quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 02:13 schreef ZOA het volgende:
[..]
[quote]Op zaterdag 6 oktober 2012 10:21 schreef ZOA het volgende:
[..]
Zoniet de kroketten van de AH zijn best goed.
Ow en het is kroketjes met 1 t en kroketten met 2x t
Ja en gebeurd is in dit geval met een t, enne ..quote:Het meeste wat hier gebeurd gaat aan mij voorbij... maar ik geloof je
gebant is met een d ...quote:Altijd weer die mods, ze zouden verboden gebant moeten worden!
Jij niet iigquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 10:50 schreef Jian het volgende:
[..]
[..]
Ja en gebeurd is in dit geval met een t, enne ..
[..]
gebant is met een d ...
En nu kan je wel gaan zeggen dat je dat expres hebt gedaan, als gevolg van de algehele hilariteit om het ¨licht¨, maar daar gelooft hier niemand ene klote van hoor!
Is het nu weer goed dan? Je leek wat geirridingusdtquote:
Man, ik weet ´t, gelukkig heeft De stichting Korrelatie er speciaal 2 lijnen voor geopend, als je behoefte hebt kun je daar terecht, sterkte!quote:
In het geheel niet, ik ben blij dat ik nu weet dat kroketjes in tegestelling tot kroketten met één t geschreven wordt, ik heb het nog even op Google gecontroleerd en in de Dikke van D. en het klopt! Mijn dank voor de kosteloze educatie is grenzeloos. Ik zag trouwens dat het in geval van pakken en pakjes precies hetzelfde is en bij bakken en bakjes ook. Man, een wereld heeft zich voor mij geopend. Ik heb het ligt ... gezien, dank daarvoor!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:02 schreef ZOA het volgende:
[..]
Is het nu weer goed dan? Je leek wat geirridingusdt
Daar is een vrij simpele verklaring voor. De meeste posters hier streamen niet, en degenen die wel streamen maken geen streamverslagen oid. Daardoor moet de info uit de caps gehaald worden, en dat is natuurlijk aan intepretatie onderhevig.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 09:34 schreef Poezewoes het volgende:
Verder vind ik dat deze topic aardig aan het afglijden is, dit heeft niks meer met streamen van Opa te maken, maar met kinderachtige aannames waar sommige met hun vreemde humor zo om kunnen lachen. Zelfs mods doen mee.
Zitten die posters dan niet in de verkeerde topic?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:34 schreef mootie het volgende:
[..]
Daar is een vrij simpele verklaring voor. De meeste posters hier streamen niet, en degenen die wel streamen maken geen streamverslagen oid. Daardoor moet de info uit de caps gehaald worden, en dat is natuurlijk aan intepretatie onderhevig.
Waarom? Het topic is vrij voor iedereen.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:40 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Zitten die posters dan niet in de verkeerde topic?
Nog niet zo lang geleden werd er hier door mods gezegt ontopic te blijven, vandaar die vraag!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Waarom? Het topic is vrij voor iedereen.
Daarmee bedoelen ze meestal dat users niet op elkaar moeten gaan hakketakken. Zolang het maar over opa gaat is het meestal wel ok.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:46 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Nog niet zo lang geleden werd er hier door mods gezegt ontopic te blijven, vandaar die vraag!
Idd ook gelezen , dus ?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:46 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Nog niet zo lang geleden werd er hier door mods gezegt ontopic te blijven, vandaar die vraag!
Nou wel erg creatief met de waarheid, dat dan weer wel!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:47 schreef mootie het volgende:
[..]
Daarmee bedoelen ze meestal dat users niet op elkaar moeten gaan hakketakken. Zolang het maar over opa gaat is het meestal wel ok.
Creatieve vrijheidquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:51 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Nou wel erg creatief met de waarheid dat dan weer wel!
Hoe je het ook noemt, met andere woorden een soap!quote:
Nee.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:54 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Hoe je het ook noemt, met andere woorden een soap!
Jullie weer, jullie ook altijd.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 13:12 schreef Poezewoes het volgende:
Dat maken jullie ervan met je postings!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |