SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De trailer: Enkele foto's:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De hoofdrolspelers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Externe links:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Had dr. Whale als Frankenstein niet verwacht, leuke twist wel.. Moet de aflevering nog een keer kijken, beetje verwarrend, maar dat komt ook omdat ik maar met een half oog keek denk ik.
.
"Atb is lief, groetjes Peri."![]()
Kut, word ik bij het volgen van dit topic (waarom geen reeks?) direct gespoilerd. Eigen schuld, vlug weer weg hier.![]()
![]()
Nee is jouw schuld niet. Komt omdat het nog een "nieuwe" reeks is. De eerste topics moeten dan nog gekoppeld worden en dat moet altijd aangevraagd worden bij een mod.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:42 schreef Pvoesss het volgende:
Ik heb hem, wel geprobeerd te reeksen maar dat gaat bij mij wel vaker mis
Maar ze zijn nu wel gekoppeld
Leuke afleveringVraag mij alleen af, Dr. Wale komt dus ook uit een magische wereld?
吴 曼 迪![]()
Dr. FrankensteinDie zag ik niet aankomen, dacht 3/4 van de epi dat het om de wizard of oz ging zelfs.... De promo van volgende week ook..Jorge Garcia
![]()
![]()
Net begonnen aan season 1...valt niet tegen! Nu ep 2.
Ik ga de topic reeks niet verder lezen want spoilers...i;ll be back wanneer ik bij ben![]()
De queen zag er goed uit deze week met die iets jongere versie. Goed pakje ook..en ik was niet de enige die dat vond
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Goede aflevering zeg! De spanning zit er nu echt in. Ben benieuwd naar de bonestaak en de reus.
Rumpelstiltskin is ook bizar goed geacteerd. Die acteur zet alle versies van het karakter echt goed neer. Is mijn favoriete karakter, samen met Regina en Belle.![]()
De reus isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Atb is lief, groetjes Peri."![]()
Alleen het lachje van Rumpelstiltskin is al een Emmy waard imo
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:09 schreef Steve het volgende:
De reus isIk had het al gezien ja! CoolSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ben ik trouwens de enige die het wel leuk vond toen Henry door Daniel door de stal werd gesmetenVind het maar een irritant kind.
![]()
Haha viel me beide ook al opquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:19 schreef Tim86 het volgende:
De queen zag er goed uit deze week met die iets jongere versie. Goed pakje ook..en ik was niet de enige die dat vond
[ afbeelding ]
En Frankenstein.. hahaha wtf![]()
Voor degenen die Lost hebben gevolgd, voelt het af en toe een beetje aan als Lost Light, helemaal na de laatste episode. Goed, we hebben de knipoogjes (Apollo bars, 816, the numbers) en verschillende acteurs, maar ook de achterliggende gedachten tonen overeenkomsten. Iedereen heeft een (duister?) verleden of geheim, en er zijn voortdurend dilemma's en diepere vraagstukken:
* (ware) liefde vs. macht
* magie vs. wetenschap
* kunnen slechte mensen goede daden verrichten en andersom?
Wat dat betreft ga ik Regina en Rumpel steeds meer waarderen, naar mate hun verleden beetje bij beetje bekend wordt. Niemand is echt zwart of wit, maar des te meer licht en donkergrijs. (insert 50 tinten grap hier)Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
Nu 3 weken later moet ik wachten op de nieuwe afleveringquote:Op
In de 'ik zoek - topic'
vrijdag 12 oktober 2012 20:26 schreef Deceit het volgende:
in de trailer is te zien hoe een vrouw naar een dorp rijdt. Ze slaapt vervolgens in een hotel. Tijdens haar dromen maakt ze een fairytale achtig verhaal mee. Vervolgens in de werkelijkheid kan ze niet uit het dorp. Dan droomt ze weer, en telkens gaat ze verder met dezelfde droom. Een meisje zit er ook vast en verteld haar dat ze de slechterik oid moet verslaan om in de werkelijkheid uit het dorp te ontsnappen.
Geweldige serie! En blijf me verbazen over het acteerwerk. En Emma is een kluns in magic world.
Benieuwd naar het verhaal van Mulan![]()
Ja dat Frankenstein gaat mij een beetje te ver... slaat nergens op. Vind ik danquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:22 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Haha viel me beide ook al op
En Frankenstein.. hahaha wtf![]()
en fijn dat we nu weten wie die man is uit de eerste aflevering.quote:Op maandag 5 november 2012 19:21 schreef shiNinG_staR het volgende:
Goede episode! Leuk om wat over Emma's achtergrond te weten te komen.<a href="http://www.pantsman.nl" rel="nofollow" target="_blank">www.pantsman.nl</a>
fanserie voor en door fans van WIDM![]()
Er werd weer gehint naar Peter Pan he. Maar is me nog niet duidelijk of die vader van Henry of Henry zelf het is...![]()
Henry is buiten Fairy Tale Land geboren. Hij kan dus geen sprookjesfiguur zijn, toch?quote:Op maandag 5 november 2012 22:48 schreef Kinga het volgende:
Er werd weer gehint naar Peter Pan he. Maar is me nog niet duidelijk of die vader van Henry of Henry zelf het is...Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
En sneeuwwitje ook!quote:Op maandag 5 november 2012 22:02 schreef Yesse het volgende:
Wat zal het betekenen dat zowel doornroosje als Henry dezelfde nachtmerrie hebben?![]()
Zij had toch gewoon nachtmerries? De droom van Henry en Doornroosje waren precies dezelfde waarin ze naar elkaar stonden te kijken. (In the other corner he/she was looking at me)quote:Fuck the EBU![]()
Ohh ja de he she was anders, maar charming reageerde wel alsof hij het eerder gehoord had en snow ook bij Auroraquote:Op dinsdag 6 november 2012 16:47 schreef Yesse het volgende:
[..]
Zij had toch gewoon nachtmerries? De droom van Henry en Doornroosje waren precies dezelfde waarin ze naar elkaar stonden te kijken. (In the other corner he/she was looking at me)![]()
http://followmy.tv/shows/28337/Once_Upon_a_Timequote:Op vrijdag 9 november 2012 11:14 schreef foetre het volgende:
Bij welke Aflevering zitten ze nu in USA?
Ik heb zit nu aflevering 4 seizoen 2
2x07 is komende zondag.![]()
Net5 gaat de serie uitzenden vanaf 12 december.
ik ga het gewoon weer opnieuw volgen
<a href="http://www.pantsman.nl" rel="nofollow" target="_blank">www.pantsman.nl</a>
fanserie voor en door fans van WIDM![]()
zie je :pquote:Op dinsdag 6 november 2012 16:47 schreef Yesse het volgende:
[..]
Zij had toch gewoon nachtmerries? De droom van Henry en Doornroosje waren precies dezelfde waarin ze naar elkaar stonden te kijken. (In the other corner he/she was looking at me)![]()
Hahaha ja gelukkig werd er de afgelopen afleveringen het een en ander uitgelegdquote:
Ik vermoed trouwens dat zowel Snow/Milan/Doornroosje/Emma en Hook/Cora naar Storybrooke zullen komen..Fuck the EBU![]()
Ik ben ook weer helemaal bij. Gaaf dat we nu aan beide kanten een verschillende slechterik hebben nu dat Regina 'goed' bezig is. Zowel Cora als "King George" zijn heerlijke villains. Over Hook ben ik nog niet zeker, die speelt aan beide kanten een spelletje heb ik zo het gevoel.Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
Wat dat betreft is hij net zoals zijn gezworen vijand Repelsteeltje.quote:Op dinsdag 27 november 2012 22:05 schreef robdriessen het volgende:
Over Hook ben ik nog niet zeker, die speelt aan beide kanten een spelletje heb ik zo het gevoel.
Leuke aflevering! Het tweede seizoen bevalt me tot nu toe erg goed. Klopt het trouwens dat Aurora nu dood en zombie is?![]()
Zie het eerder als een soort 'mindcontrol'. Volgens mij kan haar hart nog teruggeplaatst worden. Pas als het breekt is ze echt dood.quote:Op vrijdag 30 november 2012 19:41 schreef Nickske1912 het volgende:
[..]
Wat dat betreft is hij net zoals zijn gezworen vijand Repelsteeltje.
Leuke aflevering! Het tweede seizoen bevalt me tot nu toe erg goed. Klopt het trouwens dat Aurora nu dood en zombie is?Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
TVP
Ben nu bij aflevering 16 van het 1e seizoen en ben fanWat een heerlijke serie. Sprookjes vind ik sowieso al leuk en vind de manier waarop ze veranderd worden geweldig, met hints naar andere films en series. Tot nu toe zijn de Queen en Rumplestiltskin mijn favorieten. Zitten wel wat mindere afleveringen bij en het gedraai tussen Mary en David wordt soms ook wel beetje vervelend, maar blijf zeker kijken
![]()
![]()
Nieuwe aflevering al gezien, vrij vroeg dus doe wel even in spoiler, gaat alleen over de aflevering:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 3 december 2012 03:09 schreef VacaLoca het volgende:
Nieuwe aflevering al gezien, vrij vroeg dus doe wel even in spoiler, gaat alleen over de aflevering:Veel blijft er niet meer over in Fairy Tale Land, alleen Aurora en Mulan? Maar C&H in de luwte, geloof je het zelf? Het schip was duidelijk zichtbaar vanuit het dorp. Ik verwacht eerder een Grand Entrance: Cora tussen alle stomverbaasde bewoners poeslief naar dochter toe lopend en Hook meteen op zoek naar Gold.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
Moet zeggen dat ik seizoen 2 steeds leuker/ spannender vindt worden!Leuker eigenlijk dan seizoen 1!
![]()
Dit. Moet je je eens voorstellen wat er kan gebeuren als Cora en King George gaan samenwerkenquote:Op dinsdag 4 december 2012 19:19 schreef Bienelientjee het volgende:
Moet zeggen dat ik seizoen 2 steeds leuker/ spannender vindt worden!Leuker eigenlijk dan seizoen 1!
Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
Once Upon A Time, vanaf 12-12-12 op Net5
Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
Geweldige aflevering de laatste! Kan niet wachten op de volgende. Nog eentje voor de break, dus het zal wel spannend worden.
Nee klopt niet, het gaat pas 6 januari weer verder. Damn.
[ Bericht 29% gewijzigd door shiNinG_staR op 06-12-2012 19:08:32 ]![]()
Even een vraagje, kon het niet zo snel vinden, hoeveel afleveringen heeft seizoen 2 tot nu toe?? Ik ben vorige week begonnen met kijken, mijn man had heel seizoen 1 en seizoen 2 tot en met aflevering 9 binnengehaald. En ik zit nu bij aflevering 8 van seizoen 2
Ik moest wel even wennen aan de serie, vooral de eerste aflevering. Maar daarna werd het voor mijn gevoel alleen maar beterBe happy with the little things in life![]()
Je man heeft goed z'n best gedaan. S02E09 is de laatst uitgezonden. 6 januari komt S02E10quote:Op maandag 17 december 2012 14:28 schreef droomvrouwtje het volgende:
Even een vraagje, kon het niet zo snel vinden, hoeveel afleveringen heeft seizoen 2 tot nu toe?? Ik ben vorige week begonnen met kijken, mijn man had heel seizoen 1 en seizoen 2 tot en met aflevering 9 binnengehaald. En ik zit nu bij aflevering 8 van seizoen 2
Ik moest wel even wennen aan de serie, vooral de eerste aflevering. Maar daarna werd het voor mijn gevoel alleen maar beterHet onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017
Forum Opties Forumhop: Hop naar: