Ja, die had ik ook.... ligt nog in de kast, maar ik durf hem bijna niet te koop aan te bieden omdat ik dan gevoelsmatig iets "verbodens" aanbiedquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:05 schreef Pvoesss het volgende:
Ik vond overigens de babysleep met de driehoekjes fijner dan de bebecal (met de rondjes).
Helaas is dit dus niet het gevalquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:08 schreef Kyara het volgende:
Paracetamol voor babies jonger dan 3 maanden is wel te koop maar alleen via de apotheek. Dat werd ons geadviseerd om in huis te halen voor de prikjes door zowel kinderarts als cb arts.
3jr geleden haddrn ze het niet bij Kruidvat/Etos..quote:
naar mijn ider ook pas vanaf 120 mgquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:16 schreef Keshet het volgende:
Wij hebben de paracetamol het 1e jaar ook alleen maar bij de apotheek kunnen kopen. Voor zover ik weet verkopen drogisterijen de versie voor de mini's niet.
?quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:21 schreef Keshet het volgende:
Nou fijn, het punt is duidelijk Pvoesss.
Dat is er uit, stond blijkbaar in het vorige topic dus al zoquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:27 schreef Spees_Eend het volgende:
Ahum. Dat het mijn initiatief is mag van mij best uit de OP hoor![]()
Thx!quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:29 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Dat is er uit, stond blijkbaar in het vorige topic dus al zo
Jij.quote:
Wat leuk dat je dat zo even doet.quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:31 schreef Keshet het volgende:
[..]
Jij.
Je moet en zal het laatste woord hebben en weet altijd alles beter. Soms heb ik daar even genoeg van en dan meld ik dat even.![]()
Het is dacht ik een wet maar volgens mijn lesboek is het een richtlijn.quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:29 schreef Brighteyes het volgende:
Als het een richtlijn is, is het geen wet en dus ook niet verboden dat drogisterijen het wel verkopen toch?
dat durfde ik niet eens, zo'n klein fragiel hummelke in een autoquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:41 schreef Spees_Eend het volgende:
Betekent dat dat je niet zomaar een stukje kunt gaan wandelen, of mag je dan ook echt niet naar buiten om bijv. de baby mee te nemen in de auto ergens naartoe?
Oh... ja ik heb echt geen idee hoor hoe dat straks binnen een paar dagen allemaal is!quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:42 schreef Plums het volgende:
[..]
dat durfde ik niet eens, zo'n klein fragiel hummelke in een auto![]()
ik ben ook wel een beetje te voorzichtig en bangig somsquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:44 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Oh... ja ik heb echt geen idee hoor hoe dat straks allemaal is!
Bezoekjes aan het CB of de huisarts daargelaten gewoon nietquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:41 schreef Spees_Eend het volgende:
Betekent dat dat je niet zomaar een stukje kunt gaan wandelen, of mag je dan ook echt niet naar buiten om bijv. de baby mee te nemen in de auto ergens naartoe?
Ohja, dat weet ik idd weer niet. Vlak na Stef's geboorte sneeuwde het heel erg en ook nu weer een winterkind.quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:46 schreef kaatjejannie het volgende:
Het scheelt natuurlijk ook wel welk seizoen het is. Toen Sofie geboren werd was het ook echt koud daarna. Zal nu ook wel zijn.
quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:48 schreef Lamb29 het volgende:
Die wandeling na een week was ook vooral om mij uit te laten idd..
Niet dat ik goed op mijn benen kon staan... maar lekker was t wel ff
(hier was het toen ook bloed heet)
hahahaha ja idd! Ik had de kinderwagen echt nodig als steunquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:51 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Hiero ging een rondje door de wijk ook echt met links en rechts voorbijzoevende rollators, haha! Maar dan merk je ineens wat lang binnenzitten met je doet ja
Ja, maar als hij niet afvalt dan komt hij ook niet onder het geboortegewicht he?quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:50 schreef Pvoesss het volgende:
Ik mocht vrijwel direct weer naar buiten (juni) , ze viel niet meer af en bleef vanaf dag 1 op temperatuur.
bij de 2e ook heel snel eigenlijk (december) en toen was het wel bizar koud hij is geboren tijdens een sneeuwstorm maar hij viel niet af en bleef ook op temperatuur. Hangt denk ik heel erg veel af van de situatie en hoe de bevalling is verlopen en hoe een kind het in het algemeen doet.
Dat lijkt me echt heel erg vervelend, zo lang binnen zitten.quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:53 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Ja, maar als hij niet afvalt dan komt hij ook niet onder het geboortegewicht he?Stef kwam de ene dag aan en viel de andere weer af, enorm frustrerende tijd.
Ik moest er voornamelijk zelf niet aan denken om in een auto te zitten de eerste dagen na de bevallingquote:Op dinsdag 13 november 2012 14:41 schreef Spees_Eend het volgende:
Betekent dat dat je niet zomaar een stukje kunt gaan wandelen, of mag je dan ook echt niet naar buiten om bijv. de baby mee te nemen in de auto ergens naartoe?
Lang verhaal:quote:Op dinsdag 13 november 2012 14:56 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Dat lijkt me echt heel erg vervelend, zo lang binnen zitten.![]()
Is er nog een reden geweest voor het afvallen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.3!
Oh nee de eerste dagen bedoelde ik sowieso niet hoor, maar ik dacht aan na een week of 2. Maar blijkbaar zijn daar dus diverse richtlijnen voor plus je eigen verstandquote:Op dinsdag 13 november 2012 15:01 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik moest er voornamelijk zelf niet aan denken om in een auto te zitten de eerste dagen na de bevallingWij gingen ook voor het eerst naar buiten, naar de bakker, toen baby weer op zijn geboortegewicht zat. Na een dag of 10.
quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:02 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Lang verhaal:Dat zal heel heftig zijn geweestSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oh, maar met een week of twee kan het vast wel hoor. Veel kindjes zijn tegen die tijd wel weer op hun geboortegewicht.quote:Op dinsdag 13 november 2012 15:03 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Oh nee de eerste dagen bedoelde ik sowieso niet hoor, maar ik dacht aan na een week of 2. Maar blijkbaar zijn daar dus diverse richtlijnen voor plus je eigen verstand
De kraamtranen hebben rijkelijk gevloeid jah.. Heb er laatst nog wat van gezegd in het ziekenhuis bij mijn bevalplan doornemen, dit gaat me dus écht niet nog eens gebeuren he? Misschien niet helemaal netjes, maar ik verwijt het die nachtverpleegster nog steeds heel ergquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |