Dat klopt ook wel ja maar zo af en toe een klein beetje mysterie..quote:Op donderdag 8 november 2012 20:49 schreef Messina het volgende:
[..]
Nee, nee, vrouwen noemen dat 'afstandelijk' en 'koud'!
quote:
Op je id stond 14, maar je tieten zeiden wat anders! Maarre.. hoe oud ben jij? Verder vraag ik niks persoonlijks meer hoor, maar om even een ingeving te krijgen.quote:Op donderdag 8 november 2012 21:00 schreef Messina het volgende:
[..]![]()
En nu maar hopen dat de pedofielen-politie niet binnen tien minuten op de stoep staat.
31quote:Op donderdag 8 november 2012 21:05 schreef wesleydie het volgende:
[..]
Op je id stond 14, maar je tieten zeiden wat anders! Maarre.. hoe oud ben jij? Verder vraag ik niks persoonlijks meer hoor, maar om even een ingeving te krijgen.
Laatste x dat ik verliefd was dacht ik niet eens aan seks. Wilde gewoon bij haar zijn.quote:Op woensdag 7 november 2012 19:07 schreef Quickie_Brat het volgende:
Ja ik snap nu wel dat mannen zich beter voordoen. Dat vergroot de kans op het in het broekje komen weer natuurlijk
En dit ook natuurlijk, die paranoïde jaloezie als een andere jongen alleen al met haar praat!quote:Op donderdag 8 november 2012 22:47 schreef bananenjong het volgende:
ik krijg n holbewoner gevoel, ik wil altijd bij haar zijn en als iemand haar probeert te versieren wil ik diegene neerknuppelen.
quote:Op vrijdag 9 november 2012 00:49 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Dan willen ze geen seks lees ik net in dit topic.
Dan hoop ik niet dat die leuke jongen waar ik al een tijd mee flirt hier op de gang verliefd op me wordt, ik wil namelijk wel seksquote:
Nou, als jij het initiatief neemt, neukt hij je heus wel hoor.quote:Op vrijdag 9 november 2012 00:52 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Dan hoop ik niet dat die leuke jongen waar ik al een tijd mee flirt hier op de gang verliefd op me wordt, ik wil namelijk wel seks![]()
Vooral proberen om niet te grijnzen van de zenuwen of blijdschap dat je haar ziet.quote:Op vrijdag 9 november 2012 01:00 schreef heloef het volgende:
Vooral een straight face proberen te houden als ze in de buurt is.
Oke. Interesant. Ik was al bang dat ik we geen seks zouden hebben zou er echt iets opbloeien tussen ons en hij echt verliefd op me wordtquote:Op vrijdag 9 november 2012 00:59 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Nou, als jij het initiatief neemt, neukt hij je heus wel hoor.Het is alleen dat hij een stuk minder sneller het initiatief neemt als hij écht smoorverliefd op je is.
Maar maak je geen zorgen, jongens worden sowieso niet zo snel (smoor)verliefd.
De meeste jongens (tenminste, ik dan) worden in een opwelling verliefd.quote:Op vrijdag 9 november 2012 01:03 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Oke. Interesant. Ik was al bang dat ik we geen seks zouden hebben zou er echt iets opbloeien tussen ons en hij echt verliefd op me wordt![]()
Jij begrijpt het.quote:Op vrijdag 9 november 2012 01:02 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Vooral proberen om niet te grijnzen van de zenuwen of blijdschap dat je haar ziet.
Vergeet ook niet dat je tijdens gesprekken over dingen gaat praten die op de een of andere manier met haar te maken hebben.quote:Op vrijdag 9 november 2012 01:13 schreef heloef het volgende:
Oh ja en ik ben ook overmatig bezig met de volgende dingen.
Of ze single is (meestal weet ik dat al)
Of ze interesse heeft
Hoe ik het in hemelsnaam moet aanpakken.
Ik begin jou met elke post schattiger te vinden.quote:Op vrijdag 9 november 2012 01:28 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Vergeet ook niet dat je tijdens gesprekken over dingen gaat praten die op de een of andere manier met haar te maken hebben.Bijvoorbeeld uit het niets zeggen dat je laatst gegeten hebt in het restaurant waar ze werkt: "Misty werkt trouwens daar, wist je dat?
" Totaal niet relevant, maar je moest het toch even kwijt.
Ik ken het;quote:Op vrijdag 9 november 2012 01:00 schreef heloef het volgende:
Vooral een straight face proberen te houden als ze in de buurt is.
Op jou niet neequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |