
[..]
lekker hè, een zekere mate van financiele vrijheid
Gewoon het idee dat je het met 2 dagen (ipv 5) werken per week financieel ook zou redden is relaxed. Alleen ik wen nu al aan de inkomsten, werk + adsensequote:Op maandag 19 november 2012 03:28 schreef star_gazer het volgende:
[..]
lekker hè, een zekere mate van financiele vrijheid
Theoretisch kunnen ze die code gewoon van jouw site rippen. Is geen geheim iets ofzo.quote:Op maandag 19 november 2012 10:26 schreef YoshiBignose het volgende:
Precies dat vind ik ook wat riskant. Heb weleens artikeltjes geplaatst bij dat soort sites maar heb m'n adsense code niet opgegeven.
Maar dan komt die terecht bij ongeauthoriseerde websites.quote:Op maandag 19 november 2012 10:37 schreef JDx het volgende:
[..]
Theoretisch kunnen ze die code gewoon van jouw site rippen. Is geen geheim iets ofzo.
Dat begrijp ik wel, maar stel die site van Blester voldoet niet aan de eisen om wat voor reden dan ook, kunnen ze mijn adsense natuurlijk ook blokkeren.quote:Op maandag 19 november 2012 10:37 schreef JDx het volgende:
[..]
Theoretisch kunnen ze die code gewoon van jouw site rippen. Is geen geheim iets ofzo.
Zolang jij die site niet authoriseert, lijkt het me sterk dat Google jou er dan verantwoordelijk voor houdt.quote:Op maandag 19 november 2012 10:44 schreef JDx het volgende:
Ja dat is zo. Zou het zelf ook niet zo snel doen, erg link. Maar kwaadwillenden zouden dat dus wel kunnen doen, terwijl je er zelf niets aan kan doen.
een concurrent voor google drukt alleen de prijzen natuurlijk, waardoor jij als publisher er uiteindelijk minder van wordt op de lange termijn..quote:Op maandag 19 november 2012 10:49 schreef WebBeestje het volgende:
Misschien kan dit bericht in de toekomst hoop bieden voor goede concurrentie voor Google Adsense:
http://www.nu.nl/internet(...)jke-zoekmachine.html
Lijkt me dat het dan alleen maar beter kan worden voor publishers.
dan heb je mooi 2 jaar om keihard te werken aan bereik en dominantie in jouw keyword range zonder afgeschilderd te worden als MFA site.. en daarna cashen.. win-win eigenlijk voor 16 jarigen..quote:Op maandag 19 november 2012 10:49 schreef blow... het volgende:
Wat ik nou niet snap is dat een creatieve 16- jarige die redelijk wat van het internet weeten het geld goed kan gebruiken geen adsense mag en een oude verzuurde opa met een torenhoog pensioen die er geen ruk van snapt wel.
Hoezo?quote:Op maandag 19 november 2012 10:50 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
een concurrent voor google drukt alleen de prijzen natuurlijk, waardoor jij als publisher er uiteindelijk minder van wordt op de lange termijn..
Ik heb nog geen website.quote:Op maandag 19 november 2012 10:51 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
dan heb je mooi 2 jaar om keihard te werken aan bereik en dominantie in jouw keyword range zonder afgeschilderd te worden als MFA site.. en daarna cashen.. win-win eigenlijk voor 16 jarigen..
Ik bekeek het anders, als de combinatie Yahoo/Facebook beter betaald dan Google Adsense dan stappen er veel over. Volgens mij is het moeilijk om in te schatten welk effect dit kan gaan hebben maar een goed alternatief erbij lijkt mij niet verkeerd.quote:Op maandag 19 november 2012 10:50 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
een concurrent voor google drukt alleen de prijzen natuurlijk, waardoor jij als publisher er uiteindelijk minder van wordt op de lange termijn..
jah dat zal wel, maar bekijk het eens vanuit de adverteerders kant? Er zijn al prima " grote" alternatieven voor adwords, en die zijn per cpc een stuk voordeliger, echter de conversies zijn ook dermate minder, dat je (lees ik) het alleen voor branding middelen inzet en niet direct voor een conversie ga..quote:Op maandag 19 november 2012 10:52 schreef blow... het volgende:
[..]
Hoezo?
Als adsense alleen is is iemand met 1 ct per klick tevreden. Als er concurrentie komt met 2 ct loopt iedereen over, doet adsense 3 ct enzovoort.
Eén van je ouders een account laten aanmakenquote:Op maandag 19 november 2012 10:49 schreef blow... het volgende:
Wat ik nou niet snap is dat een creatieve 16- jarige die redelijk wat van het internet weeten het geld goed kan gebruiken geen adsense mag en een oude verzuurde opa met een torenhoog pensioen die er geen ruk van snapt wel.
Nou ik heb onlangs een campagne gedraaid bij facebook voor 6k en de resultaten waren dermate treurig dat ik het voorlopig niet meer ga inzetten.. Leuk een cpc van 60 cent, maar 0,0 conversiesquote:Op maandag 19 november 2012 10:54 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Ik bekeek het anders, als de combinatie Yahoo/Facebook beter betaald dan Google Adsense dan stappen er veel over. Volgens mij is het moeilijk om in te schatten welk effect dit kan gaan hebben maar een goed alternatief erbij lijkt mij niet verkeerd.
Ohja, je hebt gelijk. Had ik ff over het hoofd gezien.quote:Op maandag 19 november 2012 10:53 schreef JDx het volgende:
Prijzen worden bepaald door de adverteerders, niet de publishers. Meer concurrentie is lagere prijzen.
Loop dan niet zo over adsense te janken en maak eerst een paar websites. Pas als je veel bezoekers hebt verdient het wat.quote:Op maandag 19 november 2012 10:53 schreef blow... het volgende:
[..]
Ik heb nog geen website.
treurig eigenlijk
Volgend jaar misschien![]()
Ik heb al 3 HTML's liggen.quote:Op maandag 19 november 2012 10:56 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Loop dan niet zo over adsense te janken en maak eerst een paar websites. Pas als je veel bezoekers hebt verdient het wat.
Zoek maar eens iemand met een modaal ful-time inkomen + 600 euro per maandquote:Op maandag 19 november 2012 09:27 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]was het maar elke maand zo. Wel een leuk extra zakcentje maar zak nu weer terug naar m'n oude inkomen van zo'n 20 a 30 per dag.
Lol gewoon exact hetzelfde..quote:Op maandag 19 november 2012 01:55 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Dus 11 dagen nadat je http://maakbekend.nl/ begon al een herstart? Of heb je die site gekopieerd?
klik. Het komt erop neer dat Google verantwoordelijk is voor de BTW-afdracht (verleggingsregeling), maar je moet het wel opgeven.quote:
Aha, nou dat heb ik de afgelopen 8 jaar nog nooit gedaan, wist niet eens dat het bestond, wel gewoon als inkomsten uit onderneming op de IB aangifte.quote:Op maandag 19 november 2012 11:03 schreef star_gazer het volgende:
[..]
klik. Het komt erop neer dat Google verantwoordelijk is voor de BTW-afracht (thank god), maar je moet het wel opgeven.
Bij je BTW-aangifte heb je in rubriek B een vakje voor prestaties aan landen binnen de EU. Als je die invult, hoort het programma je een waarschuwing te geven dat je een ICP-aangifte moet doen.quote:Op maandag 19 november 2012 11:04 schreef JDx het volgende:
[..]
Aha, nou dat heb ik de afgelopen 8 jaar nog nooit gedaan, wist niet eens dat het bestond, wel gewoon als inkomsten uit onderneming op de IB aangifte.
En als je geen bedrijf hebt, hoef je dus helemaal niets in te vullen m.b.t de btw van Adsense toch?quote:Op maandag 19 november 2012 11:05 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Bij je BTW-aangifte heb je in rubriek B een vakje voor prestaties aan landen binnen de EU. Als je die invult, hoort het programma je een waarschuwing te geven dat je een ICP-aangifte moet doen.
Zit er wel op. De BTW-afdracht is alleen verlegd naar het land waarin de prestatie wordt verricht, wat in dit geval belastingtechnisch Ierland is.quote:Op maandag 19 november 2012 11:06 schreef JDx het volgende:
Ook nooit geweten dat ik het daar in moest vullen aangezien er geen BTW op zit
idem..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |