Begrijpelijk, echter zou ik een hogere prijs neerzetten als ik. Het kon... Helaas heb ik het niet zo dik...quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:15 schreef xSanjay het volgende:
Ik snap best dat je geen off-topic reacties wil, maar dit is toch bijvoorbaat kansloos? Je wil een product, waarvan de nieuwprijs 600-900 is, kopen en je bent niet een bereid meer dan de helft te geven.
Desalniettemin succes gewenst, maar denk nog eens even goed over wat je nu eigenlijk vraagt.
Kunnen we het ontopic houden S.V.P. Denk niet dat de mods het zo leuk vinden om topics op te ruimen.. B.V.D.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:17 schreef Stefan het volgende:
Waarom zou iemand jou een 4s/5 in nieuwstaat verkopen voor 40 procent van de waarde.
Alsof ik vraag om een mercedes in nieuwstaat maar ik heb maar een budget van 3000 euro
Wat lief dat je denkt aan de modsquote:Op dinsdag 6 november 2012 02:22 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Kunnen we het ontopic houden S.V.P. Denk niet dat de mods het zo leuk vinden om topics op te ruimen.. B.V.D.
quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:21 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Begrijpelijk, echter zou ik een hogere prijs neerzetten als ik. Het kon... Helaas heb ik het niet zo dik...
EDIT: eventueel ook te ruilen met 3gs 16 gb met aanbetaling.
Echter is de 3gs hevig gebruikt geweest acuduur is nog redelijk,
Krasjes op sherm en achterkand, aan en uit knop en volume aan/uit knop defect, voor de rest prima lopende telefoon en draaid op IOS 6.0.1.
Nou is het wel genoeg geweest met de off topic reageren.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:24 schreef Stefan het volgende:
[..]
Wat lief dat je denkt aan de mods
Mag ik nog even lachen om dit?
[..]
wat niet logisch klink is ook weer niet waar, stel de iphone 3gs is 100 waard voeg daar dan nog eens 250/300 aan toe kom je toch uit op een 350/400 euro.. Bovendien kunnen niet alle 3gsen ios 6 draaien...quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:29 schreef Tinos85 het volgende:
Echter niet echt een logische ruil hè
Ik denk dat het een kansloze missie is met wat je biedt. Wens je er veel succes mee.
Dus je biedt een 3G's met zware defecten aan + 100 euro bijbetaling voor mn 4S in nieuwstaat.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:27 schreef fortunafan het volgende:
Dus laten we zeggen voor de 3gs 100 euro of meer?
Nee, ik bied de 3gs aan met aanbetaling van 250/300¤.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:33 schreef Stefan het volgende:
[..]
Dus je biedt een 3G's met zware defecten aan + 100 euro bijbetaling voor mn 4S in nieuwstaat.
Ik heb interesse maar ga er nog wel een nachtje over slapen."
Je hoort van me
Bedankt, wacht echter even stefan af.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:35 schreef stevenmac26 het volgende:
[TK] iPhone 4 32GB Zwart
Hier 1tje voor 350euro
Dat is niet geheel serieus denk ikquote:Op dinsdag 6 november 2012 02:36 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Bedankt, wacht echter even stefan af.
Bedankt voor aanbod, echter gaat mijn voorkeur uit naar apple, de 3gs was de beste phone die ik ooit gehad heb.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:39 schreef GSbrder het volgende:
Heb voor dat geld wel een Xperia S van een paar maanden te koop.
Alst niet zo is gaat mijn bod in naar de topic die de crew me heeft gegeven.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:40 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Dat is niet geheel serieus denk ik
Als je het niet zo "dik" hebt, klinkt het dan niet logischer om geen geld aan nutteloze dingen uit te geven? Hou je 3gs, die doet het toch nog (een beetje).quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:21 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Begrijpelijk, echter zou ik een hogere prijs neerzetten als ik. Het kon... Helaas heb ik het niet zo dik...
EDIT: eventueel ook te ruilen met 3gs 16 gb met aanbetaling.
Echter is de 3gs hevig gebruikt geweest acuduur is nog redelijk,
Krasjes op sherm en achterkand, aan en uit knop en volume aan/uit knop defect, voor de rest prima lopende telefoon en draaid op IOS 6.0.1.
. Sorry, kwa cash kan ik niet hoger komen dan 300.quote:Op dinsdag 6 november 2012 07:47 schreef ericosman het volgende:
Ik heb een iPhone 4 32gb te koop325 is hij voor jou!
Ditquote:Op dinsdag 6 november 2012 06:08 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Als je het niet zo "dik" hebt, klinkt het dan niet logischer om geen geld aan nutteloze dingen uit te geven? Hou je 3gs, die doet het toch nog (een beetje).
Voor die 3gs met die defecten krijg je nog geen 100 euro, dus daar moet zeker 300 euro bij wil je een 4s en uiteraard nog meer voor een 5.
Maar hij doet t toch nog je 3.quote:Op dinsdag 6 november 2012 11:32 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Telefoon is helaas nodig voor me werk noem maar op.
Met een Nokia3310 kun je ook bellenquote:Op dinsdag 6 november 2012 11:32 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Telefoon is helaas nodig voor me werk noem maar op.
Hij werkt verder en draaid fijn op ios 6.0.1 ja, echter heb ik nu toch een nieuwere nodig.quote:
Dat kan je allemaal op een iphone3gs, ik snap de je een nieuw speeltje wil, maar dat ga je voor jouw budget niet redden (een 4s/5 met maar liefst 32gb).quote:Op dinsdag 6 november 2012 11:40 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Hij werkt verder en draaid fijn op ios 6.0.1 ja, echter heb ik nu toch een nieuwere nodig.
Heb zo telefoon nodig die gebruik ik voor muziek, emails, internet, bellen smsen w"app.. Noem maar op
@mod: haha dus nee en nokia gaat het niet doen boven dien geen fan van nokia... Dan liever HTC..
Misschien zijn er toch wel mensen die het graag willen verkopen..quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:14 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Dat kan je allemaal op een iphone3gs, ik snap de je een nieuw speeltje wil, maar dat ga je voor jouw budget niet redden (een 4s/5 met maar liefst 32gb).
Natuurlijk heb je kans om een "gek" te vinden, maar gezien de nieuwprijs van een iphone4 16gb (bijna 400 euro) is je budget van Max 300 euro toch echt te laag voor een 4s/5 met 32gb. Iemand die zijn iphone wil verkopen weet wel wat de waarde ongeveer is en zal niet onder jouw Max gaan zitten.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:06 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Misschien zijn er toch wel mensen die het graag willen verkopen..
Zo als eerder: ook bied ik de 3gs aan met aanbetaling van mijn kant dus 3gs plus 250/300¤.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:19 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je kans om een "gek" te vinden, maar gezien de nieuwprijs van een iphone4 16gb (bijna 400 euro) is je budget van Max 300 euro toch echt te laag voor een 4s/5 met 32gb. Iemand die zijn iphone wil verkopen weet wel wat de waarde ongeveer is en zal niet onder jouw Max gaan zitten.
Waarom zou iemand die een 4s/5 weg doet een 3gs willen?quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:20 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Zo als eerder: ook bied ik de 3gs aan met aanbetaling van mijn kant dus 3gs plus 250/300¤.
Weet ik veel je hebt altijd mensen die dat doen... Of een vriend ermee blij maken.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:21 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Waarom zou iemand die een 4s/5 weg doet een 3gs willen?
Ik schat niet dat er idioten zijn die dit doen. Tevens is je vraagprijs veel te laag. Klinkt een beetje dom allemaal.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:23 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Weet ik veel je hebt altijd mensen die dat doen... Of een vriend ermee blij maken.
- gaan we nu weer ontopic reageren?
Kan ik niks aan doen ik heb het niet zo dik als de meeste iphone beheerders.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:24 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ik schat niet dat er idioten zijn die dit doen. Tevens is je vraagprijs veel te laag. Klinkt een beetje dom allemaal.
Kijk, daarom hebben die mensen wel een iPhone 5 en jij niet. Iemand die geen villa kan betalen woont toch ook niet in een villa? Iemand die geen geld heeft voor een Mercedes CLS AMG rijdt ook gewoon in een goedkopere auto.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:24 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Kan ik niks aan doen ik heb het niet zo dik als de meeste iphone beheerders.
Dat zal best ja. Maar niet-apple past beter bij jouw budget.quote:Op dinsdag 6 november 2012 02:41 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Bedankt voor aanbod, echter gaat mijn voorkeur uit naar apple, de 3gs was de beste phone die ik ooit gehad heb.
Nee echt niet.. Apple is eenigste vertrouwd merk vooor mij... Iphone 3gs heeft nooit gefaalt of me in de steek gelaten.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat zal best ja. Maar niet-apple past beter bij jouw budget.
Koop dan een nieuwe 3GS en gebruik de rest van het geld om te sparen voor een nieuwe telefoonquote:Op dinsdag 6 november 2012 14:27 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Nee echt niet.. Apple is eenigste vertrouwd merk vooor mij... Iphone 3gs heeft nooit gefaalt of me in de steek gelaten.
Thanks voor info.quote:Op dinsdag 6 november 2012 14:30 schreef xatlad het volgende:
Ik zou toch naar een 4 kijken die is niet veel slechter dan de 4S en is goed te doen de 4S ga je niet krijgen voor 300,- euro kan ik je uit ervaring zeggen heb het ook geprobeerd, maar niet te doen,
Hij kost nog 568,- nieuw in de app store. Ik denk dat als je er 100,- bij zou doen verder komt een inruil met een 3GS doet ook niemand meer dat is een verouderd toestel gewoon en zou hem gewoon verkopen voor +/- 100,- euro dan heb je 400,- euro budget dan kom je een stuk verder denk ik.
Good Luck!
Heh sorry late reacty hahaquote:Op dinsdag 6 november 2012 14:30 schreef borbit het volgende:
Ik wil mijn Iphone5 wel ruilen tegen een koophuis in de randstad. hebben we een deal?
Yeah right.quote:Op dinsdag 6 november 2012 11:32 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Telefoon is helaas nodig voor me werk noem maar op.
Oke 2 jaar in een huurhuis in Amsterdam dan? Dan krijg je van mij een Iphone 5 64GB en een recent model Ipad.quote:Op dinsdag 6 november 2012 17:40 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Heh sorry late reacty haha
Dat is droogvan je. Helaas heb ik dat niet
Leek mij ook, maar helaas... Toen ik het vroeg deed ie zijn wenkbruawen omhoog hahahaha...quote:Op dinsdag 6 november 2012 17:53 schreef Rio het volgende:
[..]
Yeah right.
Als ie nodig is kan je baas 'm mooi betalen lijkt me.
Hahaha.. Humor geweldig!quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:01 schreef borbit het volgende:
[..]
Oke 2 jaar in een huurhuis in Amsterdam dan? Dan krijg je van mij een Iphone 5 64GB en een recent model Ipad.
Thanks, prijs is goed, maar de telefoom woont te ver weg.quote:
heh, nieuw sherm? hoe weet ik zeker als het een officieel sherm is? en waar woont de telefoon?quote:
Telefoon woont in weert en schem is laatst vervangen hoe je weet of hij echt is ? idkquote:Op donderdag 8 november 2012 17:55 schreef fortunafan het volgende:
[..]
heh, nieuw sherm? hoe weet ik zeker als het een officieel sherm is? en waar woont de telefoon?
door wat voor bedrijf is hij vervangen?quote:Op donderdag 8 november 2012 17:57 schreef ericosman het volgende:
[..]
Telefoon woont in weert en schem is laatst vervangen hoe je weet of hij echt is ? idk
I Repair Centrumquote:Op donderdag 8 november 2012 18:02 schreef fortunafan het volgende:
[..]
door wat voor bedrijf is hij vervangen?
stuur me een aantal fotos, van de status van de mobiel, hoe de schreen eruit ziet als ie aan is.. verwacht uiteraard wel dat de scherm de zelfde qualiteit heeft in kleur.quote:Op donderdag 8 november 2012 18:03 schreef ericosman het volgende:
[..]
I Repair Centrum
( dus door mij zelf ) het zijn OEM producten echte producten kun je niet krijgen. ( niemand behalve apple )
Alle toebehoren erbij? Doosje, oordopjes, bon, noem maar op?quote:Op donderdag 8 november 2012 18:03 schreef ericosman het volgende:
[..]
I Repair Centrum
( dus door mij zelf ) het zijn OEM producten echte producten kun je niet krijgen. ( niemand behalve apple )
Hallo,quote:Op donderdag 8 november 2012 18:07 schreef fortunafan het volgende:
[..]
stuur me een aantal fotos, van de status van de mobiel, hoe de schreen eruit ziet als ie aan is.. verwacht uiteraard wel dat de scherm de zelfde qualiteit heeft in kleur.
geen mogelijkheid tot sneller? heb intresse.quote:Op donderdag 8 november 2012 19:33 schreef ericosman het volgende:
[..]
Hallo,
Foto's komen deze week begin volgende onlineverder zit het doosje er bij en de oplader / usb maar geen bon helaas.
Nee ben zover ik tot nu toe weet niet thuis tot maandag sorryquote:Op donderdag 8 november 2012 19:35 schreef fortunafan het volgende:
[..]
geen mogelijkheid tot sneller? heb intresse.
Ik probeer om morgen foto's te maken!quote:Op donderdag 8 november 2012 19:35 schreef fortunafan het volgende:
[..]
geen mogelijkheid tot sneller? heb intresse.
10-4!quote:Op donderdag 8 november 2012 19:40 schreef ericosman het volgende:
[..]
Ik probeer om morgen foto's te maken!
heb geen whatsapp. kost geld schijnbaar bij apple..quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:55 schreef ericosman het volgende:
Fotos zijn gemaakt upload vnaaf of pm je 06 voor whatsapp
Zal kijken! Fotos?quote:Op maandag 12 november 2012 12:58 schreef Tinos85 het volgende:
Ik heb een 4 voor 250 euro. Moet je alleen zelf een nieuw achterkantje op zetten
Hé die achterkant is goed verneukt zo als men het zou zeggen hahahaha nieuwe achterkand kost geloof ik 25 euro bij de apple store in sittardquote:
Ja ok niet de officiele maar de premium reseller naast cool-cat! Ik heb daar gevraagd en kost 25 eur.quote:Op maandag 12 november 2012 19:27 schreef xatlad het volgende:
Er is nog niet eens een apple store in Sittard en een 100% orgineele achterkant bij Apple store in A'dam 50/75 euro minimaal, maar er zijn replica's die niet van echt te onderscheiden zijn voor 20,- euro met schroevendraaier.
Alleen garantie vervalt als je die zelf gaat vervangen let daar dus mee op!
Hmm official apple premium reseller nep? Lijkt me toch heel sterk!quote:Op maandag 12 november 2012 22:59 schreef xatlad het volgende:
Ok nep dus, maar dat maakt opzich niks uit als hij geen garantie heeft. Wilde alleen even waarschuwen had het zelf bijna ook gedaan alleen dan kun je fluiten naar je garantie.
Haha niet echt blijven proberen bovendien lach ik me kapot over mensen die hier wat offtopic gaan klagen tegen me dst ik te weinig heb, ik heb zoiets van nou als jullie het geld er wel voor hebben wil niet zeggen dat ik dat ook heb.quote:Op dinsdag 20 november 2012 18:56 schreef Renesite het volgende:
Lukt 't TS? Zie je hier nog brood in? Je kan het misschien beter met een half jaartje weer proberen
Nogmaals, als jij het geld hebt heb jij meer geluk dan mij.quote:Op dinsdag 20 november 2012 19:21 schreef Saucerian het volgende:
Wat jij vraagt is gewoon onrealistisch maar blijkbaar kun/wil je dit niet inzien.
Mac2sell. Waarde iphone 4s 32gb is 350 euro max. Zegt genoeg of niet?quote:Op dinsdag 20 november 2012 19:43 schreef xatlad het volgende:
Doe eens rustig joh.
Als het geld er niet voor hebt kun je toch net zo goed een iPhone 4 kopen. Users/Verkopers zijn echt niet zo dom om een 4S 32GB voor 300,- euro te verkopen hoor en als je het wel krijgt is er zeker weten wat mee mis, maar succes als ji zo eigenwijs wilt doen is je goedrecht alleen of het wat oplevert ik betwijfel het.
Kortom je krijgt geen kwaliteit voor een lage prijs en zeker niet van Apple!
Waarde iphone 4 32gb 270. Misschien dat ik dat bod kan aanbieden anders blijf ik verder zoeken.quote:Op dinsdag 20 november 2012 19:58 schreef Toverbal0 het volgende:
Hmm.. ik had gereageerd met het bericht dat ik nog een iphone 4 32gb heb liggen, maar die is blijkbaar verwijderd.
Nou precies wat Xatlad al verteld, maar goed, niemand is zo gek om een iPhone zo goedkoop te verkopen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:10 schreef fortunafan het volgende:
[..]
Waarde iphone 4 32gb 270. Misschien dat ik dat bod kan aanbieden anders blijf ik verder zoeken.
350 kan ik een deal krijgen voor een 4s 32gb. Daarvoor, topic kan tijdelijk op slot tot ik iets hoor van de verkoper.quote:Op dinsdag 20 november 2012 20:50 schreef Toverbal0 het volgende:
[..]
Nou precies wat Xatlad al verteld, maar goed, niemand is zo gek om een iPhone zo goedkoop te verkopen.
Je lijkt overal wel excuses voor te hebben, dus dan niet. Voor 300 wil ik er nog over na denken, maar lager echt niet.
Bezzemmmquote:
Dan reserveer ik de 5 alvast.quote:Op maandag 3 december 2012 18:24 schreef domestic het volgende:
K heb een 4 16gb voor je ; 275
5 32 gb heb ik volgende week die mag weg voor 575
Dank, reeds voorzien van een 5 16gb.quote:Op maandag 3 december 2012 18:24 schreef domestic het volgende:
K heb een 4 16gb voor je ; 275
5 32 gb heb ik volgende week die mag weg voor 575
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |