SPOILER: SchermOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PowerhouseOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AccuOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DualSIM & FrequentiebandenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ondersteuning van AndroidOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Uit het overweldigende aanbod aan Chinese smartphones hebben wij alvast een selectie gemaakt van de meest interessante en populaire modellen (smartphones die pas over een tijdje worden verwacht zijn hierin niet opgenomen). Zo kun je makkelijker een indruk krijgen wat het beste geschikt zou zijn voor jou. De genoemde prijzen zijn richtprijzen en sterk onderhevig aan de vraag en aanbod van een bepaalde telefoon.SPOILER: OVERZICHT DUALCORE MODELLENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILER: OVERZICHT QUADCORE MODELLENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
Er zijn verschillende manieren om aan een Chinese smartphone te komen. Er is geen ideale methode en het is aan te raden om elk van deze mogelijkheden in overweging te nemen, zeker met betrekking tot prijs en beschikbaarheid.
Sidenote: laders die met Chinese smartphone meegeleverd worden beschikken niet over een EU-compatible plug. Wil je je smartphone op kunnen laden, heb je dus een US -> EU adapter-stukje nodig, deze vind je in de Chinese webshops en eBay.SPOILER: WebshopsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AliExpress & DHGateOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Taobao & TmallOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Importeren: verzending, tracking en douaneOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aftersale: en nu?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Blijf up-to-date met de laatste ontwikkelingen, check:| www.gizchina.com | www.gizbeat.com |
| www.mtksj.com | www.imp3.net | www.pconline.com.cn | http://mobile.zol.com.cn | www.mobileuncle.com |
› Jiayu G3-topicreeks op FOK!
OP Version 1.0 by shiznuts | © 2012 | Do not copy these contents without permission | content by shiznuts & RobertNL
[ Bericht 0% gewijzigd door RobertNL op 06-11-2012 00:58:53 ]MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/![]()
Het is een .apk bestand en dat installeer je..
Het maakt niet uit of je al een Play store hebt of niet.
P.s. Black mart is toch handiger![]()
![]()
Ik wil toch echt weten waarom threads zo snel closed worden en inderdaad, maakt niet uit of je het hebt of niet. Kijk maar naar CM, ze geven playstore (en andere google apps) ook in .apk vorm.![]()
Op FOK! mag een topic maar 300 reacties hebben, daarna wordt het gesloten.quote:Op maandag 5 november 2012 23:43 schreef Creqaw het volgende:
Ik wil toch echt weten waarom threads zo snel closed worden en inderdaad, maakt niet uit of je het hebt of niet. Kijk maar naar CM, ze geven playstore (en andere google apps) ook in .apk vorm.
Geen idee waarom![]()
![]()
Nog steeds geen Huawei Honor 2 in de OP in de quad-slot?Doe eens updaten die OP!
En eens met die policy die na 12 pagina's elk topic sluit. Niks mis mee, maar zo bouw je in no time een lange reeks op
Achja, dat of je hebt topics van 150+ pagina's zoals op GoT. Potato, potato. Overigens ben ik benieuwd hoe snel Singapore post zal zijn. Hong Kong post heeft dikwijls twee weken maar nodig, soms zelf maar een week als ze in goede doen zijn. Maar ik heb nog nooit wat ontvangen via Singapore post. Dus teh countdown has started, ik gok nog twee weekjes tot ik my precious zal ontvangen
mag het weten![]()
Ik denk dat het wat langer zal duren, volgens Gizchina is SingPost ALLE pakketjes aan het openen en checken en het lijkt me niet dat zoiets snel gaat.quote:Op dinsdag 6 november 2012 00:07 schreef Joosie200 het volgende:
Nog steeds geen Huawei Honor 2 in de OP in de quad-slot?Doe eens updaten die OP!
En eens met die policy die na 12 pagina's elk topic sluit. Niks mis mee, maar zo bouw je in no time een lange reeks op
Achja, dat of je hebt topics van 150+ pagina's zoals op GoT. Potato, potato. Overigens ben ik benieuwd hoe snel Singapore post zal zijn. Hong Kong post heeft dikwijls twee weken maar nodig, soms zelf maar een week als ze in goede doen zijn. Maar ik heb nog nooit wat ontvangen via Singapore post. Dus teh countdown has started, ik gok nog twee weekjes tot ik my precious zal ontvangen
![]()
Huawei Honor 2 staat nu dus in de OP zie ik, persoonlijk wil ik het toestel alleen als er straks ook echt 2GB in zit en eigenlijk vind ik het jammer dat er geen Android 4.1 erop zit, maar heb op sommige sites horen zeggen dat Android 4.1 ervoor aankomt.
Ik ben dus benieuwd en tevens ben ik geinteresseerd in de Xiaomi M2, deze heeft wel Android 4.1 en 14 November ofzo zou de tweede batch van 250000 eraan kunnen komen, maar de telefoon is niet makkelijk te krijgen ben ik bang voor.
Ik zou al kunnen proberen als ze de verkoop van die 250000 starten of maar hopen dat ik er in januari eentje makkelijk bemachtigen kan, maar das reden waarom de Huawei Honor 2 zo mooi alternatief vind die zal gewoon leverbaar zijn lijkt me.![]()
Kijk net met mijn tracking van de NEO N02-m:
Tuesday, November 06, 2012 Location Time
15 With delivery courier AMSTERDAM - NETHERLANDS, THE 08:44SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oftwel vandaag mijn neo in handen!!
![]()
![]()
Ben alleen benieuwd of ik nog btw moet betalen? hoor ik wss pas aan de deur..?
[ Bericht 29% gewijzigd door Downstar op 06-11-2012 09:07:26 ]![]()
Dat wordt cash bij de hand houden
Als ik die tijden zo zie moet ik hem morgen wel krijgenLekker dagje thuis werken dus.
![]()
wanneer is jouwne verstuurdquote:Op dinsdag 6 november 2012 09:00 schreef Tsurany het volgende:
Dat wordt cash bij de hand houden
Als ik die tijden zo zie moet ik hem morgen wel krijgenLekker dagje thuis werken dus.
? voorgaande keer bij mini pc was de koerier rond 8.05 vertrokken
toen was die er rond 11.15 hier... nu rond 8.44.. dus zal rond 12 uur extra goed bussen van de DHL in de gaten houden..
sws houd ik de post/pakketten vandaag in de gaten, want ik krijg nog een hoop!;
en nog van verschillende vervoersdiensten ook:
- Neo N02-m mobile ( DHL )
- Samsung 830 SSD( TNT )
- Smit CI+ module & smartcard (selektvracht)
- Kabels ( brievenpost?)
altijd fijn z'n dag vrij en dan pakketjes ontvangenNee hoezo?quote:
![]()
![]()
![]()
Hij is gisteren verzonden dus verwacht dat hij ergens vandaag aan komt in Leipzig en dan in de bezorg ronde van morgen zit.![]()
Is die al picked up bij DHLquote:Op dinsdag 6 november 2012 09:15 schreef Tsurany het volgende:
Hij is gisteren verzonden dus verwacht dat hij ergens vandaag aan komt in Leipzig en dan in de bezorg ronde van morgen zit.?
![]()
1 of twee keer vertrokken? De tweede keer is hij pas ''echt'' onderwegquote:
1
2
3
44 Verwerkt in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:28
3 Zending gearriveerd in DHL-sorteercentrum HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:24
2 Vertrokken van DHL vestiging in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 03:32
1 Zending opgehaald HONG KONG - HONG KONG 00:22MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/![]()
De THL W5 lijkt me ook wel een mooie telefoon. Prijs wordt verwacht rond het niveau van de JiaYu G3.
Specificaties o.a.: MTK6577 1Ghz, 1GB RAM, 4,7" 1280x720 scherm, 2000mAh accu.MisterTao.com - recommender: DutchJohan![]()
Ik wacht nog steeds op een mail dat mijn Newman die ik vorige week dinsdag besteld heb verzonden moet worden vanaf Pandawill.![]()
Misschien toch beter naar RobertNL moeten luisteren?
Wie niet dom is moet slim zijn!![]()
Leuke specs, als je hem voor de G3 prijs geleverd kan krijgen..quote:Op dinsdag 6 november 2012 09:34 schreef ikbenik het volgende:
De THL W5 lijkt me ook wel een mooie telefoon. Prijs wordt verwacht rond het niveau van de JiaYu G3.
Specificaties o.a.: MTK6577 1Ghz, 1GB RAM, 4,7" 1280x720 scherm, 2000mAh accu.
echter ben ook ik zelfs nu van mening..( wou zelf eerst een THL) dat de thl te veel wil lijken op HTC..
dat ziet er toch een beetje pauper uit.. maakt niet uit als het design is geïnspireerd door HTC..
maar zelfs het Logo van ThL(the Happy Life) is een clone van het logo van HTC
zie front logo
en htc logo![]()
![]()
Ik heb mijn Neo N02-M besteld.
Vond het vreemd dat ik nergens m'n adres kon invullen, maar ws gebruiken ze dan het adres van mijn paypal?
kosten in euros: ¤130,77 EUR
ik heb laten verzenden per gewone airmail + tracking![]()
10 Vertrokken van DHL vestiging in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONGquote:Op dinsdag 6 november 2012 09:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
1 of twee keer vertrokken? De tweede keer is hij pas ''echt'' onderweg
[ code verwijderd ]
9 Verwerkt in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG
8 Douane inklaring compleet om HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG
7 Zending gearriveerd in DHL-sorteercentrum HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG
6 Vertrokken van DHL vestiging in SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC
5 Verwerkt in SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC
4 Zending gearriveerd in DHL-sorteercentrum SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC
3 Vertrokken van DHL vestiging in ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC
2 Verwerkt in ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC
1 Zending opgehaald ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC![]()
Nu je het zegt... Op zich dus wel een leuk toestel, maar een kloon hoef ik ook niet.quote:Op dinsdag 6 november 2012 10:05 schreef Downstar het volgende:
[..]
Leuke specs, als je hem voor de G3 prijs geleverd kan krijgen..
echter ben ook ik zelfs nu van mening..( wou zelf eerst een THL) dat de thl te veel wil lijken op HTC..
dat ziet er toch een beetje pauper uit.. maakt niet uit als het design is geïnspireerd door HTC..
maar zelfs het Logo van ThL(the Happy Life) is een clone van het logo van HTC
Het blijft gewoon lastig zo wachten op de G3, dan ga je zoeken naar alternatieven. Denk ik er eentje te hebben gevonden, is het toch weer zo'n kloon (of lijkt iig teveel op de HTC).MisterTao.com - recommender: DutchJohan![]()
Pandawill is helaas niet heel snelquote:Op dinsdag 6 november 2012 09:34 schreef PeeJie_ het volgende:
Ik wacht nog steeds op een mail dat mijn Newman die ik vorige week dinsdag besteld heb verzonden moet worden vanaf Pandawill.![]()
Misschien toch beter naar RobertNL moeten luisteren?
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/![]()
Ja ik keek naar de Thl W3+ die dus geinspireerd is door de wildfire en HTC Desire HD ofzoquote:Op dinsdag 6 november 2012 10:14 schreef ikbenik het volgende:
[..]
Nu je het zegt... Op zich dus wel een leuk toestel, maar een kloon hoef ik ook niet.
Het blijft gewoon lastig zo wachten op de G3, dan ga je zoeken naar alternatieven. Denk ik er eentje te hebben gevonden, is het toch weer zo'n kloon (of lijkt iig teveel op de HTC)...
denk nouja dat is nog niet zo zeer het probleem.. heb nu ook een wildfire en vind dat wel mooi
maargoed tot ik het logo en bootscreen zag.. denk laat maar zitten.. das niks waard..
mensen zijn al sceptisch genoeg over chinaphones, laat staan dat je met een clone van een merk gaat lopen hahaha
waarom neem je niet gewoon de neo?![]()
Ik heb stiekem juist liever een door HTC geïnspireerd toestel dan een door Apple / Samsung geïnspireerd toestel met zo'n lelijke home knop.
Maar inderdaad THL als merknaam lijkt inderdaad op HTC en vooral met dat logootje ernaast.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: