is t niet een echt vrouwenboek?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:45 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Zou onze Kal daar achter zitten?
Ik heb hem bijna uit overigens, deel 1.
maar t leest wel lekker weg?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja, toch wel. Dit soort boeken lees ik verder nooit.
Lekker weglezen is anders met al die innerlijke godinnen, seksscènes tot in het vezelste detail. Het is geen Millennium trilogie. Wel eenvoudig geschreven qua stijl.quote:
hehehe, denk niet dat t mijn type boek is.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:54 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Lekker weglezen is anders met al die innerlijke godinnen, seksscènes tot in het vezelste detail. Het is geen Millennium trilogie. Wel eenvoudig geschreven qua stijl.
Lekker laten gaan.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:56 schreef gomi het volgende:
[..]
hehehe, denk niet dat t mijn type boek is.
maar ach mss als ik ooit niets te lezen heb dat ik een poging zal wagen
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 19:31 schreef -Vaduz- het volgende:
Kally zit achter veel meer bestseller-proza, met pseudoniemen waar je direct in gelooft dat het echte namen zijn.
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:18 schreef Cee het volgende:
Ik heb ook totaal geen behoefte om dat te gaan lezen. Ben niet eens benieuwd. Ik vind het de Witte legging van het boekwezen.
Ik had een witte leggingquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:18 schreef Cee het volgende:
Ik heb ook totaal geen behoefte om dat te gaan lezen. Ben niet eens benieuwd. Ik vind het de Witte legging van het boekwezen.
Dan is alles in een klap weer goed. Zulke misstappen moet je doorheen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:21 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ik had een witte leggingMet strikjes bij de pijpen
Hij is niet zo fijn aan zijn einde gekomen
dat snap ikquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:21 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ik had een witte leggingMet strikjes bij de pijpen
Hij is niet zo fijn aan zijn einde gekomen
Wil je er over praten pop?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:22 schreef PatriQue89 het volgende:
ik ben net half aangerand door mijn schoonmoeder
Eerst in mijn broekzak. Toen keken ze even niet, had ik hem in mijn hand.. zij maar denken dat ie nog in mijn broek zat... hup.. tandjes poetsen. Lootje in mijn tandenborstelbeker gedaan. Ik naar bed... Zij maar denken dat ik hem nog bij me had... Lachen, hihahoquote:
Het is verdomme net 50 shades of greyquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:29 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Eerst in mijn broekzak. Toen keken ze even niet, had ik hem in mijn hand.. zij maar denken dat ie nog in mijn broek zat... hup.. tandjes poetsen. Lootje in mijn tandenborstelbeker gedaan. Ik naar bed... Zij maar denken dat ik hem nog bij me had... Lachen, hihaho
Ik lootje weer gepakt, hadden ze door. ik snel onder de douche staan(glazen klapdeurtjes) dus rene moest rustig aan doen, dus ik met lootje zwaaien.
Lootje in mijn mond gedaan, snel naar rene's kamer gevlucht.. kwam ze me achterna... Schoonmoeder in mijn zij prikken en doen, rene mijn handen checken... lootje in mn boxer gedaan.. Dachten ze dat ie ergens op de grond zou liggen. Toen snel het lootje verscheurd
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:32 schreef Lutte het volgende:
[..]
Het is verdomme net 50 shades of grey
Ik herkende al wat ja.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:32 schreef Lutte het volgende:
[..]
Het is verdomme net 50 shades of grey
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |