Ik ben een meisje.quote:Op zaterdag 3 november 2012 15:43 schreef datismijnmening het volgende:
Ben je een jongen of een meisje?
Either way is 65 kilo voor 1,82 helemaal niet dik
quote:Op zaterdag 3 november 2012 15:43 schreef timmmmm het volgende:
Getallen zeggen niets. Sommige dames wegen 70 en zien er goed uit, anderen zien er bij 55 al te dik uit.
Zonder foto's kunnen we niets
BMI is geen goede tool om te zien of je overgewicht hebt. BMI is sowieso nutteloos.quote:Op zaterdag 3 november 2012 15:44 schreef Rezania het volgende:
http://www.voedingscentrum.nl/nl/bmi-meter.aspx
Voor mensen die niet trainen is het wel goed man.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:02 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
BMI is geen goede tool om te zien of je overgewicht hebt. BMI is sowieso nutteloos.
Ze is 14, in de groei en jullie moeten eens ophouden dat kind een een schuldcomplex aan te praten, straks hebben we er het zoveelste anorexiageval bij omdat ze nooit kan voldoen aan wat anderen zouden willen zien. Als ze wil weten of ze te zwaar is voor haar leeftijd en lengte dan kan ze het beste contact opnemen met haar huisarts en dan kan die prima beoordelen of ze er wat aan zou moeten doen. Mij klinkt een gewicht met die lengte en nog volop in de groei niet verkeerd in de oren...of ze aan jullie ideaalbeeld kan voldoen is een ander ding.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:18 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Lol ik hoop dat je een grapje maakt 65 is voor een vrouw echt veel te veel ze weegt zelfs meer als ik en ik ben 1.97
Valt reuze mee. De nieuwe generatie heeft inderdaad veelal een behoorlijke lengte. Ze zal de 1,85m ook wel halen. Het wordt een lange meid, maar het is niet meer abnormaal in deze tijd.quote:
Trek je niks aan van die pesters. Het grootste gedeelte van de FOK!kers hapt graag en vinden het wel geinig om je daarmee te pesten. Je bent helemaal niet dik. Je weegt zwaarder dan de meisjes van jouw leeftijd, maar je bent ook langer dan de meeste meiden in die leeftijdscategorie. Het compenseert elkaar mooi. Blijf je toch onzeker, dan maak je gewoon een afspraak met de huisarts en vraag je hem naar advies over je gewicht.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:30 schreef teengirl.teengirl het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zaterdag 3 november 2012 16:27 schreef koekii het volgende:
1.82 m is wel lang voor een 14-jarige
Klopt ik ben lang!
Ik vind het ook normaal hoor. Ik zie zat jonge kinderen die bijvoorbeeld twaalf zijn en de 1.70m lengte al bereikt hebben. Het is trouwens geen aanval reactie op TS zoals de meeste FOK!kers hier al dedenquote:Op zaterdag 3 november 2012 16:29 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Valt reuze mee. De nieuwe generatie heeft inderdaad veelal een behoorlijke lengte. Ze zal de 1,85m ook wel halen. Het wordt een lange meid, maar het is niet meer abnormaal in deze tijd.
Een kind van 14-jaar zie ik niet als zodanig. For god sake ik ben 22 jaar! Het is goedbedoeld advies. Als jij er meer in ziet, dan is dat jouw probleem.quote:
Fase 1: Ontkenning.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:41 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Een kind van 14-jaar zie ik niet als zodanig. For god sake ik ben 22 jaar! Het is goedbedoeld advies. Als jij er meer in ziet, dan is dat jouw probleem.
Ze hebben gewoon goed te eten en een goede leefomgeving in Nederland. Groeien als kool. Mijn zusje van 17 jaar is ook even lang als mij. Nederlandse jongeren en kinderen behoren gewoon tot de langste mensen op deze aardbol.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:40 schreef koekii het volgende:
[..]
Ik vind het ook normaal hoor. Ik zie zat jonge kinderen die bijvoorbeeld twaalf zijn en de 1.70m lengte al bereikt hebben. Het is trouwens geen aanval reactie op TS zoals de meeste FOK!kers hier al dedenVoel me ineens zo klein tegenover haar
Wat is jouw leeftijd? Kan je vertellen dat je ongelijk hebt. Ze worden steeds langer. Kijk de statistieken er maar op na en aanschouw hoe de mens in Nederland steeds langer wordt!quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:49 schreef JRRY het volgende:
Voor mijn gevoel worden kinderen steeds kleiner maar dat zal wel aan liggen dat ik groei.
Dat jij een gespierde spijker bent wil niet zeggen dat lange vrouwen maar 50 kilo mogen wegen. Lekker de rest van je leven je rechter handje blijven adoreren, kneusjequote:Op zaterdag 3 november 2012 16:18 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Lol ik hoop dat je een grapje maakt 65 is voor een vrouw echt veel te veel ze weegt zelfs meer als ik en ik ben 1.97
Jij woog toch meer als 100 kilo?quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:18 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Lol ik hoop dat je een grapje maakt 65 is voor een vrouw echt veel te veel ze weegt zelfs meer als ik en ik ben 1.97
quote:Op zaterdag 3 november 2012 17:52 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Jij woog toch meer als dan 100 kilo?![]()
Meid, alsjeblieft.quote:Op zaterdag 3 november 2012 17:19 schreef NitraatPoep het volgende:
[..]
Dat jij een gespierde spijker bent wil niet zeggen dat lange vrouwen maar 50 kilo mogen wegen. Lekker de rest van je leven je rechter handje blijven adoreren, kneusje
Dat zal zeker. Ik ben 16.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:51 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Wat is jouw leeftijd? Kan je vertellen dat je ongelijk hebt. Ze worden steeds langer. Kijk de statistieken er maar op na en aanschouw hoe de mens in Nederland steeds langer wordt!
Ik ben te zwaar.quote:Op zaterdag 3 november 2012 15:44 schreef Rezania het volgende:
http://www.voedingscentrum.nl/nl/bmi-meter.aspx
Dat is waarschijnlijk (licht) overgewicht. Maar dat is moeilijk te zeggen. Misschien ben je wel gespierd! Spieren wegen zwaarder en dan zou ik aan BMI geen waarde toekennen. Hangt er allemaal vanaf of je sport en dan met name krachttraining. Als je aan krachttraining doet heeft BMI geen waarde.quote:Op zaterdag 3 november 2012 19:20 schreef afstandbediening het volgende:
[..]
Ik ben te zwaar.![]()
39, 180 en weeg 88. Dat noemen ze te zwaar.
Ligt ook nog aan je vetpercentage hè.quote:Op zaterdag 3 november 2012 19:20 schreef afstandbediening het volgende:
[..]
Ik ben te zwaar.![]()
39, 180 en weeg 88. Dat noemen ze te zwaar.
quote:Op zaterdag 3 november 2012 19:21 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ligt ook nog aan je vetpercentage hè.
Sport niet en heb een ( licht) opkomend buikje. Heb wel genoeg beweging op een dag. Ik heb gewoon zware bottenquote:Op zaterdag 3 november 2012 19:21 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk (licht) overgewicht. Maar dat is moeilijk te zeggen. Misschien ben je wel gespierd! Spieren wegen zwaarder en dan zou ik aan BMI geen waarde toekennen. Hangt er allemaal vanaf of je sport en dan met name krachttraining. Als je aan krachttraining doet heeft BMI geen waarde.
Tja, dan moet je meer gaan bewegen. Simple as that.quote:Op zaterdag 3 november 2012 19:26 schreef afstandbediening het volgende:
[..]
Sport niet en heb een ( licht) opkomend buikje. Heb wel genoeg beweging op een dag. Ik heb gewoon zware botten
Zware botten wegen misschien net een kilo extra, dat voegt niet veel toe.quote:Op zaterdag 3 november 2012 19:26 schreef afstandbediening het volgende:
[..]
Sport niet en heb een ( licht) opkomend buikje. Heb wel genoeg beweging op een dag. Ik heb gewoon zware botten
quote:Op zaterdag 3 november 2012 18:42 schreef OmgevallenFlat het volgende:
ik ben ook 14 jaar en ik ben 1,65 ofzo weet niet goed maar ik weeg maar 55 kilo
MAAR JE MOET ECHT AFVALLEN
Fixed.quote:Op zaterdag 3 november 2012 21:08 schreef BOAC het volgende:
Weeg 5 kilo meer met dezelfde lengte, maar ik heb ook heel veel zelfspot
Teengirl kan denk ik geen teenboy zijnquote:Op zaterdag 3 november 2012 15:43 schreef datismijnmening het volgende:
Ben je een jongen of een meisje?
Either way is 65 kilo voor 1,82 helemaal niet dik
BMI is ook niet betrouwbaar, bmi zegt ook dat ik overgewicht heb terwijl ze in het ziekenhuis iets hel anders zeggen. En wat dan nog..een beetje overgewicht is gezond lololquote:Op zaterdag 3 november 2012 19:20 schreef afstandbediening het volgende:
[..]
Ik ben te zwaar.![]()
39, 180 en weeg 88. Dat noemen ze te zwaar.
Ik maak me er ook niet druk over. Voel me super en heb al een jaar of twintig geen dokter gezien. :Squote:Op zondag 4 november 2012 19:09 schreef Anosmos het volgende:
Overgewicht enzo is overrated. Zorg gewoon dat je op het gewicht zit waar jij je het lekkerst bij voelt, ook al zou dat net 22 bmi zijn ofzo. Ik vind gewicht nooit een goede reden om op een blaadje sla te kauwen terwijl de rest aan de taart zit
Klopt..quote:Op dinsdag 6 november 2012 21:23 schreef Nanopro het volgende:
Vraag nooit, maar dan ook nóóit op een forum of je te dik bent (Tenzij ellegirl.nl oid.)
Iedereen zal je namelijk dik noemen gewoon omdat het leuk is. Heb je niks aan.
Gewicht en lengte zegt niet zoveel.quote:Op zaterdag 3 november 2012 15:41 schreef teengirl.teengirl het volgende:
Ik keek vandaag in de spiegel en ik dacht ben ik eigenlijk te dik?
Ik ben 14 jaar 1.82 lang en weeg 65 kilo.
Al die online testjes op internet zijn anders snap er niks van.
Alvast bedankt!
BMI is zo'n twee eeuwen geleden verzonnen door de Belgische wiskundige Quetelet om snel en gemakkelijk het gewichtsverloop bij bevolkingsgroepen te bepalen. Hij zei er zelfs expliciet bij dat het *niet* geschikt is voor individuele personen... fysiologisch (moeilijk woordquote:BMI is geen goede tool om te zien of je overgewicht hebt. BMI is sowieso nutteloos.
Hé!quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:00 schreef Jellereppe het volgende:
Bullshit. Je kan nooit dik zijn met 1,82 en 65 kilo. Je bent gewoon onzeker. Niet zo ongewoon voor een 14-jarige puber.
geloof me je bent geen gespierde spijker als je bijna 2 meter bent en minder dan 65 weegt, onthoud ook dat spiermassa zwaarder is dan vet en dus zal er aan hem nie veel zittenquote:Op zaterdag 3 november 2012 17:19 schreef NitraatPoep het volgende:
[..]
Dat jij een gespierde spijker bent wil niet zeggen dat lange vrouwen maar 50 kilo mogen wegen. Lekker de rest van je leven je rechter handje blijven adoreren, kneusje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |