Treinen (nou ja, de metro) en vrachtwagens met opleggers zitten er al sinds deel één in.quote:Op woensdag 14 november 2012 19:49 schreef fotostarter het volgende:
Tering dit gaat heel tof worden. Treinen, vrachtwagens met oplegger en nog meer.Gewoon een tof spel.
heb die trucks in 3 en 4 niet gezien.quote:Op woensdag 14 november 2012 19:50 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Treinen (nou ja, de metro) en vrachtwagens met opleggers zitten er al sinds deel één in.
quote:Op woensdag 14 november 2012 19:53 schreef Compoantje het volgende:
Godverdomme, mooi trailer.
Laat mij nog maar een jaar wachten op de pc versie, dan weet ik zeker dat ik deze graphics (en dus echt de game in de trailer) ook echt heb.
Dat word dan mijn signature voertuig. Heb het in GTA nooit zo gehad op de snelle, flitsende bolides. Doe mij maar een oud afgetrapt poepdingquote:Op woensdag 14 november 2012 19:45 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Meestal is er van zo'n wreck ook een rijdbare versie, dus ik denk dat die er wel in zit.
Je hebt gelijk.quote:Op woensdag 14 november 2012 19:54 schreef fotostarter het volgende:
[..]
heb die trucks in 3 en 4 niet gezien.
Dit. Was juist zo geweldig in IV, helemaal die verrotte kut wagens waar het rook uit je uitlaat kwam. Heerlijke wagens dat.quote:Op woensdag 14 november 2012 19:54 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Dat word dan mijn signature voertuig. Heb het in GTA nooit zo gehad op de snelle, flitsende bolides. Doe mij maar een oud afgetrapt poepding
Inderdaad! En dan echt zo'n overwinningsgevoel als je met zo'n schijtding van de politie wintquote:Op woensdag 14 november 2012 19:56 schreef ROFLOL het volgende:
[..]
Dit. Was juist zo geweldig in IV, helemaal die verrotte kut wagens waar het rook uit je uitlaat kwam. Heerlijke wagens dat.
Was altijd zo vet in SA als alles dan ontploftequote:Op woensdag 14 november 2012 19:58 schreef Gummiebeer het volgende:
Tow trucks zijn ook weer terug. Mooi treintje maken van tow trucks.
Game wordt hartstikke gehyped. En ik hype mezelf ook. Mag het?quote:Op woensdag 14 november 2012 19:21 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
[..]
Gelukkig lopen we de game niet te hypen...(!)
Nooit geweten dat je ook echt andere auto's met die dingen kon verslepen.quote:Op woensdag 14 november 2012 19:58 schreef Gummiebeer het volgende:
Tow trucks zijn ook weer terug. Mooi treintje maken van tow trucks.
HYPE TRAIN NIGGERquote:Op woensdag 14 november 2012 20:01 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Game wordt hartstikke gehyped. En ik hype mezelf ook. Mag het?
Ik heb super veel zin in deze game, current gen of next gen
Dat gaat heel wat boze brieven van boze ouders opleveren denk ik. ''Mijn kind rookt wiet en het komt door GTA V!111!1!11!!!!111''quote:Op woensdag 14 november 2012 20:00 schreef Gummiebeer het volgende:
En ik ben benieuwd wat de gevolgen zijn van drugsgebruik ingame. Je schijnt wiet te kunnen roken, en ook de effecten vernemen.
Hoe dan? Ik heb met die road-trains nooit meer dan één trailer mee weten te krijgen. Was er geen max dan?quote:Op woensdag 14 november 2012 19:59 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Was altijd zo vet in SA als alles dan ontplofte
Met een beetje skills kon je oneindig doorgaanquote:Op woensdag 14 november 2012 20:02 schreef Faazz het volgende:
[..]
Hoe dan? Ik heb met die road-trains nooit meer dan één trailer mee weten te krijgen. Was er geen max dan?
Ditquote:Op woensdag 14 november 2012 20:03 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Met een beetje skills kon je oneindig doorgaan
En zoals gewoonlijk komt er een rechtszaak die Dan Houser dan weer wintquote:Op woensdag 14 november 2012 20:02 schreef Crocodi1e het volgende:
[..]
Dat gaat heel wat boze brieven van boze ouders opleveren denk ik. ''Mijn kind rookt wiet en het komt door GTA V!111!1!11!!!!111''
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |