Nee, heb het net even geprobeerd en het kan idd nietquote:Op maandag 15 oktober 2012 18:07 schreef delano.888 het volgende:
Als iemand hem al heeft, kan whatsapp ook in de multi-window? Dat lijkt me ontzettend handig.
Draag je skinny jeans of Karl Kani's? Beter ga je naar de winkel en pas je hem even.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 14:47 schreef NextTVH het volgende:
Past hij nou eigenlijk nog wel in je broekzak? Ben aan het twijfelen of ik hem ook ga nemen maar wil hem wel graag in mijn broekzak mee kunnen nemen.
Dank uquote:Op woensdag 17 oktober 2012 17:16 schreef Luukiemaster het volgende:
Hij past makkelijk in je broekzak... ik weet niet wat men daarover zeurt
Ik heb allemaal slim fit broeken en het gaat met gemak
Dit schijnt voorlopig de makkelijkste en enige manier te zijn:quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:36 schreef Rebubbled het volgende:
Heet iemand al een goede rootdingest gevonden? Ik moet me nog inlezen enzo.
Thnx!!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:07 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dit schijnt voorlopig de makkelijkste en enige manier te zijn:
http://forum.xda-develope(...)2708472#post32708472
Hier nog een andere soort uitleg met plaatjes, verder exact dezelfde methode:
http://forum.xda-develope(...)1801060#post31801060
Klopt, OV-chip is ook NFC. Er is ook vast wel een manier om je OV-chip te lezen dmv je telefoon.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 07:36 schreef Luukiemaster het volgende:
Zooo dat was raar... ik zit hier in de bus, muziekje aan het luisteren stopt elke keer de muziek en hoor ik een *bliep*
Ik denken "whatthefuck is dat?" Na 10 minuten zoeken was ik erachter...
Ik had mn ov-chipkaart in mn hand tegen mn telefoon aan.. als ik hem weg doe gebeurd er niks.
Het zal wel door de NFC komen ofzo.. die heb ik gisteren aangezet :p
Dumbass!!
Welke heb je nu?quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:29 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Hier ook serieus aan het overwegen om de Note 2 in huis te halen, dus even volgen.
Volgens mij is het formaat niet echt een probleem tenzij je skinny jeans draagt.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:00 schreef Augustus_Thijs het volgende:
S2, daarvoor altijd met HTC's rondgelopen.
De grootte is voor mij zowel struikelblok (is dat niet heel onhandig in je broekzak/jaszak) als voordeel (multiwindow, relaxed een website bekijken op groot formaat).
Ben er nog niet uit of de voors of tegens zwaarder gaan wegen.
Ik ben ook van de S2 naar deze gegaan. Wat een verademing! Gister had ik mijn S2 aast mijn note en ik kon me niet voorstellen ooit op dat kleine schermpje te hebben gewerkt! Terwijl toen ik de S2 kreeg ik die gigantisch vond. Maar je kunt even in een winkel kijken wat je van de grootte vind natuurlijk. Hij past zelfs in mijn skinnyjeans meisjeszakken, maar ik heb een handtas dus waarom zou ik.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:00 schreef Augustus_Thijs het volgende:
S2, daarvoor altijd met HTC's rondgelopen.
De grootte is voor mij zowel struikelblok (is dat niet heel onhandig in je broekzak/jaszak) als voordeel (multiwindow, relaxed een website bekijken op groot formaat).
Ben er nog niet uit of de voors of tegens zwaarder gaan wegen.
Das volgens mij altijd al zo geweest bij alle providers. Nieuwe klanten trekken is natuurlijk boeiender dan verlengen.. Maar wat je kan doen is ze opbellen en zeggen dat je wil opzeggen omdat het voor nieuwe klanten goedkoper is. Dan kan ik je 99,99% zeker garanderen dat ze de prijs voor je aanpassen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:25 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Net gekeken voor de verlenging van mn abonnement. Wil een eenjarig vodafone nemen, want waarschijnlijk ben ik volgend jaar toch weer zo gek dat ik iets nieuws wil
Maar nu is die Note2 duurder (toestelprijs) bij een verlenging, dan bij een nieuw abonnement met dezelfde maandlasten. Ik dacht dat een verlenging juist aantrekkelijker moest zijn.
Had ik ook bij Hi, mijn abo opgezegd omdat ik die afschuwelijke toestellease niet wil en Hi dus sowieso geen optie meer is. Uurtje later een mail gekregen dat als ik de aanbiedingen op de site niet aantrekkelijk vind, ik ze mijn voorkeuren kan mailen of kan bellen of kan langskomen, zodat ze een sterk persoonlijk aanbod voor me kunnen maken op basis van wat ik wil.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:38 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Das volgens mij altijd al zo geweest bij alle providers. Nieuwe klanten trekken is natuurlijk boeiender dan verlengen.. Maar wat je kan doen is ze opbellen en zeggen dat je wil opzeggen omdat het voor nieuwe klanten goedkoper is. Dan kan ik je 99,99% zeker garanderen dat ze de prijs voor je aanpassen.
Ik vind toestellease eigenlijk wel een slimme constructie, weet je hoeveel mensen een hele stapel telefoons in hun kast hebben liggen. Je krijgt toch elke 2 jaar een nieuwe, waarom wil je de oude dan houden? Daarnaast hoef je nooit bij te betalen.. Tja ik zie t probleem niet zo.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:45 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Had ik ook bij Hi, mijn abo opgezegd omdat ik die afschuwelijke toestellease niet wil en Hi dus sowieso geen optie meer is. Uurtje later een mail gekregen dat als ik de aanbiedingen op de site niet aantrekkelijk vind, ik ze mijn voorkeuren kan mailen of kan bellen of kan langskomen, zodat ze een sterk persoonlijk aanbod voor me kunnen maken op basis van wat ik wil.
Op zich leuk, maar toestellease
Het probleem is dat ze voor een beetje goede telefoon VEELS te hoge lease prijzen vragen. 27 euro per maand voor de Galaxy note 2quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:56 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Ik vind toestellease eigenlijk wel een slimme constructie, weet je hoeveel mensen een hele stapel telefoons in hun kast hebben liggen. Je krijgt toch elke 2 jaar een nieuwe, waarom wil je de oude dan houden? Daarnaast hoef je nooit bij te betalen.. Tja ik zie t probleem niet zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |