Die heb ik gisteren ook een paar keer gehadquote:Op zondag 14 oktober 2012 21:53 schreef Anonymous61 het volgende:
HOLY SHT MIJN PACK!! CB met 28 pace
[ afbeelding ]
Ja ben nu ook beetje bezig met een team rond Balotelli maar het kan toch niet dat ik met hetzelfde team gewoon niets meer voor elkaar krijg. Het is nou niet bepaald een slecht team...quote:
Ja maar op een gegeven moment wil je toch weer potjes gaan spelen...quote:Op zondag 14 oktober 2012 21:55 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Ragequitten. Heb ik gister gedaan heb sindsdien FIFA niet meer aangeraakt en voel me weer helemaal relaxed.
Je hele team verkopen en daar pakjes van kopen. Als je er een ster uit krijgt is FUT weer leuk, als je alleen maar troep krijgt wil je nooit meer FUT spelenquote:Op zondag 14 oktober 2012 21:59 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Ja ben nu ook beetje bezig met een team rond Balotelli maar het kan toch niet dat ik met hetzelfde team gewoon niets meer voor elkaar krijg. Het is nou niet bepaald een slecht team...
[..]
Ja maar op een gegeven moment wil je toch weer potjes gaan spelen...
Ik worstel en kom bovenquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:01 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ben ook begonnen met FUT. Eerste wedstrijd na 33 minuten al 3-0 voor en toen stopte de andere ermee.Tweede wedstrijd tegen iemand met al een stuk of 5 gouden spelers, waar mijn team bestaat uit 1 zilveren en de rest brons. Maar toch een leuke pot gespeeld en 2-2. Met toch wel een paar kansen op de 3-2.
Snap je wat 'Win/Win situatie' betekent?quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:01 schreef Tito_Makani het volgende:
[..]
Je hele team verkopen en daar pakjes van kopen. Als je er een ster uit krijgt is FUT weer leuk, als je alleen maar troep krijgt wil je nooit meer FUT spelen
win/win situatie
Waarom Welliton kopen als Martins en Doumbia veel goedkoper zijnquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:08 schreef poker4lifee het volgende:
Dacht een gozer met Emenike en Welliton me ff eruit te kunnen pacen in divisie 1. Mooi met 5-1 naar huis. Mijn Welliton en Pato combo is beter
Oftewel, jij pacete hem er uit en bent dus eigenlijk net zo slecht?quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:08 schreef poker4lifee het volgende:
Dacht een gozer met Emenike en Welliton me ff eruit te kunnen pacen in divisie 1. Mooi met 5-1 naar huis. Mijn Welliton en Pato combo is beter
Heb het wel steeds na 1 potje weer gehad. Ik wil relaxt potjes tegen eckte noobs kunnen spelen af en toe![]()
Omdat hij toch moet linken met pato ....quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:09 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Waarom Welliton kopen als Martins en Doumbia veel goedkoper zijn
ik kan redelijk goed verdedigen en erg goed combineren(ook zonder de hoge steekbal)quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:09 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Oftewel, jij pacete hem er uit en bent dus eigenlijk net zo slecht?
Had m'n teams al klaar voor de release. Weinig voor betaald dus.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:09 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Waarom Welliton kopen als Martins en Doumbia veel goedkoper zijn
Ik bedoel die van die tegenstander.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:09 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Omdat hij toch moet linken met pato ....
jaquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:16 schreef baasvandemaffia het volgende:
[ afbeelding ]
is die st wat waard?
Pedersen LMquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:13 schreef Dudeweiser het volgende:
[ afbeelding ]
nog 2 formatiekaartjes, Braaten en Elyounoussi
Ja, en die Charleroi kit ook.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:16 schreef baasvandemaffia het volgende:
[ afbeelding ]
is die st wat waard?
Ja, zo irritant als mensen gaan passenquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:14 schreef Thorb het volgende:
Lage 1-2tjes zijn misschien nog wel irritanter dan lb+y
150cquote:
ik denk wel 150 of misschien zelfs meer.quote:
Alles waar ik door verlies is irritantquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:14 schreef Thorb het volgende:
Lage 1-2tjes zijn misschien nog wel irritanter dan lb+y
quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:16 schreef baasvandemaffia het volgende:
[ afbeelding ]
is die st wat waard?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |