Ik ben ook niet serieus hoorquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:24 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Was echt maar een grapje man.
Nope, maar k kan het wel maken.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:27 schreef xminator het volgende:
[..]
Arabasi bedoelt ze zeker, maar dat is niet bekend bij jullie daaro denk ik?
Weet niet... zo'n groot stuk deeg in je soep, word er een beetje misselijk vanquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:28 schreef xminator het volgende:
[..]
Weet je hoe lekker dat is? Voornamelijk in de winter, zo heet met sambal en citroen.
Is echt bekend in regio bij Afyon ook...quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:29 schreef TheMagnificent het volgende:
Echt allemaal gerechten vandaag waar ik voor het eerst van hoor: Arabasi, Babiko...
Je gaat niet alles in je soep gooienquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:30 schreef Ayca het volgende:
[..]
Weet niet... zo'n groot stuk deeg in je soep, word er een beetje misselijk van
Slaap lekker.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:31 schreef Eagle_99 het volgende:
ga maar vroeg slapen vanaf vandaag, geen gezeur meer![]()
Welterusten allemaal, iyi geceler!
Hmm, bij ons niet echt bekend.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:31 schreef xminator het volgende:
[..]
Is echt bekend in regio bij Afyon ook...
En bij moskee/verenigingen hiero in NL maken ze het ook vrij vaak in de winter, net zoals cig kofte.
Het is gewoon een acili tavuk corbasi met een vage deegpudding.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:33 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Hmm, bij ons niet echt bekend.
Zo raar eigenlijk dat je daarvan niks hebt gemerkt in de 6,5 jaar daarvoor. Later heb ik ook liever dat we een goede verhouding hebben met beide families, is toch juist gezellig?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:34 schreef Ambipur het volgende:
Kijk, het trouwen viel mij heel heel erg zwaar. Ik miste mijn ouders enorm en moest wennen aan elders wonen en mijn mama en papa niet naast mij te hebben. En hij kon dat maar niet begrijpen. Vanaf dag 1 werd verwacht, dat ik mijn ouders op een zijspoor zou zetten, en mij volledig zou richten op zijn familie, terwijl ik dacht, luister 1 x naar mijn ouders, de andere x naar jouw ouders is zat. De rest van de tijd is voor ons samen.
De tweede week hadden wij een discussie, omdat ik met mijn moeder wilde winkelen. Hij had een enorme manier van pushen als hij discussie voerde. Toen ik weg wilde lopen, om even af te koelen, duwde hij me en pakte hij me ruw vast. Dit klink onschuldig, maar van iemand die zwaar en lang was, is dit best heftig. En een paar dagen later volgde de tweede keer, tot ik mij een paar weken later op bed terug vond, met hem boven op me, met zijn handjes om mijn nek. Met blauwe plekken op mijn nek de volgende dag. Hij spuugde, noemde me hoer etc.
Daarnaast was het een moederskind eerste klasse.. Na werk ging hij naar zijn moeder ipv thuis te komen. Wij hebben in die korte tijd dat wij getrouwd waren nooit mijn verjaardag gevierd of ons trouwdag, want toen was hij bij zijn moeder. Die twee hadden een erg ongezonde relatie. Ze sloten mij buiten, terwijl ik van mening ben, dat wij geen concurrenten zijn. Ik lig bij hem in bed, dat hoort zij niet te doen.
Verder verdiende ik meer dan hij, kon hij niet hebben, studeerde ik hoger dan hij, kon hij niet hebben, was ik mondig, assertief, ik wilde reizen, genieten van het leven. Hij wilde dat allemaal niet.
Hij negeerde me bij anderen verkleinde me bij anderen. etc etc etc.
Verder dan dit ga ik niet, want ik word hier verdrietig door en heb geen zin bekend te staan als dramaqueen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |