Bischierig is genoeg. De rest is aan jou. Niet luisteren naar Lavenderr. Die is al een paar uur negatief over alles.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:04 schreef Gray het volgende:
[..]
Ze heeft ook een meid gezoend die avond, al denk ik niet dat ze bi is. Hoogstens bischierig.
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:10 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Bischierig is genoeg. De rest is aan jou. Niet luisteren naar Lavenderr. Die is al een paar uur negatief over alles.
Groot gelijk hebben ze.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:06 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is gewoon in hoor, om met meiden te zoenen. Denken ze interessant te doen.
Plus dat ze net nog ontdekt dat ze klein is.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:10 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Bischierig is genoeg. De rest is aan jou. Niet luisteren naar Lavenderr. Die is al een paar uur negatief over alles.
Ook voor jou:quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:17 schreef Gray het volgende:
[..]
Groot gelijk hebben ze.
[..]
Plus dat ze net nog ontdekt dat ze klein is.
Ik ben niet zo moeilijk hoor.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan pak je Hyper, jullie zijn toch zo van bischierig?
Ik ben blij dat je duurzaam hebt weggehaald. Vind het langzamerhand een jeukwoord worden.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:27 schreef HyperViper het volgende:
Beetje onze waardevolle woorden verdraaien. Hoe haal je het in je hoofd. Alleen vrouwen mogen bischierig zijn. Mannen zijn per definitie ranzig.
Mannen mogen dat ook!quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:27 schreef HyperViper het volgende:
Beetje onze waardevolle woorden verdraaien. Hoe haal je het in je hoofd. Alleen vrouwen mogen bischierig zijn. Mannen zijn per definitie ranzig.
Lol dat is exact de reden waarom ik het ook weghaalde. Dat en de context. Maar vooral het woord zelf.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je duurzaam hebt weggehaald. Vind het langzamerhand een jeukwoord worden.
Nog even en we moeten zelfs duurzaam naar het toilet.
Je zachte karakter en zoete woorden doen mij inderdaad vermoeden dat jij heel sensueel kan zijn. Je wekt mijn interesse.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:29 schreef Gray het volgende:
[..]
Mannen mogen dat ook!
Zou er zelf niet opgewonden van raken, maar ik zou je kunnen gekmaken!
Ik las laatst over een stel die een zogenaamde groene bruiloft hadden. Alles voor de duurzaamheid en het milieu.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:29 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Lol dat is exact de reden waarom ik het ook weghaalde. Dat en de context. Maar vooral het woord zelf.
Maar pas op: ik kan ook zijn als een duveltje in je doosje...quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:30 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je zachte karakter en zoete woorden doen mij inderdaad vermoeden dat jij heel sensueel kan zijn. Je wekt mijn interesse.
Dan ga je toch stiekem een beetje hopen op een Lost scenario.. Dat soort mensen zouden vertrapt moeten worden. Onder de hoeven van you know what.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:31 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik las laatst over een stel die een zogenaamde groene bruiloft hadden. Alles voor de duurzaamheid en het milieu.
Alleen na de bruiloft stapten ze op het vliegtuig naar een verre bestemming
Ik hou er van om gedomineerd te worden dus ik maak mij niet druk.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:32 schreef Gray het volgende:
[..]
Maar pas op: ik kan ook zijn als een duveltje in je doosje...
Als wij onze sluimerende homofilie willen etaleren dan doen wij dat. Verdomme nou. Dan doen wij dat.quote:
Ik hou wel van klein en slank.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:17 schreef Gray het volgende:
[..]
Groot gelijk hebben ze.
[..]
Plus dat ze net nog ontdekt dat ze klein is.
Yep. Kut werk.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:36 schreef HyperViper het volgende:
Zijn jullie trouwens ook aan het werk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |