Oke oke.Dank u.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:42 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Cuus, jij bent echt een droogkloot. Accepteer eens een compliment.
Champagne is lekkerquote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:43 schreef Levolution het volgende:
[..]
Witte wijn is gore, plakkerige, zoete troep.
Rode wijn daarentegen.
Feeling that now. Maar ipv te gaan zeiken & zeuren, ga ik er nu echt maar eens aan beginnen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:50 schreef xminator het volgende:
Wat ik altijd klote vind is dat wanneer je huiswerk moet doen of moet leren en het vervolgens niet doet. Maar vervolgens denk je er de hele tijd aan waardoor je ook niet kunt genieten van je vrije tijd...
wat doe je voor opleiding?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:52 schreef Eagle_99 het volgende:
Weer niets gedaan, ik kon beter naar fitness gaan.
Heb ook nog eens één of twee toetsen vrijdag
Iets met logistiekquote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:53 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
wat doe je voor opleiding?
Heb ik ook over nagedacht maar geen zin in, ik ga liever in Turkije ofzo studeren, niet dat dat veel makkelijker isquote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:53 schreef Bortecinem het volgende:
Nu we het over school hebben, ik denk erover om een HBO toelatingstest te doen. Iemand ervaring mee? Is het moeilijk? Kun je er voor leren?
Nee je kunt inderdaad beter leren voor een OSS.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:55 schreef Eagle_99 het volgende:
[..]
Heb ik ook over nagedacht maar geen zin in, ik ga liever in Turkije ofzo studeren, niet dat dat veel makkelijker is
Dat heb ik elke dag. Hoe heb ik ooit zo'n vak gekozen? Dat krijg je als je een logisticus als vader hebt en een tijdje zonder school zit waardoor je tijdelijk het logistiek in moetquote:
Echt? Waarom Ist?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:56 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Ik wil trouwens 5 maanden naar Istanbul voor stage.
Dat ding heet al lang geen oss meerquote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:57 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nee je kunt inderdaad beter leren voor een OSS.
Omdat ik Istanbul mooi vind. Voor zover gezien.quote:
Van wat ik erover gehoord heb is het enorm simpel (maar dat zal van persoon tot persoon wisselen dus). Gewoon doen, wat heb je te verliezen?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:53 schreef Bortecinem het volgende:
Nu we het over school hebben, ik denk erover om een HBO toelatingstest te doen. Iemand ervaring mee? Is het moeilijk? Kun je er voor leren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |