Bij mij ook niet, ligt gewoon aan FOK!.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:43 schreef GekkeGerrit- het volgende:
WTF IK HEB WEL 26x gerefreshed, 5 andere browsers gebruikt, 3x mijn router gereset...... MAAR FOK! DEED HET NOG STEEDS NIET
Kut leven.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:43 schreef GekkeGerrit- het volgende:
WTF IK HEB WEL 26x gerefreshed, 5 andere browsers gebruikt, 3x mijn router gereset...... MAAR FOK! DEED HET NOG STEEDS NIET
Gaat iedereen weer ragen, net als op Tweakers.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:43 schreef Duuc-nl het volgende:
Sneak Video Preview:
http://www.screenr.com/embed/2bI8
Te zien:
- Auto updates actieve items (let op de rode tijd bij nieuwe items in het AT blokje)
- FloatQuotes
- Quoten van geselecteerde tekst binnen een bericht
- Scrollbars in trackers
- Tabbladen (ajax) en navigatiebalk (ajax)
- Asynchroon laden van ads
- Newsticker onderaan
Awesome
Maar daar is het ook serieus lelijk gemaakt.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:44 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Gaat iedereen weer ragen, net als op Tweakers.
Dat zijn gewoon mensen die niet tegen verandering kunnen (en ze houden ook niet van humor).quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:45 schreef Duuc-nl het volgende:
[..]
Maar daar is het ook serieus lelijk gemaakt.
Die lege balken links en rechts
En?quote:
FOK! en Tweakers is van dezelfde eigenaar toch?quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:45 schreef Duuc-nl het volgende:
[..]
Maar daar is het ook serieus lelijk gemaakt.
Die lege balken links en rechts
Geen idee? Is dat zo?quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:47 schreef pascal08 het volgende:
[..]
FOK! en Tweakers is van dezelfde eigenaar toch?
Tja, je moet er van houden. Opzich is het wel handig, maar als je Windows 7 etc gewend bent is het wel een hels karwei.quote:
Ja, zoiets inderdaad. Je kunt wel duidelijk zien dat de websites verband met elkaar houden, want de nieuwe looks lijken enorm veel op elkaar.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:47 schreef Fuszy het volgende:
Volgens mij niet, maar ze hebben wel een samenwerking.
Klopt, 3 schijnt nog weer beter te zijnquote:Op zondag 28 oktober 2012 17:51 schreef Fuszy het volgende:
seizoen 2 van the walking dead is nog best vermakelijk hoor. Vind ik dan
Het is gewoon met weinig actie. Aflevering 7 vond ik wel heel mooi, en de laatste 4 waren ook goed te doenquote:Op zondag 28 oktober 2012 17:51 schreef Fuszy het volgende:
seizoen 2 van the walking dead is nog best vermakelijk hoor. Vind ik dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |