quote:Uit(17): Vertonghen, Anita, Janssen, Aissati, Lodeiro, Bulykin, Özbiliz, Ooijer, Verhoeven, Cvitanich, El Hamdaoui, Castillion, Sneijder, Bizot, Jozefzoon en Silva en van der Wiel.
In(9): Sana, Moisander, Poulsen, Schøne, Boccara, Hoesen, Babel, Andersen en Meleg*
Doorgestroomd uit jeugdopleiding(6): Denswil, Veltman, Fischer, Dijks, Klaassen en van der Hart.
In: ¤26.655.000
Uit: ¤6.500.000
* = per 1 januari 2013.
SPOILER: Europese topniveauOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 8 november 2012 13:43 schreef Catch22- het volgende:
Babel linksbuiten en de Jong en Eriksen op 10/spits afwisselend.
quote:Op donderdag 8 november 2012 13:33 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Vanaf nu moet Babel gewoon weer in de spits staan. Eriksen in de spits vind ik maar niets, behalve tegen City.
Ik ook, en Fischer in potentie een betere flankspeler. Van mij hoeft hij geen meerjarig contract te krijgen na dit seizoenquote:Op donderdag 8 november 2012 13:41 schreef Tyron het volgende:
Ik vind Siem de Jong een betere spits dan Babel.
Hmm, zou kunnen meespelen maar ik denk niet dat Frank zo denkt.quote:Op donderdag 8 november 2012 13:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Over Fischer; zou het strategisch kunnen zijn om hem nog niet structureel in de basis te zetten, met het oog op contractonderhandelingen in de winterstop?
Je zag tegen City toch ook dat het niet zo makkelijk is om mee te doen op een hoger niveau, dus wel begrijpelijk dat hij rustig gebracht wordt.quote:Op donderdag 8 november 2012 13:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Over Fischer; zou het strategisch kunnen zijn om hem nog niet structureel in de basis te zetten, met het oog op contractonderhandelingen in de winterstop?
Na dinsdag gezien te hebben is dit het laatste jaar gok ik zo.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:04 schreef TIM-846 het volgende:
Hoelang zou De Jong nog bij Ajax blijven?
Als die dat nou wekelijks deed gaf ik je gelijk. Helaas is het in de competitie eerder uitzondering dan de regel. Ik zou niet weten naar wat voor club die heen moet?quote:Op donderdag 8 november 2012 14:05 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Na dinsdag gezien te hebben is dit het laatste jaar gok ik zo.
Dat en het lijkt me ook niet zo'n type wat zo snel weg wil, wat dat betreft is zijn broer een goed verkeerd voorbeeldquote:Op donderdag 8 november 2012 14:07 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Als die dat nou wekelijks deed gaf ik je gelijk. Helaas is het in de competitie eerder uitzondering dan de regel. Ik zou niet weten naar wat voor club die heen moet?
Je zag tegen City ook dat hij in 5 minuten meer liet zien dan Boerrigter in 90 minuten. Er gebeurd wat als hij aan de bal is.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je zag tegen City toch ook dat het niet zo makkelijk is om mee te doen op een hoger niveau, dus wel begrijpelijk dat hij rustig gebracht wordt.
Hij zal wel bijtekenen denk ik, is net als Eriksen gewoon met een opleidingstraject bezig
Inderdaad. Verwacht niet dat hij snel weg zal gaan. Hij zal een degelijke club uitkiezen en niet gaan voor Spartak Moskou of zoiets.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat en het lijkt me ook niet zo'n type wat zo snel weg wil, wat dat betreft is zijn broer een goed verkeerd voorbeeld
Vond ik wel meevallen of eigenlijk tegenvallen, verwijt hem niks maar jij maakt er een wonderkind van, wat hij ook niet is.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:12 schreef j0rdiiii het volgende:
Fischer moet een basisplaats krijgen, in de Messi rol net zoals Eriksen of linksbuiten.
[..]
Je zag tegen City ook dat hij in 5 minuten meer liet zien dan Boerrigter in 90 minuten. Er gebeurd wat als hij aan de bal is.
Ik denk zelfs dat het goed is voor Ajax als hij weggaat.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:14 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Inderdaad. Verwacht niet dat hij snel weg zal gaan. Hij zal een degelijke club uitkiezen en niet gaan voor Spartak Moskou of zoiets.
Aan de andere kant. Mocht hij weg gaan, dan betwijfel ik of we hem zullen missen.
Mooie speler voor een Everton,Newcastle of Hsvquote:Op donderdag 8 november 2012 14:13 schreef ValHallen het volgende:
Siem de Jong is middenmoot of subtop Engeland/Duitsland. Mist toch een hoop voetballend vermogen voor de top.
Zo ken ik er nog wel een paar. Poulsen, Boerrigter, Sulejmani, Lukoki, Schone.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:15 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ik denk zelfs dat het goed is voor Ajax als hij weggaat.
Niks mis met Lukoki of Schone hoorquote:Op donderdag 8 november 2012 14:17 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Zo ken ik er nog wel een paar. Poulsen, Boerrigter, Sulejmani, Lukoki, Schone.
Juistem. Beetje sleuren en bikkelen en doen waar hij goed in is. Daar doen ze ook niet zo moeilijk als hij een keer een slechte pot speelt, zolang hij maar inzet toont.quote:Op donderdag 8 november 2012 14:16 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Mooie speler voor een Everton,Newcastle of Hsv
Zijn ook verder mooie clubs om voor uit te komenquote:Op donderdag 8 november 2012 14:18 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Juistem. Beetje sleuren en bikkelen en doen waar hij goed in is. Daar doen ze ook niet zo moeilijk als hij een keer een slechte pot speelt, zolang hij maar inzet toont.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |