Ik geloof dat ik iets heb gedaan wat strafbaar is, en nu zit ik in de problemen.
Laat ik hier maar het verhaal vertellen, aangezien ik erg bang ben, en niet zeker weet of dit strafbaar is of niet..
Het begon allemaal op een forum, waar ik al erg lang actief was. Er was ook een andere jongen op het forum ( die al naar mijn idee erg apart was, vanwege sommige seksuele getinte opmerkingen die hij naar mij maakt, of naar andere meisjes. ) Ik kende hem toen al ongeveer een jaar. In de shoutbox zaten we gezellig samen te kletsen, normaal praatte we niet echt veel met elkaar, hij leek me toen als nog best wel aardig. Hij vroeg mijn msn en ik gaf het aan hem, en toen begonnen we al snel samen op msn te chatten.
Het werd erg vreemd, de eerste msn gesprek was al erg seksueel getint, hij begon dingen te zeggen als "wat is je cup maat". En vele andere seksuele dingen, hij hield bijvoorbeeld erg van porno en van voeten zei hij. Ik vond dit vooral erg gek aangezien ik hem al een jaar ken, gewoon als een soort "kennis" maar ik had nog nooit zo met hem gepraat, ik kende hem wel van andere vrienden, en soms is hij er ook wel eens bij als ik met andere mensen praat, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt, ik wist niet dat hij zo seksueel was.
Maar anyways, Hij begon dingen te vragen "wil je me lul zien op de cam?" Ik was echt geschokt toen hij uiteindelijk Na het eerste gesprek zijn lul al liet zien, Dus hij zat zich daar af te trekken voor de cam, met zijn lul van 23 cm lang. Terwijl ik geschokt naar het beeld zat te staren van ... OMG.. maar oké, ik heb toen een paar screens genomen van toen hij dat deed, want hij deed zo seksueel met die seksuele opmerkingen.
Gesprekken volgde, hij begon me te bedreigen en dingen te zeggen, "geef me foto van dit, geef foto van dat.." zoals een foto van mijn voeten, kutje of zolen. maar dat heb ik niet gedaan. Hij is ook nog een top hacker en hij is erg goed in het hacken van mensen. Hij bedreigde me daar ook mee, "ik leg je internet plat.." "ik doe je modem in de fik.." En dat soort dingen. Ik weet niet wat voor seksuele dingen hij allemaal tegen mij heeft gezegt, hoevaak mij ook heeft bedreigt weet ik ook niet, hij heeft mijn internet zelfs een paar minuten weg gedaan.. Hij is al een stuk of 20 keer voor de cam geweest, en ik had hem soms gefilmt toen hij het deed.
Ik had in die tijd een goede vriend die ik vertrouwde, en daar heb ik alles tegen vertelt, maar wat ik niet wist, is dat de vriendschap later over ging. En dat hij toen alles tegen die gast liep te vertellen. "ze heeft je opgenomen, ze heeft foto's genomen van toen jij het deed.." toen hij het wist werd hij woedend, hij begon tegen me praten van "Ik heb de politie gebeld, verwijder alles,.." en hij begon me weer te bedreigen van "ik leg je internet plat.. ik doe je modem in de fik.."..
Natuurlijk heb ik ALLE filmpjes en echt alles verwijdert, ik heb het niet verspreid ik heb het alleen aan mijn vriend laten zien, die mij later blijkbaar weer veraden had..
Die gast vertelde me ook nog, dat het allemaal fake was, dat hij zijn lul had bewerkt en dat het niet zijn echte was. "ha, geloofde je echt dat mijn lul 23 is? ik heb het bewerkt.."
En hij zei ook, "waarom denk je dat ik al die foto's van mijn lul aan jou gaf, omdat ik je mag? ik heb het gedaan om je te infecten.."
maar oké hij heeft dus de politie gebeld, maar ik heb wel alles verwijdert, en verder niets ergs gedaan met die filmpjes..
Dus is het strafbaar?..