Ik weet dat een persoonlijke anekdote geen argument is, maar toch:quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef einzeinz het volgende:
Squat zou ik afraden!
Is heel slecht voor je knieën.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:40 schreef einzeinz het volgende:
Squat zou ik afraden!
Is heel slecht voor je knieën.
ik ga bij eens meisje in de eerste instantie van haar uiterlijk uit. als ik haar niet ken moet ik haar beoordelen op hoe ze eruit ziet. als ze er uitziet als een van de plaatjes van de afgelopen topic is de kans 100% groter dat ik interesse in haar heb dan wanneer je ze chubby of extreem skinny is etc etcquote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:55 schreef Salvad0R het volgende:
Daarbij komt dat ik nog steeds al die kleerkasten hun ass kick, want die massa spieren maakt ze 2 x zo langzaam in real life gevechten. Maarja, dat maakt hun niet uit, want oppervlakkig uiterlijk is het enige wat in hun wereld telt.
Wil het weleens proberen krachttraining, heb nog een abo lopen bij de sportschool waar ik niks mee doequote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:36 schreef Levolution het volgende:
Statistieken
10% van alle vrouwen die dit topic lezen, zal geïnspireerd raken en beginnen met squatten.
1% daarvan zal de discipline hebben om het ook daadwerkelijk te blijven doen tot er iets bereikt is.
Dus als 1000 vrouwen dit topic lezen, zal slechts 1 daarvan uiteindelijk goede billen krijgen.
Zoveel moeite moeten wij mannen doen voor een wereld met welgevormde billen. Het leven is hard.
Luister jongen. Misschien slaat jouw verhaal op een aantal mensen. Maar het gros sport om fit te zijn en zelfvertrouwen is een product wat je van fitheid krijgt. Zoals je zelf waarschijnlijk ook mee eens zal zijn is dat een mens maar 1 keer leeft. Waarom zou je dan niet wat tijd investeren om je lichaam in orde te krijgen, de fysiek te bereiken waar jij je het meest content over voelt? Waarom zou je er eigenlijk gemiddeld uit willen zien?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:54 schreef Salvad0R het volgende:
Fanatiek met je uiterlijk bezig zijn komt voort uit onzekerheid. Dat volk draait alles om. In plaats van op een natuurlijke manier zelfverzekerd te zijn, halen die mensen hun zekerheid mbt zichzelf uit het aantal squats/whatever wat ze in de sportschool afleveren. Zovan, "ja eigenlijk ben ik een onzekere kleuter, maar ik kan 200 x squatten, dus ik ben stoer."
Ik vind sneu. Van die oppervlakkige human sculpture shit. Gelukkig voor hun zijn het alleen hersenloze oppervlakkige wijven die dat aantrekkelijk vinden, dus dan heb je passende achterlijke deksels bij onzekere potjes.
een kuur heb je nodig als fanatieke bodybuilder wanneer je aan je maximale genetische maximum zitquote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:58 schreef Salvad0R het volgende:
...En dan heb je ook nog die "kuurtjes" idiots. LOL. Kijken hoe leuk je 500 cystes in je lever vindt als je 40 bent, domme kneus.
..Dus eigenlijk werk je aan je uiterlijk omdat je onzeker bent over wat de eerste indruk van chicks over je is.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:57 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
ik ga bij eens meisje in de eerste instantie van haar uiterlijk uit. als ik haar niet ken moet ik haar beoordelen op hoe ze eruit ziet. als ze er uitziet als een van de plaatjes van de afgelopen topic is de kans 100% groter dat ik interesse in haar heb dan wanneer je ze chubby of extreem skinny is etc etc
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:59 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
een kuur heb je nodig als fanatieke bodybuilder wanneer je aan je genetische maximum zit
Elke keuze die je in het leven maakt heeft te maken met onzekerheid, anders bestond keuze niet en liep je door het leven zonder enige weerstand of recluse. Doe niet zo belachelijk jongen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:59 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
..Dus eigenlijk werk je aan je uiterlijk omdat je onzeker bent over wat de eerste indruk van chicks over je is.
Doorzichtig man.
ja inderdaad, ik wil op een meisje af kunnen stappen en er zeker van zijn dat ik niet afgekeurd word op mijn uiterlijk. ook voel ik me lekker als ik uit de sportschool kom, je krijgt er een tevreden gevoel van.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:59 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
..Dus eigenlijk werk je aan je uiterlijk omdat je onzeker bent over wat de eerste indruk van chicks over je is.
Doorzichtig man.
wat heb jij trouwens een defensieve houding voor iemand die het allemaal niks uitmaakt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:59 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
..Dus eigenlijk werk je aan je uiterlijk omdat je onzeker bent over wat de eerste indruk van chicks over je is.
Doorzichtig man.
Eehm nee. Maar verder niks mis met trainen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:00 schreef Alborz het volgende:
[..]
Elke keuze die je in het leven maakt heeft te maken met onzekerheid, anders bestond keuze niet en liep je door het leven zonder enige weerstand of recluse. Doe niet zo belachelijk jongen.
Achja. Je genetische maximum. Het is alleen maar je door Moeder Natuur-gegeven top van fysieke efficientie.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:59 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
een kuur heb je nodig als fanatieke bodybuilder wanneer je aan je maximale genetische maximum zit
Persoonlijk heb ik geen record-aantal squats nodig om te weten dat ik een sexy beest ben.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:01 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
wat heb jij trouwens een defensieve houding voor iemand die het allemaal niks uitmaakt.
als je werkelijk niks om uiterlijk zou geven dan kun je beter uit dit topic gaan, want dit is de plek voor mensen die het wel wat interesseert
de mannen die op topniveau bodybuilden doen het niet meer voor de dames manquote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:02 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Achja. Je genetische maximum. Het is alleen maar je door Moeder Natuur-gegeven top van fysieke efficientie.
Een beetje human sculpture maakt het niet uit als hij niet meer fatsoenlijk kan bewegen, als z'n spieren maar in het oog springen van de dames. LoL.
We gaan onze gang, want ik wil graag weer ontopicquote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:03 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Persoonlijk heb ik geen record-aantal squats nodig om te weten dat ik een sexy beest ben.
Maar ga vooral je gang.
Je traint toch sowieso niet voor de dames?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:03 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
de mannen die op topniveau bodybuilden doen het niet meer voor de dames man
Heb je toevallig iemand in de buurt of in je vriendenkring die met je mee kan? Kunnen jullie samen trainen en elkaar van tijd tot tijd blijven motiveren, dit werkt goed voor beginnersquote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:58 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Wil het weleens proberen krachttraining, heb nog een abo lopen bij de sportschool waar ik niks mee doe
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:03 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Persoonlijk heb ik geen record-aantal squats nodig om te weten dat ik een sexy beest ben.
Maar ga vooral je gang.
niet direct onzekerheid inderdaad, maar we maken heel veel keuzes gebaseerd op wat anderen van ons denkenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:02 schreef Piye het volgende:
[..]
Eehm nee. Maar verder niks mis met trainen.
volgens hem wel, ik train misschien 5% om het beeld wat andere van mij hebben te verbeteren. maar de andere 95% doe ik voor mezelf. hij denkt volgens mij dat iedere bodybuilder het doet uit zware onzekerheidquote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:04 schreef Piye het volgende:
[..]
Je traint toch sowieso niet voor de dames?
Zullen weinig dames zijn die met zo'n man willen leven. En dan heb ik het niet perse over z'n uiterlijk...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:03 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
de mannen die op topniveau bodybuilden doen het niet meer voor de dames man
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |