Hm, qua prijs prima te doen. Lijkt me dat het uittenue evenveel kost. Misschien maar eens even naar kijken binnenkortquote:Op zondag 11 november 2012 00:36 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Ik iets minder, rond de 60-70 euro of zo. Toen ik hem besteld had duurde het iets van 2-3 weken. Internetbankieren duurt ook nog wel 1 of 2 weken voordat dat klaar is. En dan versturen gaat ook niet bijster snel. Maar misschien deed ik ook wel iets verkeerd, maar goed heb hem in ieder geval wel.
Ik ben bang dat het Europa League wordt, als het überhaupt Europees voetbal wordt volgend jaar.quote:Op zondag 11 november 2012 00:40 schreef tochweerhenk het volgende:
Ik denk dat het niet eens gaat lukken CL volgend jaar, Chelsea ManU en ManC plaatsen zich sowieso voor top 3, en Tottenham kan wel eens 4e worden helaas, zelfs Everton heeft een goede kans. Denk dat het heel lastig wordt voor Arsenal om top 4 te eindigen. Maar als ze de CL winnen zijn ze ook gewoon geplaatst. Dat is dan een dubbele prijs voor Wenger, prijs zelf van CL en plaatsing voor volgend jaar.
http://arsenaldirect.arse(...)-shirt/invt/479304p/quote:Op zondag 11 november 2012 00:39 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Hm, qua prijs prima te doen. Lijkt me dat het uittenue evenveel kost. Misschien maar eens even naar kijken binnenkort
Maar als ik dan bijvoorbeeld Cazorla of Wilshere erop zet, spelen die volgend jaar ineens bij City en moet ik hem verbrandenquote:Op zondag 11 november 2012 00:42 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
http://arsenaldirect.arse(...)-shirt/invt/479304p/
Maximaal betaal je 70 euro denk ik. Ligt er even aan of je naam erop zet.
Moeten ze eerst de finale halen, is niet onmogelijk als ze Chelsea zo ver mogelijk ontlopen, en dan Bosscielny maar niet opstellen in die finale dan. Dan winnen ze.quote:Op zondag 11 november 2012 00:42 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Ik ben bang dat het Europa League wordt, als het überhaupt Europees voetbal wordt volgend jaar.
Misschien via de League Cup?
Stel je haalt de finale en je speelt daar tegen Chelsea. Je verliest maar Chelsea wordt 1e t/m 4e, krijg je dan als verliezend finalist de Europese plek?quote:Op zondag 11 november 2012 00:44 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Moeten ze eerst de finale halen, is niet onmogelijk als ze Chelsea zo ver mogelijk ontlopen, en dan Bosscielny maar niet opstellen in die finale dan. Dan winnen ze.![]()
En koscielny ook niet :squote:Op zondag 11 november 2012 00:44 schreef Lunice het volgende:
Vermaelen heeft ook niet z'n beste seizoen he
Matig inderdaad. Grote fout vorige week, waardoor RvP scoorde.quote:Op zondag 11 november 2012 00:44 schreef Lunice het volgende:
Vermaelen heeft ook niet z'n beste seizoen he
Moeilijk inderdaad. Vermaelen misschien. Wilshere zie ik Arsenal niet verraden. Jeugdopleiding gehad daar.quote:Op zondag 11 november 2012 00:43 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Maar als ik dan bijvoorbeeld Cazorla of Wilshere erop zet, spelen die volgend jaar ineens bij City en moet ik hem verbranden
Klopt wat je over Wilshere zegt. Geloof dat hij dat afgelopen middag op de BBC had verteld, maar je weet maar nooit tegenwoordig...quote:Op zondag 11 november 2012 00:46 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Moeilijk inderdaad. Vermaelen misschien. Wilshere zie ik Arsenal niet verraden. Jeugdopleiding gehad daar.
quote:Op zondag 11 november 2012 00:46 schreef Lunice het volgende:
http://www.mirror.co.uk/s(...)n-midfielder-1429648
Stel dat dit waar is.
Dat zou fantastisch zijn. Maar zal wel te duur zijn en geen idee of Fellaini naar Arsenal wilt want hij zal wel bij elke engelse topclub een aanbod hebbenquote:Op zondag 11 november 2012 00:46 schreef Lunice het volgende:
http://www.mirror.co.uk/s(...)n-midfielder-1429648
Stel dat dit waar is.
£45 ≈ ¤56 volgens valuta.nl. Dat is dan wel zonder naam/nummer dus.quote:Op zondag 11 november 2012 00:42 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
http://arsenaldirect.arse(...)-shirt/invt/479304p/
Maximaal betaal je 70 euro denk ik. Ligt er even aan of je naam erop zet.
Verzendkosten.quote:Op zondag 11 november 2012 00:51 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
£45 ≈ ¤56 volgens valuta.nl. Dat is dan wel zonder naam/nummer dus.
Hm.quote:
Iets beter dan een Ramsey denk ik.quote:
Sneijder uit vorm is beter dan Ramsey gemiddeld over een jaar. En de keren dat Ramsey echt boven zijn gemiddelde uitsteekt zijn ook op één hand te tellen.quote:Op zondag 11 november 2012 01:01 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Iets beter dan een Ramsey denk ik.
Ja nu wil ik deze als gif maar ik wil mijn oude niet kwijt.quote:
Ik vind het nog steeds dom dat ze hem afgelopen zomer niet hebben gehaald. Maar beter laat dan nooit. Al heb ik er weinig vertrouwen in dat hij gaat komen.quote:Op zondag 11 november 2012 00:46 schreef Lunice het volgende:
http://www.mirror.co.uk/s(...)n-midfielder-1429648
Stel dat dit waar is.
Allemaal leuk en aardig tot Chelsea met geld gaat smijten..:)quote:Chelsea will make a £30m bid for Everton midfielder Marouane Fellaini, 24, in the January transfer window.
Full story: Sunday Mirror
Fellaini is ook niet dom hé.quote:Op zondag 11 november 2012 09:24 schreef sylvietjoo het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig tot Chelsea met geld gaat smijten..:)
Vraag me af wie meer invloed op hem zal hebben, Vermaelen of Hazard, De Bruyne, Lukaku en Courtoisquote:
££££££££££ is denk ik degene met de meeste invloedquote:Op zondag 11 november 2012 12:16 schreef Maraten het volgende:
[..]
Vraag me af wie meer invloed op hem zal hebben, Vermaelen of Hazard, De Bruyne, Lukaku en Courtois
Als je salaris bedoeld is dat onzin, hoe kut ik het ook vind om te zeggen. Als neutrale voetballer is Chelsea aantrekkelijker dan Arsenal op dit moment.quote:Op zondag 11 november 2012 12:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
££££££££££ is denk ik degene met de meeste invloed
Laatste wedstrijden van Arsenal waren behoorlijk aantrekkelijk hoor.quote:Op zondag 11 november 2012 13:49 schreef rioolheffing het volgende:
[..]
Als je salaris bedoeld is dat onzin, hoe kut ik het ook vind om te zeggen. Als neutrale voetballer is Chelsea aantrekkelijker dan Arsenal op dit moment.
Hoe klote ik het ook vind om te zeggen, maar Chelsea staat op 4 pnt afstand van de nummer 1, is CL-winnaar, heeft meer geld voor transfer én salaris en kan meer grote sterren kopen en aantrekken (en doet dat ook).quote:Op zondag 11 november 2012 14:15 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Laatste wedstrijden van Arsenal waren behoorlijk aantrekkelijk hoor.
Idd, er moet eens gekapt worden met dat calimero gedoe over geld. Het is wel een factor, maar als jij als club elk jaar je beste spelers verkoopt, matig voetbal speelt en al 7 jaar geen prijs meer hebt gepakt dan moet je zorgen dat je daar de boel op orde krijgt. En niet blijven janken over dat eeuwige oliegeld.quote:Op zondag 11 november 2012 13:49 schreef rioolheffing het volgende:
[..]
Als je salaris bedoeld is dat onzin, hoe kut ik het ook vind om te zeggen. Als neutrale voetballer is Chelsea aantrekkelijker dan Arsenal op dit moment.
quote:Op maandag 12 november 2012 01:20 schreef tostitomaatkaas het volgende:
http://www.soccernews.nl/(...)Ginkel#ixzz2BxamjYwI
Van Ginkel naar Arsenal, wat zou ik daar gelukkig van worden
Al zou dat wel een echte Wenger aankoop zijn. 5 jarige contractje en over 4 jaar verkopen.quote:
Die verdedigend middenvelder is natuurlijk "new signing" Diaby die weer geblesseerd is. Ik denk ook niet dat die er gaat komen met, Wilshere, Arteta, Diaby, Coquelin ( Frimpongquote:Op maandag 12 november 2012 21:28 schreef Banaanensuiker het volgende:
Ik zie niet zo snel nog een spits komen. Giroud begint net op stoom te raken en dat zou voor hem echt een klap in het gezicht zijn.
Denk en hoop eerder op een verdedigende middenvelder en links back.
Vervanger voor Sagna is toch al lang binnen.quote:Op maandag 12 november 2012 22:35 schreef Maraten het volgende:
[..]
Die verdedigend middenvelder is natuurlijk "new signing" Diaby die weer geblesseerd is. Ik denk ook niet dat die er gaat komen met, Wilshere, Arteta, Diaby, Coquelin ( Frimpong)
M'vila zou mooi zijn maar denk het dus niet. Mss dat ze al een vervanger voor Sagna willen halen, maar ik heb het liefst een aanvallend middenvelder en een linksback.
Jenkinson, maar een RB is te weinigquote:Op maandag 12 november 2012 23:22 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Vervanger voor Sagna is toch al lang binnen.
Las overigens vandaag dat Frimpong verhuurd gaat worden.
Wat is dit nou weer voor onzin? Geen goede spelers gekocht? Ik noem Podolski, Arteta, Cazorla, Chamberlain?quote:Op dinsdag 13 november 2012 10:46 schreef TheClown1 het volgende:
we moeten wel naar de realiteit kijken. arsenal smijt niet met geld als het om spelers gaat. de aankopen waar we op hopen komen nooit. de afgelopen twee jaar zijn er geen goede spelers ingekocht en dat zal ook komende jan niet gebeuren. CL zal er denk ik ook niet inzitten het volgend seizoen.
met de huidige selectie mogen we blij zijn als we 6e worden.
en wat hebben die op dit moment laten zien. precies wat arsenal al jaren is. een NET NIET CLUBquote:Op dinsdag 13 november 2012 10:47 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor onzin? Geen goede spelers gekocht? Ik noem Podolski, Arteta, Cazorla, Chamberlain?
Een speler met 100+ interlands voor Duitsland is een net niet speler?quote:Op dinsdag 13 november 2012 10:48 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
en wat hebben die op dit moment laten zien. precies wat arsenal al jaren is. een NET NIET CLUB
er zijn inderdaad vele factoren waardoor het op dit moment niet goed gaat. team moet nog aan elkaar wennen. bepaalde spelers moeten aan snelheid van het spel wennen in de PL. er zijn inderdaad vele factoren maar uiteindelijk komt het erop neer dat dit jaar in jaar uit bij Arsenal voorkomt.quote:Op dinsdag 13 november 2012 10:51 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Een speler met 100+ interlands voor Duitsland is een net niet speler?Denk toch na man.
Er zijn zoveel factoren waarom het niet goed gaat op het moment, en aan kwaliteit in bovengenoemde spelers schort het echt niet. Extreem opportunistisch.
Nu haal je een heel ander punt aan.quote:Op dinsdag 13 november 2012 11:00 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
er zijn inderdaad vele factoren waardoor het op dit moment niet goed gaat. team moet nog aan elkaar wennen. bepaalde spelers moeten aan snelheid van het spel wennen in de PL. er zijn inderdaad vele factoren maar uiteindelijk komt het erop neer dat dit jaar in jaar uit bij Arsenal voorkomt.
De stats spreken voor zich. We gaan het niet hebben over het verkoopbeleid. Dat hebben we al meerdere malen besproken. Laten we hebben over de mentaliteit van dit team en in het bijzonder van Wenger (denk ik).
De afgelopen jaren deed arsenal altijd mee in de top 3 en ieder jaar weer zakt het op een gegeven moment weer in en wordt er verloren van teams waarvan je denkt WTF! hoe kon dat gebeuren.
long term mentaliteit van wenger.quote:Op dinsdag 13 november 2012 11:25 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Nu haal je een heel ander punt aan.![]()
Eerst zeg je dat de slechte prestaties komen door de zwakke selectie, en nu heb je het ineens over de mentaliteit van Wenger?
quote:Op dinsdag 13 november 2012 11:27 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
Je noemt een Arteta. Ik zeg kijk naar de vorige wedstrijd. Dat is precies wat Arteta is.
we weten beiden dat stats niet alles zeggen. op de beslissende momenten staat hij er niet. daar gaat het omquote:
Nooit naar Köln gekeken zeker?quote:Op dinsdag 13 november 2012 11:27 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
long term mentaliteit van wenger.
short term de huidige selectie.
Je noemt een Podolski die 100 interlands op zijn naam heeft. Wat heeft Podolski voor Duitsland gedaan? Hij speelde vele wedstrijden maar heeft nooit een wedstrijd naar zich toe getrokken, zoals ik weet.
Ik verdoe mijn tijd eigenlijk, met iemand zo kortzichtig.quote:Op dinsdag 13 november 2012 11:33 schreef TheClown1 het volgende:
[..]
we weten beiden dat stats niet alles zeggen. op de beslissende momenten staat hij er niet. daar gaat het om
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |