abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118918698
Hee Fokkers,

Ben op zoek naar een defecte blackberry (liefst in omgeving breda).
Niet omdat ik hem wil maken ofzo maar meer omdat ik een boedhekel aan blackberry's heb gekregen en er gewoon een keer een kei hard kapot wil gooien :')
Dus maakt niet uit wat voor defect, mag van alles zijn maakt allemaal niet uit, als ik maar iets heb om kapot te gooien en het niet te duur word natuurlijk! :D
Ik ben dus echt op zoek naar iemand die hem anders toch wel in de prullenbak zou gooien en er zo nog hooguit een tientje aan wil verdienen.

Groetjes, Pim

[ Bericht 10% gewijzigd door pimmerdt op 07-11-2012 14:23:00 (te veel onbedoelde negatieve reacties) ]
pi_118918998
pi_118919283
Zinloos geweld, zelfs bij BlackBerry's, is zo infantiel.
It is our light, not our darkness that frightens us the most.
Our biggest fear is not that we are inadequate, our biggest fear is that we are powerful beyond measure.
pi_118919429
Dit gelooft dus niemand.

Mocht dit toch echt zijn, zoek een dokter op.
5 Ferrari's op videoband!
pi_118919643
:') :')
  woensdag 7 november 2012 @ 00:31:54 #6
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_118919717
emo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gifemo.gif

[ Bericht 33% gewijzigd door SpecialK op 07-11-2012 00:37:09 ]
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_118921139
Wayt bied je voor een 8520 met waterschade? Gaat niet meer aan
  woensdag 7 november 2012 @ 02:09:41 #8
373071 xatlad
Eye of the sky
pi_118921835
Slaat echt helemaal nergens op dit is sick.. Als je zo graag iets kapot wil maken pak dan glas en gooi dat op de grond.
Winner Winner, Chicken Dinner!
  woensdag 7 november 2012 @ 04:07:47 #9
383757 fortunafan
Feyenoord Rotterdam!
pi_118923216
quote:
1s.gif Op woensdag 7 november 2012 02:09 schreef xatlad het volgende:
Slaat echt helemaal nergens op dit is sick.. Als je zo graag iets kapot wil maken pak dan glas en gooi dat op de grond.
Je hebt gelijk, stel ik heb een bloedhekel aan de blackberry en apple.. Dan ga ik die toch ook niet kopen (ongeacht de staat). Om het kapot te gooien? Spendeer dat bedrag dan liever aan een kanker fonds of diabetes fonds... Je gooid inpresiepe letterlijk je geld weg, die zulke fondsen hard kunnen gebruiken! Me respect voor pimmerdt is inmiddels wel minder geworden BAH.
met sportieve groet,
fortunafan.
pi_118929893
vreemd figuur...
pi_118930555
Mag het ook gewoon een nog werkende Blackberry zijn die je dan mag vernietigen?
pi_118935316
Oke oke ik had de advertentie inderdaad beter wat anders kunnen formuleren maar dit is uiteindelijk wel waar het op neer komt, ik ben gewoon eerlijk... Mijn motivatie voor deze actie ga ik allemaal niet uitleggen maar ik wil dit 'gewoon' een keer doen. Klaar. Als je geen meerwaarde denkt te bieden aan dit topic, blijf hier dan aub. weg :)

En begrijp me niet verkeerd maar ik vind het ook zonde om hier veel geld aan uit te geven (kan ik dan inderdaad beter aan een goed doel geven)! Ik ben echt op zoek naar iemand die hem anders toch wel in de prullenbak zou gooien en die hem voor ongeveer 10 euro wel weg wil doen.

quote:
0s.gif Op woensdag 7 november 2012 01:32 schreef apenkont het volgende:
Wayt bied je voor een 8520 met waterschade? Gaat niet meer aan
10tje? Woon je in de buurt van Breda?

quote:
0s.gif Op woensdag 7 november 2012 12:11 schreef WJHunt het volgende:
Mag het ook gewoon een nog werkende Blackberry zijn die je dan mag vernietigen?
Mwa dat vind ik eigelijk te zonde, kan je vast nog iemand anders een plezier mee doen en ik wil er ook echt niet veel geld aan uit geven ofzo. ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')