quote:Op zaterdag 10 november 2012 16:59 schreef martino673 het volgende:
Wachten.. Je bent pas 15 jaar. ;')
Het schijnt ook dat als je wakker wordt met een piemel in je mond wakker wordt dat je ook de kans hebt om homoseksueel te zijn.quote:Op zaterdag 10 november 2012 17:02 schreef Sec.XV het volgende:
Gewoon een schaamhaar uittrekken en daar een aansteker onder houden.
Bij een gele vlam ben je hetero, bij een paarse vlam ben je homosexueel.
En als hij blijft drijven op water ben je bisexueel.
Kan niet missen, succes!
Daar kom je vanzelf wel achter, don't worry.quote:Op zaterdag 10 november 2012 16:57 schreef SixSevenEight het volgende:
Hoe kom ik erachter op welk geslacht ik val?
Dat komt omdat vrouwen mooi zijn, en mannen bah.quote:Op zaterdag 10 november 2012 17:08 schreef CruellaDeVil het volgende:
Waarom zou je als heteroman een andere man niet knap kunnen vinden? Ik denk ook weleens "Damn, wat een mooie vrouw!", maar ik ben toch echt hetero.
Je bent het woord sommige vergeten tussen omdat en vrouwen.quote:Op maandag 12 november 2012 19:38 schreef LKVBHD het volgende:
[..]
Dat komt omdat vrouwen mooi zijn, en mannen bah.
Ik kan een man oppervlakkig wel een ''hunk'' vinden oid...quote:Op zaterdag 10 november 2012 17:08 schreef CruellaDeVil het volgende:
Waarom zou je als heteroman een andere man niet knap kunnen vinden? Ik denk ook weleens "Damn, wat een mooie vrouw!", maar ik ben toch echt hetero. Een knap persoon wordt toch niet ineens lelijk wanneer hij bekeken wordt door iemand van hetzelfde geslacht?
Mannen zijn daarin anders. Als 100% heteroman, let je niet op hoe knap andere mannen zijn. TS is dus gewoon gay as fuck.quote:Op zaterdag 10 november 2012 17:08 schreef CruellaDeVil het volgende:
Waarom zou je als heteroman een andere man niet knap kunnen vinden? Ik denk ook weleens "Damn, wat een mooie vrouw!", maar ik ben toch echt hetero. Een knap persoon wordt toch niet ineens lelijk wanneer hij bekeken wordt door iemand van hetzelfde geslacht?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |