Ik kick niet, ik voer een prijsverlaging door.quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:01 schreef Housekeeper het volgende:
Uitsluitend 1x kicken per dag in je topic als er niet is gereageerd door jezelf/andere users. Zo houden we het eerlijk hier
Dan eerst je prijsverlaging doorvoeren en de kick achterwege laten.quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:25 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik kick niet, ik voer een prijsverlaging door.
Swets, ik ben een beetje een digibeet, maar is zo'n ding inpluggen in je modem en klaar? Of moet je ook weer een nieuw wifi netwerk instellen? (gebruiksaanwijzing is voor mij wel handig om erbij te hebben)quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 11:55 schreef Swetsenegger het volgende:
40 euro, 50% van de nieuwprijs. Ongebruikt.
In principe is het inpluggen en dan verbinden met het draadloze netwerk wat achterop de sticker staat.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:31 schreef Gripper het volgende:
[..]
Swets, ik ben een beetje een digibeet, maar is zo'n ding inpluggen in je modem en klaar? Of moet je ook weer een nieuw wifi netwerk instellen? (gebruiksaanwijzing is voor mij wel handig om erbij te hebben)
bereik? Ik kan nu achterin mn eigen tuin niet internetten, meter of 20 bij de router vandaan.
ik ga ff kijken, maar ik ga komende week ook op vakantie, dus reken niet op een snelle reactie. Als je ze nu al kunt verkopen, moet je niet op mij wachtenquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
In principe is het inpluggen en dan verbinden met het draadloze netwerk wat achterop de sticker staat.
Maar 20 meter met een muur ertussen kan ook voor deze router tricky zijn. Ik weet niet welke router je nu heb. Als dat nog een hele oude is heb je goede kans dat het met deze beter is. Maar als dat ook al een 802.11N router is durf ik het niet te garanderen.
Dat lijkt me wel. De TL-WR1043ND is een gelijkwaardige router van dezelfde kwaliteit. Waarom zou je ze dan niet mogen vergelijken?quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 19:07 schreef Swetsenegger het volgende:
Het is alleen afhalen en dat een TP-Link 4 tientjes kost heeft er niet zo veel mee te maken.
Het isquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 10:48 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel. De TL-WR1043ND is een gelijkwaardige router van dezelfde kwaliteit. Waarom zou je ze dan niet mogen vergelijken?
Kom op man, wil je die Sitecom rommel beter noemen dan TP-Link?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 10:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Het is
a. Niet dezelfde kwaliteit
b. Geen nederlandse ondersteuning
c. Geen 10 jaar garantie.
Ik weet het wel zeker dat het beter is, ik was er 11 jaar R&D manager.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 10:58 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Kom op man, wil je die Sitecom rommel beter noemen dan TP-Link?.
Punten b en c geef ik je gelijk in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |