Ja helaas... dan heb ik mezelf uit de markt "ervaren".quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:28 schreef raptorix het volgende:
[..]
Verschilt natuurlijk erg per bedrijf, aanvang van een junior frontend developer is zo een 1600 netto schat ik, maar mijn ervaring is dat mensen met juiste gevoel vrij snel doorgroeien naar medior (binnen jaar), en binnen 3 jaar naar senior.
Verkeerde quote?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:33 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja helaas... dan heb ik mezelf uit de markt "ervaren".
Nee? Ik bedoel dat ik teveel ervaring hebt in een iets andere richting waardoor mijn salarisindicatie behoorlijk hoger ligt dan 1600 netto.quote:
AH op die manier, zou je dan niet beter als ZZP'er kunnen werken? Dat geeft je meer flexibiliteit en minder gedoe, zeker als je gewoon opdrachten fixed price gaat aanpakken.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:40 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee? Ik bedoel dat ik teveel ervaring hebt in een iets andere richting waardoor mijn salarisindicatie behoorlijk hoger ligt dan 1600 netto.
Ik heb geen ervaring in een richting waarin ik eenvoudig kan zzp'en.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:41 schreef raptorix het volgende:
[..]
AH op die manier, zou je dan niet beter als ZZP'er kunnen werken? Dat geeft je meer flexibiliteit en minder gedoe, zeker als je gewoon opdrachten fixed price gaat aanpakken.
Was je salaris wel realistisch met de markt en je opleidings niveau. Je ziet veel dat ICTers overbetaald werden en te weinig opleiding er tegenover hebben staan. Nu raakt hun kennis achterhaald of overbodig maar blijven ze toch op datzelfde eisen pakket zitten.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:43 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb geen ervaring in een richting waarin ik eenvoudig kan zzp'en.
Toevallig ben ik afgelopen week nog tot de 2e plek gekomen voor een functie waar ze zelfs meer betaalde dan mijn vorige functiequote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:48 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Was je salaris wel realistisch met de markt en je opleidings niveau. Je ziet veel dat ICTers overbetaald werden en te weinig opleiding er tegenover hebben staan. Nu raakt hun kennis achterhaald of overbodig maar blijven ze toch op datzelfde eisen pakket zitten.
Wat doe jij dan voor werk met hoeveel jaren ervaring en met welke opleiding, ben nieuwschierig. Je mag ook PMen hoor als je het niet op het forum wilt gooien.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:50 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Toevallig ben ik afgelopen week nog tot de 2e plek gekomen voor een functie waar ze zelfs meer betaalde dan mijn vorige functie
Maar goed, ik zie voor dezelfde soort functies salarisindicaties voorbij komen variėrend van 3K tot 5.5K
Bruto? En wat voor functies moet ik dan aandenken?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:50 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Toevallig ben ik afgelopen week nog tot de 2e plek gekomen voor een functie waar ze zelfs meer betaalde dan mijn vorige functie
Maar goed, ik zie voor dezelfde soort functies salarisindicaties voorbij komen variėrend van 3K tot 5.5K
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:52 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Wat doe jij dan voor werk met hoeveel jaren ervaring en met welke opleiding, ben nieuwschierig. Je mag ook PMen hoor als je het niet op het forum wilt gooien.
Dit was een functie Beheer teamleider. Aansturen van 3 functioneel en 3 werkplek beheerders. Ik ben 12 jaar verantwoordelijk geweest voor de product ontwikkeling bij Sitecom.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:52 schreef raptorix het volgende:
[..]
Bruto? En wat voor functies moet ik dan aandenken?
En wat voor opleiding heb je daarvoor genoten?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
[..]
Dit was een functie Beheer teamleider. Aansturen van 3 functioneel en 3 werkplek beheerders. Ik ben 12 jaar verantwoordelijk geweest voor de product ontwikkeling bij Sitecom.
Ah bij ons noemen we dat service manager, maar bij ons is dat gescheiden qua functioneel en werkplekbeheer.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
[..]
Dit was een functie Beheer teamleider. Aansturen van 3 functioneel en 3 werkplek beheerders. Ik ben 12 jaar verantwoordelijk geweest voor de product ontwikkeling bij Sitecom.
Zo ken ik het ook als servicemanager en die stuurt beheersmanagers of teammanagers aan.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:56 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ah bij ons noemen we dat service manager, maar bij ons is dat gescheiden qua functioneel en werkplekbeheer.
Wij hebben 1 team van helpdeskmedewerkers die voor klanten werken, en team van man of 5 die het werkplek en interne systeem doen.
En dan nog een team of 4 die uit een man of 8 beheerders bestaan aangestuurd door een servicemanager.
Geen. Nou ja... 12 jaar ervaring in Projectmanagement, offshore productontwikkeling en aansturen van 3 tot 12 FTE direct en tot 8 FTE indirect.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:55 schreef trigt013 het volgende:
[..]
En wat voor opleiding heb je daarvoor genoten?
Bij ons stuurt de servicemanager direct de beheerders aan, maar dat komt omdat we redelijk platte structuur hebben, meer junior managers krijgen direct begeleiding van hun meer seniore collega's.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:57 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Zo ken ik het ook als servicemanager en die stuurt beheersmanagers of teammanagers aan.
Ik zou niet in je schoenen willen staan. Groot geworden in de ICT hype en nu met zoveel concurrenten je plek zoeken.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Geen. Nou ja... 12 jaar ervaring in Projectmanagement, offshore productontwikkeling en aansturen van 3 tot 12 FTE direct en tot 8 FTE indirect.
Concurrentie valt wel mee hoor, dan heb je vooral aan de enorme stortvloed aan MBO C/D gastjes die totaal geen motivatie hebben en het werk meestal ook niet leuk vinden.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:59 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Ik zou niet in je schoenen willen staan. Groot geworden in de ICT hype en nu met zoveel concurrenten je plek zoeken.
ICT hype? Die was 12 jaar geleden al redelijk over hoorquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:59 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Ik zou niet in je schoenen willen staan. Groot geworden in de ICT hype en nu met zoveel concurrenten je plek zoeken.
En veel HBO schoolverlaters die, naar ik gehoord heb, zelfs aanbieden 3 maanden voor niets te komen werken. Tja... daar kan niemand met een gezin en verantwoordelijkheden tegenop concurreren natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:01 schreef raptorix het volgende:
[..]
Concurrentie valt wel mee hoor, dan heb je vooral aan de enorme stortvloed aan MBO C/D gastjes die totaal geen motivatie hebben en het werk meestal ook niet leuk vinden.
Het vervelende in jouw situatie is dat je vooral in de markt zit waar men mensen laat doorstromen naar de functie die jij ambieert, als ik bij ons kijk zijn de meeste service managers doorgestroomt vanuit een functie als beheerder.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En veel HBO schoolverlaters die, naar ik gehoord heb, zelfs aanbieden 3 maanden voor niets te komen werken. Tja... daar kan niemand met een gezin en verantwoordelijkheden tegenop concurreren natuurlijk.
Ja dat klopt. Maar zoals gezegd zit ik nog regelmatig op gesprek en ben ik al een aantal keer erg dichtbij geweest. Het gaat vast wel goed komen. En dan realiseer ik me dat ik zeer waarschijnlijk een stap terug zal moeten doen in salaris.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:06 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het vervelende in jouw situatie is dat je vooral in de markt zit waar men mensen laat doorstromen naar de functie die jij ambieert, als ik bij ons kijk zijn de meeste service managers doorgestroomt vanuit een functie als beheerder.
Kan, maar zou ik wat dat betreft niet meer succes hebben in winkels? En dan niet de grote ketens, maar wat kleinere specialistische zaken?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:01 schreef Kekaa het volgende:
[..]
owkeee... callcenterwerk dus niet.
Voor bar/bediening. Ga een keer 1 dag (of misschien 2) door de stad lopen en stap elke horecagelegenheid binnen die jou wel leuk lijkt. Ook als ze geen vacatures hebben. Als ze vragen naar ervaring zeg je dat je een beetje ervaring hebt, maar veel wilt leren. En enthousiast zijn! En dat je een keertje wilt meedraaien, eventueel gratis.
probeer es...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |