abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 22 oktober 2012 @ 23:00:25 #1
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_118307369
111121_50937_Forum-banner-Next-Best-Band.jpg


Deze week pluggen we Irma Dee met haar nieuwe single 'Eye Candy'. Irma Dee is een Edese zangeres die met haar pop, een beetje rock en wat elektronische grapjes, op een treffende wijze allerdaagse thema's aan het licht brengt. Zo ook in haar nieuwe single, die qua sound echter weer net iets anders klinkt dan haar eerdere singles 'Goodbye', 'You Are The One' en het rauwere 'Soul Survivor'. De single 'Eye Candy' zal op haar nieuwe album verschijnen, waar momenteel nog aan hard gewerkt wordt.

Het vrolijke uptempo nummer werd samen met gitarist Wim Rebergen, René de Vries en de Engelse songwriter Phil Thomson. 'Het is wel leuk als de taal ook nog een beetje klopt', aldus de zangeres. Het nummer gaat over het schoonheidsideaal en hoe hiermee moet worden omgegaan. De clip van 'Eye Candy' werd gemaakt door verschillende professionals die de zangeres gesponsord hebben en werd opgenomen in het oude zendgebouw van Radio Kootwijk. Bekijk de hier de videoclip van Irma Dee, en het bijhorende interview dat we met de zangeres hadden!



Waar staat Irma Dee voor?
"Goede muziek maken, mensen entertainen en een daarbij een hoop lol hebben!"

Hoe is Irma Dee & Band ontstaan?
"Irma Dee had een album uitgebracht, maar eigenlijk nog geen band. Daarna hebben we een auditie gedaan, en was de band al snel gevormd."

Wat weet nog niemand over jullie?
"Ik denk heel veel. Te veel eigenlijk. De mensen moeten ons beter leren kennen eigenlijk!"

Hoe is jullie muziek het beste te omschrijven?
"Pop met een beetje rock en wat elektronische grapjes"

Waarin onderscheidt Irma Dee zich van andere bands?
"Hele vette show, leuke entertainment en toch retestrak!"

Vertel eens over één van jullie hoogtepunten?
"Eigenlijk is elk optreden een potentieel hoogtepunt. We stonden eens op een soort festival, maar hadden van te voren gedacht dat er een handjevol mensen zouden zijn. Dat bleken er opeens 1500 te zijn, die allemaal heel enthousiast mee gingen doen. Dat geeft een heel lekker gevoel natuurlijk."

Wie zijn jullie inspiratiebronnen?
"Pink, Katy Perry, Madonna, maar ook een band als Coldplay vinden we te gek."

Wat is jullie favoriete gespreksonderwerp?
"We houden van praten over het leven, echte dingen. Maar ook weer afgewisseld met helemaal niks en lol maken. Lekker gek dus."

Naar welke artiesten luisteren jullie zelf?
"Heel veel verschillende artiesten zoals Pink, Keane, Black Eyed Peas, maar ook Borsato. We luisteren heel veel muziek."

Welk nummer van een andere artiest hadden jullie willen schrijven?
"So What van Pink."

Waar gaan de teksten van Irma Dee over?
"Over alles wat we in het leven tegenkomen. De liefde, geluk maar ook verdrietige dingen."

Wat is de grootste blunder die jullie hebben gemaakt tijdens een optreden?
"Misschien weten fans nog wel grotere blunders, maar wij baalden nog niet zo lang geleden heel erg van een gebroken snaar tijdens een optreden, en geen reserve-gitaar. Dat leek eeuwen te duren…"

Wat is jullie eerste muziekherinnering?
"Niet een specifiek nummer ofzo. Meer dat je de liefde voor muziek krijgt en gaat ontwikkelen. Heel bijzonder!"

Wat zouden jullie doen als je geen muzikant was geweest?
"We zouden het niet weten. We willen het ook niet weten eigenlijk."

Wat is de grootste uitdaging die jullie als band tegen zijn gekomen?
"Er zijn natuurlijk de dingen als voorprogramma’s voor hele bekende artiesten, die je dan net misloopt. Maar onze grootste uitdaging is eigenlijk mooie en goeie muziek te maken waar veel mensen van kunnen genieten. Dat willen we graag."

Wat zouden jullie als band graag willen bereiken?
"Heel veel spelen, en daarvoor wat meer bekendheid krijgen. Misschien een dikke hit op de radio?"

Waarmee vind je dat andere artiesten de mist ingaan en zouden jullie dus absoluut niet doen?
"Als je niet jezelf blijft en arrogant wordt."

Met welke artiest/band zouden jullie nog wel eens samen willen werken en wat voor nummer zou dat worden?
"We zouden graag met Keane samen willen werken. Dit zou een beetje rock met electro-invloeden worden. Maar dan wel heel easy om naar te luisteren, daar houden we van."

Welke andere Next Best Band band zouden jullie graag nog even uit willen lichten en waarom?
"Audio Adam. We kennen ze eigenlijk maar een klein beetje, maar het zijn leuke gasten en ze hebben ook net een nieuwe single uit!"

Kunnen jullie nog wat leuke videofacts vertellen over de clip?
Tijdens de opnames was het 34 graden, en binnen nog veel warmer! Verder komen er veel verschillende personages in voorbij en is hij opgenomen in het oude zendgebouw van Radio Kootwijk. Een prachtige locatie, waarvan we er later achter kwamen dat de Amerikaanse film Mindhunters daar ook is opgenomen. Toch een leuk weetje. De oplettende kijker ziet trouwens ook nog iets wat in deze clip niet op z’n plek lijkt, maar het volgens het script wel weer is. Ingewikkeld dus!"

121022_27682_nbb_wk_41_irma_dee.jpg
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_118439986
Wel een hele toffe serie dit _O_
BB je hebt PM :)
Juin uit Eigen Tuin!
  Moderator vrijdag 26 oktober 2012 @ 10:36:28 #3
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_118451641
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:49 schreef Symphonic het volgende:
Wel een hele toffe serie dit _O_
BB je hebt PM :)
Tof initiatief! :) als je de mensen wijst op deze reeks is het helemaal mooi ^O^
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')