48+quote:Op maandag 8 oktober 2012 20:33 schreef Pearlbitch het volgende:
Intussen stilt Oop de lekkere trek met een plak overheerlijke plak 48+ oude kwaliteitskaas (van Leo)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Een trappetjequote:Op maandag 8 oktober 2012 20:30 schreef Jian het volgende:
[..]
Oh, wat laat voor zijn doen, maar de kerststerren gaan toch wel volgende week alvast voor de ramen, toch?
Ja, maar dan wel met prikkertjes met kerstvlaggetjes en zoute drop-ijs toequote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:01 schreef Scrutinizer het volgende:
Ligt eraan op wat voor dag het valt. Als het op een zaterdag is dan wordt het haring.
Als vrij man zal het opa worst wezen of kerst in het weekend valt. Maar het valt dit jaar op een dinsdag en woensdag. Ik ben benieuwd naar het menu, maar ik ben ook benieuwd of er ook met kerst geschootjehapt wordt vanaf het ajaxbord.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:01 schreef Scrutinizer het volgende:
Ligt eraan op wat voor dag het valt. Als het op een zaterdag is dan wordt het haring.
welke tafel?quote:Op maandag 8 oktober 2012 23:57 schreef Jian het volgende:
Gezellig, kerst met Oop, ik ben nu al nieuwsgierig wat er allemaal op tafel komt
Vanaf ongeveer 16:00 Jian, zoals op opa's streampagina te lezen is:quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:27 schreef Jian het volgende:
Wat is het rustig hier, alles is toch wel goed met Opa, ik heb toch niks gemist hè? Moet ik me zorgen maken, mag ik dat, ja dat mag ik![]()
Oop een teken van leven alsjeblieft, desnoods via je rechterhand
gemist, sorryquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:35 schreef Gert het volgende:
[..]
Vanaf ongeveer 16:00 Jian, zoals op opa's streampagina te lezen is:
[ afbeelding ]
Enne, met dat logo maak je die ouwe nijdig hè en dan kom je er met kerst natuurlijk sowieso niet in, ik zeg met maar evenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:35 schreef Gert het volgende:
[..]
Vanaf ongeveer 16:00 Jian, zoals op opa's streampagina te lezen is:
[ afbeelding ]
Welnee, Opa is een nepsupporter. Als het slecht gaat met Ajax wordt-ie zo fan van Ado. Kijk maar hoe het die vogel van hem is vergaan.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:45 schreef Jian het volgende:
Opa is een beetje verdrietig om zijn kind, niet omdat ie man is geworden hoor, daar kan Oop wel mee leven ondertussen, Oop is tenslotte een ruimdenkend man! Maar de voorkeur voor die ene voetbalclub, dat kan Oop maar moeilijk verkroppen.
ja, da's waar, het is wel een beetje een wilg, hij waait met alle winden mee ... een treurwilg dusquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:48 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Welnee, Opa is een nepsupporter. Als het slecht gaat met Ajax wordt-ie zo fan van Ado. Kijk maar hoe het die vogel van hem is vergaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |