Ga nou voor de verandering gewoon eens normaal in op wat iemand zegt, in plaats van alleen maar mensen dom e.d. te noemen.quote:
lijkt me wel leuk, je elke dag opnieuw voorstellen,lolquote:Op vrijdag 9 november 2012 14:52 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Mijn ervaring na lang omgaan met eigenwijze oude mensen (ik heb in een bejaardenhuis gewerkt) zegt me dat mensen zoals jij op een gegeven moment een gebrek aan hersencellen hebben en alle vermogen tot rationeel denken verliezen. Vandaar dat je denkt dat jouw ervaring ook maar op enige manier representatief is voor de werkelijkheid.
Niemand stelt dan ook dat alle collectanten asocialen zijn, we hebben het hier over asociale collectanten.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:48 schreef Piye het volgende:
[..]
Nee het probleem is dat je gewoon geen zin hebt om geld te geven. Dat is niet perse asociaal en kan verschillende redenen hebben, maar ga nou niet doen alsof het komt omdat collectanten allemaal een stel aso's zijn.
Ken je het verhaal van de spookrijder? Waarschijnlijk ben je het al vergeten, dus ik ga het nog even herhalen voor je:quote:
Bij sommige figuren was dat ieder uur. Die stonden dan een halve dag in de lift, omdat ze vergaten op welke verdieping ze moesten uitstappen. Dan bracht je ze waar ze moesten zijn, en een half uur later stonden ze weer in de lift te koekeloeren.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:54 schreef THEFXR het volgende:
[..]
lijkt me wel leuk, je elke dag opnieuw voorstellen,lol
quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:59 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Bij sommige figuren was dat ieder uur. Die stonden dan een halve dag in de lift, omdat ze vergaten op welke verdieping ze moesten uitstappen. Dan bracht je ze waar ze moesten zijn, en een half uur later stonden ze weer in de lift te koekeloeren.
Jawel, want een deel van de mensen in dit topic stelt dat collecteren per definitie asociaal is. En ik waag te betwijfelen of jij wel geeft aan een collectant als die netjes is.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:56 schreef Chewie het volgende:
[..]
Niemand stelt dan ook dat alle collectanten asocialen zijn, we hebben het hier over asociale collectanten.
Dus nogmaals het probleem is asociale collectanten en domme mutsen die moeite hebben met lezen.
Dat mag jij betwijfelen maar daar gaat dit topic niet over.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:16 schreef Piye het volgende:
[..]
Jawel, want een deel van de mensen in dit topic stelt dat collecteren per definitie asociaal is. En ik waag te betwijfelen of jij wel geeft aan een collectant als die netjes is.
Dit topic gaat eerder over de paar mensen die collectanten niet waarderen,.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat mag jij betwijfelen maar daar gaat dit topic niet over.
Zo moeilijk is het niet, dit topic gaat over asociale collectanten waarvan in deel 1 al voldoende voorbeelden zijn gegeven.
Het topic gaat helemaal niet specifiek over asociale collectanten. Het wordt wel door sommigen aangegrepen om kutexcuses om niet aan collectanten te geven te posten. Daarbij is het natuurlijk erg handig om een beeld te scheppen van een asociale collectant, want je zal maar toe moeten geven dat je gewoon geen zin hebt om geld te geven.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat mag jij betwijfelen maar daar gaat dit topic niet over.
Zo moeilijk is het niet, dit topic gaat over asociale collectanten waarvan in deel 1 al voldoende voorbeelden zijn gegeven.
een betonnen plaat heb je voor je kop,jijquote:Op vrijdag 9 november 2012 15:27 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Dit topic gaat eerder over de paar mensen die collectanten niet waarderen,.
Asociale collectanten bestaan niet. Aangezien ze het allemaal vrijwillig, for free doen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:29 schreef Piye het volgende:
[..]
Het topic gaat helemaal niet specifiek over asociale collectanten. Het wordt wel door sommigen aangegrepen om kutexcuses om niet aan collectanten te geven te posten. Daarbij is het natuurlijk erg handig om een beeld te scheppen van een asociale collectant, want je zal maar toe moeten geven dat je gewoon geen zin hebt om geld te geven.
Tuurlijk, jochie.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:30 schreef THEFXR het volgende:
[..]
een betonnen plaat heb je voor je kop,jij
Geld geven =/= waarderen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:27 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Dit topic gaat eerder over de paar mensen die collectanten niet waarderen,.
vrijwillig aso zijn en dan een stichting als excuus gebruiken.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:31 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Asociale collectanten bestaan niet. Aangezien ze het allemaal vrijwillig, for free doen.
De mensen die hier reageren zijn asociaal.
Je moet niet zo invullen voor anderen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:32 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Geld geven =/= waarderen.
De meeste mensen geven geld uit schaamte, omdat ze anders bang zijn asociaal genoemd te worden. Daarom hebben ze een hekel aan collectanten: niemand houdt ervan om door schaamte gedwongen te worden iets te doen.
Ze krijg thuis niet genoeg aandachtquote:Op vrijdag 9 november 2012 15:32 schreef Vlindur het volgende:
En het zoveelste topic wat nu meer draait om Robijn
Jantje beton verzorgt de plaat voor de kop van robijn. Dus daar draag ik niet aan bij.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:33 schreef Vlindur het volgende:
Ik geef alleen aan Nederlandse Stichtingen. Long fonds, astma, Jantje Beton enzovoort.
Oh ja? Welke nog meer dan?quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:32 schreef Vlindur het volgende:
En het zoveelste topic wat nu meer draait om Robijn
Je moet niet zo invullen voor anderen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:31 schreef Robijn48 het volgende:
De mensen die hier reageren zijn asociaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |