DM.quote:Op vrijdag 2 november 2012 11:14 schreef UltraSven het volgende:
280 inc verzending en je mag alle hoesjes houden.
+/- 14 maanden dacht ik.quote:Op maandag 5 november 2012 18:05 schreef G15 het volgende:
Hoe oud is de telefoon of lees ik daar over heen.
Het staat op de bon, maar die heb ik niet meer. Die kan ik eventueel aanvragen van ThePhoneHouse. Garantie zit er niet meer op iig.quote:
Jawel als hij 14 maanden oud is heeft u nog 10 maanden garantie van de winkel uit, niet van applequote:Op maandag 5 november 2012 19:07 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Het staat op de bon, maar die heb ik niet meer. Die kan ik eventueel aanvragen van ThePhoneHouse. Garantie zit er niet meer op iig.
Dacht ik ook, maar daar zijn zij het niet mee eens.quote:Op maandag 5 november 2012 19:09 schreef G15 het volgende:
[..]
Jawel als hij 14 maanden oud is heeft u nog 10 maanden garantie van de winkel uit, niet van apple
Zoals ik al zei, ja. Anyways als je interesse hebt hoor ik dat graag via DM of PM.quote:
Waar op te haalen? Doe niet aan verzenden ivm risico op nep iphonesquote:Op dinsdag 6 november 2012 11:24 schreef Baghdaddy het volgende:
Oke!
Ik heb overigens helaas haast met de verkoop dus de prijs zakt naar 310 inclusief verzendkosten en zonder hoesjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |