Haha zeker niet, dit was echt moddervetquote:Op zondag 7 oktober 2012 13:49 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ik denk dat de negatieve vibe zo wel heel uitlicht wordt, maar ik denk dat ik voor alle spreek als dit echt niet zo was
Wat een einbaas, die marcelquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:28 schreef NLS04 het volgende:
Skitzo (Jaja toen showtek nog vette muziek maakte, ow wacht zei ik dat nou hardop?)
zei deepack dat, baasquote:Op zondag 7 oktober 2012 15:22 schreef Sc0tTy het volgende:
Geluid en locatie waren echt maar een klein minpuntje vergeleken met de pareltjes die voor bij kwamen. Ik denk dat ik de plaatjes die ik niets vond op één hand kan tellen (DHHD)
Heel de avond stond bij mij en de rest het gas er op, shoot me if i'm wrong... Maar ik denk dat dat een unicum is. De sfeer was echt te bruut!
Voor mij toch zeker één van de beste feesten in een paar jaar en qua tracklist heb ik nog geen beter feest meegemaak. Voor mij is Tijdmachine #2 een zekerheidje ook al zou het in de middle of nowhere zijn.
[..]
Wat een einbaas, die marcel
En nog veul meer !quote:
quote:
Dit. Sowieso beste feestje van afgelopen jaar.quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:28 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Haha zeker niet, dit was echt moddervetEen van de betere hardstylefeesten van de afgelopen tijd. Niet alle randvoorwaarden waren optimaal (afstand, problemen met het geluid) maar het belangstrijke (muziek en sfeer) waren echt goud
![]()
Marcel die Showtek ff bashde, geweldig. En moet je voorstellen dat die man, dit keer, de microfoon maar 2 minuten in de handen heeft gehadquote:Op zondag 7 oktober 2012 15:22 schreef Sc0tTy het volgende:
Geluid en locatie waren echt maar een klein minpuntje vergeleken met de pareltjes die voor bij kwamen. Ik denk dat ik de plaatjes die ik niets vond op één hand kan tellen (DHHD)
Heel de avond stond bij mij en de rest het gas er op, shoot me if i'm wrong... Maar ik denk dat dat een unicum is. De sfeer was echt te bruut!
Voor mij toch zeker één van de beste feesten in een paar jaar en qua tracklist heb ik nog geen beter feest meegemaak. Voor mij is Tijdmachine #2 een zekerheidje ook al zou het in de middle of nowhere zijn.
[..]
Wat een einbaas, die marcel
Say what?quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:59 schreef Quyxz_ het volgende:
Mooi verhaal Boy!
Mooie lijst Niels!
Ik mis wel NEM, JLY, MMA en FTE.
Dat noemen ze dus intens genietenquote:Op zondag 7 oktober 2012 15:24 schreef Mind.Illusion het volgende:
Ook erg goed vermaakt (al zouden sommigen dat misschien niet zo zien :p ). Bij een vervolg denk ik sowieso weer aanwezig.
Hij was inderdaad heul erg stilquote:Op zondag 7 oktober 2012 16:23 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Marcel die Showtek ff bashde, geweldig. En moet je voorstellen dat die man, dit keer, de microfoon maar 2 minuten in de handen heeft gehad
[..]
Say what?
[..]
Dat noemen ze dus intens genieten
btw, ik kan me niet herinneren dat Torture werd gedraaid. Of was dat op het einde? (want ik ben een half uurtje eerder gegaan)
Ik vermaak me altijd opperbest. Lekker lullen met jan en allemaal en het is al snel goed!quote:Op zondag 7 oktober 2012 16:47 schreef StM het volgende:
Je had volgens mij wel constant een aardige smile
X2quote:Op zondag 7 oktober 2012 16:32 schreef -Menn0- het volgende:
Flame on the brain this is torture!!
[..]
Youtube!
Toch wel nog even hulde dat je zoveel hebt onthoudenquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:28 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Project One
Miss Kidman on a cruise
Skitzo (Jaja toen showtek nog vette muziek maakte, ow wacht zei ik dat nou hardop?)
Best of both worlds
I'm techno
The anthem
DJ Revolution
Torture
Against all odds
Scantraxx roots
Angel
Ring that shit
Her voice
Zhangar
The pressure
Rock civilization
House Muzik
Fucking posers
Yerba Del Diablo
Rock Diz Joint
Get hit
Little italy
Guilty
Lockdown
Chickz on fire plaat
Superstar DJ
Call it music
Low Frequenced Bass
Wackiejackie
Killzone
Dirty
Nero
Trapped
Volt
Upgrade the noize
Warphole
Shiverz
Infinity
Magma
Proud to be loud
Lunatick
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die komen toch ook allemaal uit die periode?
gr gr
quote:Op zondag 7 oktober 2012 16:58 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]Oe misschien toch een reden om deel 2 toch niet te bezoeken...met de kans die te horen. alhoewel just like you wel vet isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die komen toch ook allemaal uit die periode?
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
Hyperdrive - The Punishmentquote:Op zondag 7 oktober 2012 16:49 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
(hoe heet dat nummer nou met (Drop that com'mon)
quote:Op zondag 7 oktober 2012 16:58 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]En imo weinig mis mee zolang je ze niet aan het einde van de avond gaat draaien. (*Kuch* Trilok *Kuch*)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die komen toch ook allemaal uit die periode?
Hoorde ik toch Digital Punk & Profyler - Bringing the funk (Zatox Remix) of niet toen ik jassen aan he pakken was of niet? Das toch echt 2011....quote:Op zondag 7 oktober 2012 17:39 schreef T-Force het volgende:
Vervolgens denkt meneer Luna, ach, als hij al kut draait, dan kan ik net zo goed platen uit 2010/2012 gaan draaien. UitstekendHou je gewoon aan het concept.
Oh, ik hoor dat we zo gaan eten, na het eten ga ik MISSCHIEN verder met dit verhaal
Waarom is dat nu altijd bij Titan? Op Defqon een paar jaar terug, XXlerator: raw vorig jaar en nu weer..quote:Op zondag 7 oktober 2012 17:39 schreef T-Force het volgende:
De Tijdmachine was tot 4u echt legendarisch qua muziek, sfeer, losga-gehalte, FOK!
Ik heb iedereen van hier met een enorme grijns op hun hoofd rond zien stampen, respect daarvoor![]()
Het was echt magisch! En mede daarom hebben de laatste 2 uur zoveel verpest...
Let me explain.
Tot 3u was het geluid prima te doen (niet bijzonder hard/zuiver, maar gewoon goed). Er was gedurende de avond al het een en ander te doen met de mixer/geluid aan de koppies van de DJ's te zien, maar toen Titan zijn set begon begaf het geluid het opeens. We hoorden niks meer en toen we eindelijk iets hoorde klopte het geluid van geen kant meer. De nachtmerrie van iedere DJ dus. Hij draaide gewoon echt super goed, maar het kwam niet meer over omdat we in het begin geen bass meer hadden en halverwege zijn set leek het wel of er extreem veel bass hadden en geen middelste tonen. Gewoon off-balance en erg hinderlijk voor mij. Toen hij ongeveer klaar was, was het geluid een stuk beter, maar nog niet op het oude niveau.
Ja dat hoorde je inderdaadquote:Op zondag 7 oktober 2012 17:52 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Hoorde ik toch Digital Punk & Profyler - Bringing the funk (Zatox Remix) of niet toen ik jassen aan he pakken was of niet? Das toch echt 2011....
Stukje onervarenheid gecombineerd met dikke pech?quote:Op zondag 7 oktober 2012 18:20 schreef Levitas het volgende:
[..]
Waarom is dat nu altijd bij Titan? Op Defqon een paar jaar terug, XXlerator: raw vorig jaar en nu weer..
quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:28 schreef NLS04 het volgende:
Project One
Miss Kidman on a cruise
Skitzo (Jaja toen showtek nog vette muziek maakte, ow wacht zei ik dat nou hardop?)
Best of both worlds
I'm techno (Zatox Remix)
The anthem
DJ Revolution (Kayem Version)
Torture
Against all odds
Scantraxx roots
Angel (Hardstyle Masterz Cut)
Ring that shit
Her voice
Zhangar (Builder Remix)
The pressure
Rock civilization
House Muzik
Fucking posers
Yerba Del Diablo
Rock Diz Joint
Get hit
Little italy
Guilty
Lockdown
Chickz on fire plaat Natte Asbak
Superstar DJ
Call it music
Low Frequenced Bass
Wackiejackie
Killzone
Dirty
Nero
Trapped (Solaio Mix)
Volt
Upgrade the noize
Warphole
Shiverz
Infinity
Magma
Proud to be loud
Lunatick
Ard und Jorn - 16quote:Op zondag 7 oktober 2012 16:49 schreef Boy_Snakeye het volgende:
B2BW
Hardventure 2007 remix
Like Thiz
Alexes
Cocaine MF
Phases (TBY Romantic Mix)
100%
Miss kidman on a cruise (Eyes Wide Style Mix)
Hyperdrive - The Punishment
Haha serieus ? Mjah die DHHD hoef ik nooit meer te zien....quote:Op zondag 7 oktober 2012 19:35 schreef -Menn0- het volgende:
Trilok die trouwens foto's stond te nemen van Luna's cd map_!
Of je zit gewoon veel op dumpertquote:Op zondag 7 oktober 2012 20:01 schreef T-Force het volgende:
Meer mensen die dezelfde flashback hadden tijdens Tanz Elektric?![]()
Zou goed kunnen, want hij staat vandaag weer op 1 op Dumpert.quote:Op zondag 7 oktober 2012 20:01 schreef T-Force het volgende:
Meer mensen die dezelfde flashback hadden tijdens Tanz Elektric?![]()
what... the..FACK?!!quote:Op zondag 7 oktober 2012 17:39 schreef T-Force het volgende:
Vervolgens denkt meneer Luna, ach, als hij al kut draait, dan kan ik net zo goed platen uit 2010/2012 gaan draaien. UitstekendHou je gewoon aan het concept.
en wat zijn de geruchten precies dan?quote:Op zondag 7 oktober 2012 17:39 schreef T-Force het volgende:
Volgende editie, als ik de geruchten mag geloven, wordt voor de meesten wat dichterbij![]()
en die van mijquote:Op zondag 7 oktober 2012 18:59 schreef T-Force het volgende:
Abject - In Our Memories (Krullie's Favo)
Vond em gisteren op Kings of Hardstyle in et Beursgebouw ook echt niet goed draaien. Feestje zelf is wel heel erg mee gevallen. Had et allemaal veel erger verwacht. Vooraan was het geluid goed te doen en zo af en toe kwamen er wel leuke nummers voorbij. Jammer wel dat het hele oeuvre van Brennan Heart voorbij is gekomen.quote:Op zondag 7 oktober 2012 18:57 schreef 16meter het volgende:
Luna is sowieso vergane glorie. Draait tegenwoordig in zijn sets ook graag Wake up, just as easy etc.. En op Defqon draaide hij platen uit 2007 en 2008 in een early set.
Jammer, maar de man is het kwijt.
Zei het gisteren al meteen tegen Da_Ripper. Maar was het inderdaad vergeten totdat ik dumpert checkte vandaagquote:Op zondag 7 oktober 2012 20:03 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Of je zit gewoon veel op dumpert
Zie je vanzelf welquote:Op zondag 7 oktober 2012 20:46 schreef ReMcOrE het volgende:
en wat zijn de geruchten precies dan?mocht er een #2 komen, dan zal ik daar uiteraard proberen WEL bij te zijn!
Beursgebouwquote:Op zondag 7 oktober 2012 20:59 schreef Mr_Eenoog het volgende:
Toen het om 5u zweet begon te druppelen zijn we ook maar gegaan, man man wat is dat smerig zeg!
als het dichterbij is voor de meesten, zal het wel meer richting midden van het land zijn gok ikquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:15 schreef T-Force het volgende:
[..]
Zie je vanzelf welDenk niet dat ik er nog veel over kwijt mag
JA!quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:20 schreef ReMcOrE het volgende:
zie ik nou goed, op dat filmpje van Lunatick, dat Ripper de overbekende klep mee had gisteren?![]()
Gofferdommequote:Op zondag 7 oktober 2012 17:19 schreef Sc0tTy het volgende:
Jones & B-Front - Lunatick @ De Tijdmachine
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151091503697817
wat een heldquote:
ik hoor hem af en toe nog als ik The Atmozfears @ Defqon.1 2009 in de auto luisterquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:28 schreef NLS04 het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
In de categorie nooit-verwacht-dat-ik-die-nog-eens-op-een-feest-zou-horen
JA! Die had Lanoz nog gedraaid!quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:28 schreef NLS04 het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
In de categorie nooit-verwacht-dat-ik-die-nog-eens-op-een-feest-zou-horen
Hij zit ook in een van de AVIO podcasts. Daardoor hoor ik hem zo af en toe nog. Gouden plaatquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:30 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ik hoor hem af en toe nog als ik The Atmozfears @ Defqon.1 2009 in de auto luister
Als het dezelfde locatie is die gister in de auto besproken werd, dan houdt dat voor mij in:quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:37 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Verder hele vette tracks die gisteren zijn gedraaid. Ik heb van interne bronnen vernomen waar ze de volgende Tijdmachine willen houden. Ik ga er dan zeker bij zijn.
Dat moest je gisteren ook rijden zoiets, dus dan is dat niet zo'n probleem toch?quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:44 schreef -Menn0- het volgende:
Als het dezelfde locatie is die gister in de auto besproken werd, dan houdt dat voor mij in:
116 km, 1 hour 25 mins
Ja het is ook niet onmogelijk en gaat ook wel gebeurenquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:46 schreef T-Force het volgende:
[..]
Dat moest je gisteren ook rijden zoiets, dus dan is dat niet zo'n probleem toch?Of anders heen treinen en terug blijven pitten bij Claudia of mij? Waarschijnlijk ga ik wel bobben dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |