quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:12 schreef Kreator het volgende:
De herfstbladeren verwijderen die er nog niet zijn?
Dat HDR zie ik niet echt.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:07 schreef Kreator het volgende:
[..]
..die met dat beekje is HDR (2x scherpgesteld op voorgrond en achtergrond) en die onderste is zwaar bewerkt (en mislukt) met 3 lagen.
Ik ga straks twee weken op vakantie en dan wil ik liever geen lekkage thuis.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:10 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Goed bezig geweest!!
Je moet je dakgoten ook in de zomer doen!
voortaan dan maar laarzen aantrekkenquote:Op maandag 15 oktober 2012 09:15 schreef 100% Tukker het volgende:
Ik ga straks twee weken op vakantie en dan wil ik liever geen lekkage thuis.Ding lag ook helemaal vol met blad, dus ook met water. Heil to the tree naast m'n huis.
Die heb ik niet.quote:
Kopen!!!quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:22 schreef 100% Tukker het volgende:
Die heb ik niet.
Ach, het heeft ook wel wat. Koukleumen op het dak en daarna lekker in de warme woonkamert met een kop koffie opwarmen. En met een beetje mazzel word ik ziek en hoef ik lekker niet te werken.
Zeker niet.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:24 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Je hebt er echt zin in vandaag merk ik al
Goedemorgenquote:Op maandag 15 oktober 2012 09:30 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Samzz! Goedemorgen! Alles goed? Leuk weekend achter de rug?
Ja ok. HDR achtig dan. Het is wel dezelfde techniek, ongeveer.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:13 schreef 100% Tukker het volgende:
Dat HDR zie ik niet echt.Heeft trouwens niks met scherpstellen te maken, maar met belichting.
Veel te veel werk.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:32 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja ok. HDR achtig dan. Het is wel dezelfde techniek, ongeveer.
(2e foto als layer, masken, wegvegen)
Dat was het zeker!quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:31 schreef Samzz het volgende:
[..]
Goedemorgen. Leuk weekend, ja. Het weer van gisteren was onverwacht mooi
.
Ik ken photomatix inderdaad. Maar ik wilde het eerst zelf eens proberen voordat ik er een tooltje op losliet.quote:
Nee, zaterdag was het bagger weerquote:Op maandag 15 oktober 2012 09:51 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Dat was het zeker!
Nog naar de Military geweest?
Veel werk valt volgens mij ook wel mee... In dat filmpje zag het er best eenvoudig uit, je moet alleen secuur zijnquote:Op maandag 15 oktober 2012 09:54 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik ken photomatix inderdaad. Maar ik wilde het eerst zelf eens proberen voordat ik er een tooltje op losliet.
Wat ben je ook vastberaden.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:54 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik ken photomatix inderdaad. Maar ik wilde het eerst zelf eens proberen voordat ik er een tooltje op losliet.
Hij heeft niet zo'n zin volgens mijquote:Op maandag 15 oktober 2012 10:07 schreef sjoemie1985 het volgende:
En wat is dat met dat BZB 100% tukker?
We hebben vandaag schijt aan de bazen!quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:07 schreef sjoemie1985 het volgende:
Goede morgen
En wat is dat met dat BZB 100% tukker?
Het is grappig steeds hetzelfde liedje te posten.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:07 schreef sjoemie1985 het volgende:
Goede morgen
En wat is dat met dat BZB 100% tukker?
Kan jij nog een beetje gordijnen inkorten, Samzz?quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:11 schreef Samzz het volgende:
[..]
Het is grappig steeds hetzelfde liedje te posten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |