Ziet er wel uit als mdk.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:15 schreef SherlockHolmes het volgende:
De hamvraag: had Hans Van Ochten hem goed?
pfft.. ik zit aan kings quest (geen flauw idee welk deel overigens) te denken, het is 100% zeker 1 van de bekende sierra adventures...quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 21:01 schreef zatoichi het volgende:
Dan ben ik zo brutaal om een nieuwe te posten, moet lukken dit:
[ afbeelding ]
Om precies te zijn deel 3: To heir is humanquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 21:29 schreef mschol het volgende:
[..]
pfft.. ik zit aan kings quest (geen flauw idee welk deel overigens) te denken, het is 100% zeker 1 van de bekende sierra adventures...
toevallig vorige week op gog.com 1,2 en 3 gekocht, puur uit nostalgische redenen, al heb ik ze nooit intensief gespeeld..quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:56 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Om precies te zijn deel 3: To heir is human
Briljante serie, vooral om nog eens te spelen als je al volwassen bent en alle grappen in één keer herkend...
ik kick em maar even:quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 21:49 schreef mschol het volgende:
hint(s): casual game, de developer is helaas overgenomen door EA en er zitten niet voor niks raketten in het spel
jij bentquote:
herken em niet, maar wacky wheels popte op in m'n hoofd bij het zien van het screenshot...?quote:Op zondag 14 oktober 2012 20:07 schreef hehehe het volgende:
Waarschijnlijk een makkelijke :p
[ afbeelding ]
Dat was 'm! Ik zat de hele tijd met 'wacky racers' in m'n hoofd, die cartoon!quote:Op zondag 14 oktober 2012 21:49 schreef mschol het volgende:
[..]
herken em niet, maar wacky wheels popte op in m'n hoofd bij het zien van het screenshot...?
Volgens mij zag het interieur er inderdaad beter uit. Maar het wel heel uit he.quote:Op maandag 15 oktober 2012 09:30 schreef vosss het volgende:
Gezien de Porsches zou ik gokken Need for Speed - Porsche Unleashed, maar in mijn herinnering zag dat er een stuk beter uit?
Het is een adventure waar meerdere delen van geweest zijn en het plaatsje wat je ziet bestaat echt.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:04 schreef SherlockHolmes het volgende:
Echt geen idee. Ziet er wel oud uit.
Vroeger, nou ja vroeger, ik ben 15, speelde ik alleen maar van die oude shooters.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:06 schreef vosss het volgende:
[..]
Het is een adventure waar meerdere delen van geweest zijn en het plaatsje wat je ziet bestaat echt.
Ik ben zo even een uurtje weg ofzo, dus als het dan nog niet geraden is kan ik nog wel een tip geven.
Als je adventures veel speelde vroeger moet dit denk ik wel een makkie zijn; hij is best bekend
15!?quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:07 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Vroeger, nou ja vroeger, ik ben 15, speelde ik alleen maar van die oude shooters.
Welk deel?quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:35 schreef DoofenSchmirz het volgende:
Meh, das Gabriel Knight.Hardly a challenge.
14x2 + 7 hierquote:
quote:
Je bent nog aan de beurt, welk deel ?quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:35 schreef DoofenSchmirz het volgende:
Meh, das Gabriel Knight (3?).Hardly a challenge.
3 heeft ie zn post geedit en dat klopt. Blood of the sacred blood of the damned.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:43 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Je bent nog aan de beurt, welk deel ?
3 dacht ik.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:40 schreef vosss het volgende:
[..]
Welk deel?
Het was ook niet bedoeld als challenge, want ik moest even weg dus ik dacht doe een makkelijke
jij bent, nieuw spelquote:
Een Sherlock Holmes spel?quote:
quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:52 schreef vosss het volgende:
De hintknop op het plaatje werkt niet overigens; dat had ik al geprobeerd
Jack The Ripper.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:56 schreef DoofenSchmirz het volgende:
*hint* Er speelt een bekende hollywood acteur in. De naam van het spel heeft wat weg van een personage uit het Sherlock Holmes tijdperk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |