ja, kinderen zijn idd niet bang.....de buurjongens van 10, 7, en 4 lachen me uitquote:
dat denk jijquote:
Mijn broertje vindt me een watje omdat ik niet eens 't kleinste zilvervisje kan dodenquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:39 schreef sanasoufi het volgende:
[..]
ja, kinderen zijn idd niet bang.....de buurjongens van 10, 7, en 4 lachen me uitstofzuiger gebruik ik ook wanneer ik middelgrote op de gang zie.
maar die grote zijn toch sneller dan de stofzuiger? ik neem aan dat die snel wegrennen?
die beesten zijn een helquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:43 schreef koekii het volgende:
[..]
Mijn broertje vindt me een watje omdat ik niet eens 't kleinste zilvervisje kan doden. Ik heb altijd een stofzuiger in de gang klaar staan dus vandaar dat we ze snel kunnen stofzuigen. Ik heb een tijdje in de woonkamer moeten slapen omdat ik niet meer in mijn kamer durfde te komen, dat was wel een zware periode voor me
heb jij trouwens ook een muskietennet? 10 euro ofzo bij de ikea.....ik koop elke jaar een nieuwe. Ik heb al jaren niet zonder geslapen. Helpt goed tegen die grotere...quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:43 schreef koekii het volgende:
[..]
Mijn broertje vindt me een watje omdat ik niet eens 't kleinste zilvervisje kan dodenIk heb altijd een stofzuiger in de gang klaar staan dus vandaar dat we ze snel kunnen stofzuigen. Ik heb een tijdje in de woonkamer moeten slapen omdat ik niet meer in mijn kamer durfde te komen, dat was wel een zware periode voor mij
Ik heb geen muskietennet. Ze kruipen alleen langs de wanden. Ik heb ze nog nooit op de plafond zien hangen, wil het ook niet weten ookquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:48 schreef sanasoufi het volgende:
[..]
heb jij trouwens ook een muskietennet? 10 euro ofzo bij de ikea.....ik koop elke jaar een nieuwe. Ik heb al jaren niet zonder geslapen. Helpt goed tegen die grotere...
ja, maar die helpt bij mij dus niet......vraag me af of het misschien papiervisjes zijn....maar dan begrijp ik het niet. We wonen in een nieuwbouwwoning dus dan zouden het zilvervisjes moeten zijn......quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:53 schreef koekii het volgende:
[..]
Ik heb geen muskietennet. Ze kruipen alleen langs de wanden. Ik heb ze nog nooit op de plafond zien hangen, wil het ook niet weten ookGebruik jij ook een zo'n vochtvervanger? Schijnt te helpen bij zilvervisjes
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |