Ik wel pas nogquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 20:24 schreef FastFox91 het volgende:
[..]
Maar alsnog, een pakketje waar op staat 165 dollar zal eerder gecontroleerd worden dan een pakketje met 20 dollar. Bij 165 dollar pakketje zal het vrijwel nooit voorkomen dat er iets inzit van dat 20 dollar waard is.
Ik zit zelf ook nog te twijfelen, maar als ik dan de prijs laat veranderen dan doe ik 50 dollar. Misschien nog een beetje realistisch, om geen hele vertragingen te krijgen met factuur naar de douane sturen. (Geen ervaring mee btw.)
Lolquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 22:07 schreef zarGon het volgende:
Wachtwoord opgevraagd, kreeg mijn huidige wachtwoord terug in mijn mailbox.
Slecht beveiligd hoor. Bah.
aaa de Back Dorm(itory) Boysquote:
Leuk dat je geïnteresseerd bent, maar we stellen het wel op prijs als je even een beetje het topic scannend doorleest, dan had je geweten dat niemand nog een G3 heeft, omdat ze nog niet eens zijn uitgeleverd naar wholesalers toe..quote:Op zondag 7 oktober 2012 10:34 schreef Splackavellie02 het volgende:
Dit lijkt mij wel een heel fijn dingetje, eerlijk gezegd. Ik ben een enthousiast iPhone-gebruiker, maar tot een tijd geleden heb ik dit soort Chineze iPhones wel erg interessant gevonden. Ik heb ook de Meizu M9 gehad, en vond dat een erg leuk toestelletje.
Is er iemand die deze al binnen heeft?
Hoe heb je dat gedaan? Gewoon contact met support opgenomen?quote:Op zondag 7 oktober 2012 10:40 schreef DeHeer het volgende:
Zojuist maar één van de twee toestellen die ik besteld heb van een ander afleveradres laten voorzien, weet ik ten minste zeker dat de douane het niet op één hoop gooit. Ook gelijk maar verzocht het bedrag op 50$ te zetten en het logo te verwijderen. Nu maar hopen
Heb ik wel gedaan, al is dat volgens mij alweer een week geleden, geen reactie op gehad, achja het meeste gaat toch gewoon om geluk.quote:Op zondag 7 oktober 2012 11:02 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Hoe heb je dat gedaan? Gewoon contact met support opgenomen?
Laten we hopen dat ze voor de 20e onderweg naar ons zijn!quote:Op zondag 7 oktober 2012 13:04 schreef LittleBuddha het volgende:
pff met 50 dollar moet je nog iets van 38 euro BTW betalen..
laat mij dan maar op 30 dollar staan hoor..
Morgen D-day! oftewel weer aan het werk gekke chinezen!
Ligtake pm:
For shipping day, suppliers have 8 days off for National day, and will be back next Monday.
We’re guarantee that lightake won’t deliver late than others.
Pls be patiently and wait a few days more.
(Sorry for later reply since we have 4 days off for Mooncake festival and National Day)
quote:Hello,
I will ask you, if you want to pack my order Q120909790*** (smartphone jiayu) in a neutral package without the Lightake logo. And would you please put on the package a value from 30$?
I hope you can help me.
Kind regards,
naam, adres en dergelijke.
The Netherlands
ja, primaquote:Op zondag 7 oktober 2012 13:15 schreef Grijsbaard het volgende:
Ik heb net dit naar Lightake gemaild. Dit is toch goed? Heb het trouwens gemaild naar service@lightake.com. Mijn Engels is namelijk ontzettend slecht.:
[..]
Nee maakt niks uit.quote:Op zondag 7 oktober 2012 13:18 schreef zarGon het volgende:
Maakt dat echt wat uit?. Dan doe ik het ook.
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |