SPOILER: Memleketler!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:47 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Wat?!
Ik wil niet dat andere mannen in jou gaan roeren. Dat je het weet.
Ik vind de meeste leden van fok! apart.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:45 schreef Ambipur het volgende:
[..]
PH, Soms kom je heel apart over weet je dat.. Misbruik van wat
Ik ga uit, ik doe een dansje en ik ga naar huis. Vaak ga ik zelfs eerder naar huis, omdat bepaalde etnische minderheden erg aanwezig zijn en hinderlijk zijn.
That's it.
Sinds wanneer heb jij interesse voor mijn achterwerk ?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:47 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Wat?!
Ik wil niet dat andere mannen in jou gaan roeren. Dat je het weet.
Been there, done that.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:49 schreef pureheart het volgende:
[..]
Ik vind de meeste leden van fok! apart.
Je snapt heus wel wat ik bedoel. Meisjes die shitt in hun drankje krijgen en daarna verkracht worden.
Ik heb interesse in het geheel. Maar de mannen die zich interesseren in jou niet.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:49 schreef Weissman het volgende:
[..]
Sinds wanneer heb jij interesse voor mijn achterwerk ?
Ik denk eerder dat we bij de daders horen dan bij de slachtoffers.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:49 schreef pureheart het volgende:
[..]
Ik vind de meeste leden van fok! apart.
Je snapt heus wel wat ik bedoel. Meisjes die shitt in hun drankje krijgen en daarna verkracht worden.
Die wijven zijn te goedgelovig.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:49 schreef pureheart het volgende:
[..]
Ik vind de meeste leden van fok! apart.
Je snapt heus wel wat ik bedoel. Meisjes die shitt in hun drankje krijgen en daarna verkracht worden.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:49 schreef pureheart het volgende:
[..]
Ik vind de meeste leden van fok! apart.
Je snapt heus wel wat ik bedoel. Meisjes die shitt in hun drankje krijgen en daarna verkracht worden.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:49 schreef pureheart het volgende:
[..]
Ik vind de meeste leden van fok! apart.
Je snapt heus wel wat ik bedoel. Meisjes die shitt in hun drankje krijgen en daarna verkracht worden.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:51 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat we bij de daders horen dan bij de slachtoffers.
Wat een liefde toch.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:50 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik heb interesse in het geheel. Maar de mannen die zich interesseren in jou niet.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
check deze, grap op het einde
Godsamme, wat een vent.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
check deze, grap op het einde
Arisch ras, jewait de perfecte genen enzo.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:58 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Waarom hebben ze allebei blond haar en blauwe ogen?
Dat ze niet tegenwerken omdat ze knock out zijn wil niet zeggen dat het geen verkrachting is he.quote:
Nuri heeft gewoon bruine hoor, maar hij is wel donker "blond", ik ook trouwensquote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:58 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Waarom hebben ze allebei blond haar en blauwe ogen?
Dan zouden ze de held moeten spelen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:58 schreef Weissman het volgende:
[..]
Arisch ras, jewait de perfecte genen enzo.
Poll: Door wie word je liever verkracht?quote:
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:58 schreef pureheart het volgende:
[..]
Dat ze niet tegenwerken omdat ze knock out zijn wil niet zeggen dat het geen verkrachting is he.
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:17 schreef Croupouque het volgende:
Haar naam was Maria Johanna Kruiswijk, geboren op 13-3-1923 te Waddinxveen. Liefhebbende echtgenote, moeder, oma en vrijwilligster in verzorgingstehuis 'Den laatschten asem'. Ik had haar al enkele weken op het oog, maar liefde laat zich nu eenmaal niet afdwingen. Nu was het dan toch eindelijk zover; vastberaden plaatste ik de roestige schep in de grond, duwde hem met mijn voet aan en gooide het eerste zachte hoopje aarde naast me neer. Het was een benauwde en vochtige nacht, ik hoopte dat dat een stille voorbode was terwijl ik stevig doorschepte en zo min mogelijk geluid probeerde te maken. Betrapt worden is toch wel het laatste waar je op zo'n moment op zit te wachten. Toen ongeveer tachtig minuten later de ondergrondse verkenningstocht van mijn schep gestuit werd door het bevredigende doffe geluid van de houten kist veegde ik het zweet van mijn voorhoofd en trok mijn inmiddels doorweekte overhemd recht. Je wil er natuurlijk wel een beetje presentabel uitzien. Ik knielde op het deksel, veegde haastig de laatste restjes zand weg en legde mijn oor op het hout. "Maria", fluisterde ik zachtjes, "ik ben gearriveerd." Ik veegde mijn handen af aan mijn broek, met het puntje van mijn huissleutel verwijderde ik de rouwrandjes van onder mijn nagels en ik at een pepermuntje. De kist zwiepte open alsof hij net uit de etalage gekomen was, geen enkel scharniertje piepte en geen plank kraakte.
Daar lag ze dan, mooier en vrediger dan ik ooit had durven dromen. "Je overtreft mijn stoutste verwachtingen, Maria" sprak ik luid met een lichte snik in mijn stem. Ik schrok van mijn eigen enthousiasme en was zowaar even vergeten dat ik onopgemerkt moest blijven. Deze nacht was voor Maria en mij alleen. Voorzichtig zette ik voet in de kist en boog over haar heen, haar bleke dunne huid ritselde als een stukje crêpepapier toen ik langzaam met het puntje van mijn neus over haar wang gleed en mijn lippen op haar hals plaatste. Ik proefte een beetje van de bitterzoete olie die als een dun glinsterend laagje op haar voorhoofd lag en beet zachtjes op haar onderlip. Ik schrok even toen een klein stukje lip aan mijn voortand bleef plakken en losscheurde, maar ik likte het op sensuele wijze met mijn tong weg. Haar opengesperde ogen glinsterden in het maanlicht.
Mijn hart ging als een bezetene tekeer en ik schuurde heel even met mijn hard geworden lid tegen haar bovenbeen, terwijl ik de knoopjes van haar blouse lostrok. Ik pakte met beide handen haar hoofd beet, trok haar ruw naar me toe en kuste haar met volle overgave op de mond. Bossen haar vielen in mijn schoot. "Godverdomme lieverd, wat heb ik hier lang op gewacht..." fluisterde ik gepassioneerd in haar oor terwijl ik met mijn handen haar krakende karkas verkende. Ik scheurde haar rok open, knoopte mijn broek los en peuterde heel secuur de maden uit haar slip. Ik legde ze één voor een op een rijtje naast de kist, ze hadden het voorrecht om deze nacht de enige toeschouwers te zijn van het innige liefdesspel tussen Maria en mij. Ik stuntelde wat met het condoom. Natuurlijk had ik thuis al geoefend, maar nu was ik toch dermate nerveus dat het omdoen me aardig wat moeite kostte. Ik excuseerde me, maar Maria toonde zich uiterst begripvol. Dit was een eerste keer waar iedere gezonde jongeman van droomt.
Haar ijskoude en kurkdroge schede schuurde als een bevoren inktvis tegen mijn geslachtsdeel toen ik voorzichtig bij haar naar binnen ging. Spoedig nam het tempo waarmee ik stootte toe, want reeds na twee minuten voelde ik dat ik dit niet veel langer vol kon houden. "Als het pijn doet, moet je het zeggen" zei ik, meelevend als ik ben, maar ik werd overstemd door een geluid dat leek op twee blokken piepschuim die ruw tegen elkaar gewreven werden. Voordat ik haar kon waarschuwen kreeg ik mijn niet uit te stellen orgasme, ik kon alleen maar hopen dat zij ook genoten had van het korte maar hevige moment. Ik streelde met mijn wijsvinger haar tepel en kuste liefdevol het bruin/groene stukje huid op haar buik, maar ik wist ook dat dit moment niet eeuwig kon duren. Ze begreep het. Razendsnel trok ik mijn kleding weer aan, gaf haar nog één keer een dikke pakkerd op haar ene nog intacte wang en maakte me uit de voeten. Ik heb haar daarna nooit meer gezien.
Ik was 14, en nog zo onervaren en onschuldig. Ik heb daarna nog vele graven op schandalige wijze geschonden, maar zo bijzonder als die eerste keer zal het nooit meer zijn. Het is toch iets wat je je leven lang koestert, en ik zal Maria daarom eeuwig dankbaar zijn.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:59 schreef Levolution het volgende:
[..]
Poll: Door wie word je liever verkracht?
• Nuri Alço
• Tecavüzcü Coskun
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
quote:Nuri Alço ve Tecavüzcü Coşkun
Coşkun açtır, Nuri abi tok.
Coşkun kot giyer, Nuri abi beyaz takım elbise.
Coşkun kaba kuvvet kullanır, Nuri uyku ilacı.
Coşkun sevgi barındırmaz, kin kusar, Nuri abi sever belli etmez.
Coşkun bira içer, Nuri abi viski.
Coşkun uyuşturucuyu kullanır ve satar, Nuri abi kullanmaz, sattırır.
Coşkun arkadaşları ile gezer, Nuri abi tek takılır.
Coşkun traş olmaz, Nuri abi sinek kaydıdır.
Coşkun Cadillac, Ponciac gibi geniş arabalar kullanır, Nuri abi Mercedes’e
biner.
Coşkun mekan dinlemez, Nuri abi mutlaka yatak odası kullanır.
Coşkun hedefe her durumda saldırır, Nuri abi hedefi baygınlaştırır.
Coşkun görevini yaparken kin kusar kuvvet kullanır, Nuri abi dokunuşlarla
işini tamamlar.
Coşkun polis tarafından ilk yakalanır, Nuri abi son.
Coşkun serseridir, Nuri abi organizasyon ve teknoloji insanıdır.
Coşkun tecavüz eder ama ispatlayamaz, Nuri abi mutlaka kaset kaydı yapar.
Coşkun para ve uyuşturucu için babasını satar, Nuri abi onurludur
Coşkun emir alır, Nuri abi emir verir.
Coşkun, vasıfsız bir sokak sapığı olarak güdülerinin esiridir…
Nuri Alço ise kötülüğü simgeleştiren bir anlayışın ipek bornozundan
saten çarşaflı yuvarlak yatağına kadar tüm teşkilatı tamam gürbüz ve yiğit
figürdür
Dit inderdaad. Heb Nuri altijd de meer 'sophisticated' verkrachter gevonden en Coskun echt zo'n smeerlap.quote:
Dan hoop ik dat Weismann of de andere mannen hier jou van achteren zullen nemen op het moment dat jij koud onder de grond ligt.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:06 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
Je voelt er toch niets van...
watsjullieprobleem
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:07 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat Weismann of de andere mannen hier jou van achteren zullen nemen op het moment dat jij koud onder de grond ligt.
Boeie, je voelt er toch geen ruk van
Zolang het maar liefdevol is.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:07 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat Weismann of de andere mannen hier jou van achteren zullen nemen op het moment dat jij koud onder de grond ligt.
Boeie, je voelt er toch geen ruk van
Beter stel je het slapen een paar uurtjes uit.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:10 schreef pureheart het volgende:
Wow ben moe
Ik ga zo al slapen (heel vroeg voor mij)
Mag niet voor huwelijk.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:13 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Why? zG keurt het nog goed ook? Iyilik doen jwt.
Als ik ervoor betaald krijg, mss.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:13 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Why? zG keurt het nog goed ook? Iyilik doen jwt.
Echt?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:14 schreef Ambipur het volgende:
[..]
1tje van mij. Of ie liever wilde doen tegen JFM, want vond 't zo fucking lelijk wat ie deed.
Jij moet nog veel leren.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:14 schreef Ambipur het volgende:
[..]
1tje van mij. Of ie liever wilde doen tegen JFM, want vond 't zo fucking lelijk wat ie deed.
Geldgeil denk.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:14 schreef Weissman het volgende:
[..]
Als ik ervoor betaald krijg, mss.
Oh lord.. Pls... Ik wis 'm wel anders?! Dat gezeik over geloof kan ik niet meer aanhoren.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:16 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je betrekt religie bij dit onderwerp?.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:16 schreef TheMagnificent het volgende:
Ben jij toevallig degene achter de Electric Retard-comics, zarGon?
Laten we maar een nieuw onderwerp openbreken.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:16 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Oh lord.. Pls... Ik wis 'm wel anders?! Dat gezeik over geloof kan ik niet meer aanhoren.
Like what?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:18 schreef zarGon het volgende:
[..]
Laten we maar een nieuw onderwerp openbreken.
Lief zijn,schat.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, ze is te oud.
Jullie gaan mijn leven verpestenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:11 schreef zarGon het volgende:
[..]
Beter stel je het slapen een paar uurtjes uit.
Altijd zo vleiend .quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:28 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Oke, ze is te mooi voor me, daarom ben ik met jou.
Je zei liefjequote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:26 schreef Ambipur het volgende:
Je hoeft niet voor me op te komen JFM. Ik voel me zeer zeker niet aangevallen door je liefje, hoor..
Ik weet er een, wel een cliché.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:18 schreef zarGon het volgende:
[..]
Laten we maar een nieuw onderwerp openbreken.
Lang/Breed/Donker. Een echte vent, ipv een die er lult als 'n slet.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:34 schreef pureheart het volgende:
[..]
Ik weet er een, wel een cliché.
Je ideale man/vrouw en foto's aub.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:38 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Ik kies altijd voor jou.
Ze hoort bij mij.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:39 schreef Triggershot het volgende:
Ik denk wel dat ik voor Ambipur zou gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |