Ik herkende alleen Dirk Taat in de lijst... Dus BN-ers in de stijl van Sterren springenquote:Op zondag 11 november 2012 21:02 schreef HalloLobbes het volgende:
[..]
Tenzij hij roti kip gaat maken. Maar het wordt dus een BN aflevering. Welke andere BN-ers?
Vita heeft hetzelfde jasjequote:
Als je spieren hebt, hoef je niet meteen stijf te zijn...quote:Op zondag 11 november 2012 21:05 schreef F_JD het volgende:
Klagen over z'n spieren in het filmpje, maar hem wel al die trucs en lifts laten doen...uhu
Oh okay, 3e rangs BN-ers. Ze zijn alleen BN-er voor zichzelf. Tja..., als je het dan over echte BN-ers hebt, laat Linda de Mol, Wendy van Dijk, Carlo Boszhard etc. etc. dan in de keuken prutsen. Maar goed, ik krijg trek als ik aan dat programma denken. Dus dansen kijken maar.quote:Op zondag 11 november 2012 21:03 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik herkende alleen Dirk Taat in de lijst... Dus BN-ers in de stijl van Sterren springen
Niet zo raar als Inge, maar oeps, foutje, die is ook een Elf, sorry.....quote:Op zondag 11 november 2012 21:07 schreef megamandy het volgende:
Hoe vaker ik Vita zie, hoe raarder ze er uit ziet
Ze wordt steeds lelijker.quote:Op zondag 11 november 2012 21:07 schreef megamandy het volgende:
Hoe vaker ik Vita zie, hoe raarder ze er uit ziet
Dat heb ik wel vakerquote:
Steve moet gewoon niet zeuren, dat bedoel ikquote:Op zondag 11 november 2012 21:06 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Als je spieren hebt, hoef je niet meteen stijf te zijn...
Voor muziek heb ik een app. voor kleding nog nietquote:Op zondag 11 november 2012 21:08 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Dat heb ik wel vakerOok met muziek trouwens... gewoon een kleding en playlist achteraf online gooien
quote:Op zondag 11 november 2012 21:08 schreef iFok. het volgende:
[..]
Voor muziek heb ik een app. voor kleding nog niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |