Geen Japans sprekenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:30 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nope, kan niet zeggen dat ik het spreek.
Lek Yahudi
Geen Arabisch herkennen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:32 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Geen Japans spreken.
Welke taal is dat dan?
Ohquote:
Nou ik hetzelfde met Japans okequote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:35 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Oh.
Ik moet het nog leren ja!![]()
Deze herfstvakantie begin ik!
Ik heb mijn tentamens voor de vakantie dus kan ik lekker chillen.
De meeste studenten niet.
Smoesjesquote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nou ik hetzelfde met Japans oke
Wanneer heb je herfstvakantie dan? Gaat snel
Heb ik gehoord jaquote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:39 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Niks smoesjes, feiten, en anders right back at ya.
Op de unie heb je dat niet meer he
Ga ik je volgend jaar aan herinnerenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:40 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Heb ik gehoord ja.
Maar ach als ik iets doe wat ik leuk vind is dat het waard!
ALS ik het haalquote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:40 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ga ik je volgend jaar aan herinneren
Duim maar voor mequote:
zal ik doenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:44 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Duim maar voor me![]()
Hoe was jouw studententijd dan?
Serieus?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 02:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
zal ik doen
gewoon veel fokken
Ik weet het. Ik raakte echt in paniekquote:Op woensdag 3 oktober 2012 10:15 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Omg Alice. Ik zou janken ofzo.
Als kind en normaal ben ik juist niet bang voor ongedierte omdat ik op een boerderij ben opgegroeid. Toen ik 14 was heb ik zelfs een muis opgepakt met een handddoek en uit het raam gegooid. Maar nu ben ik te stads gewordenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 10:55 schreef TheMagnificent het volgende:
Wat dat betreft ben ik ook een pussy. Kikkers, muizen...
Heb je hem gevangen en er doner van gemaakt?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:00 schreef xminator het volgende:
Zag vorige keer in het oosterpark een enorm grote rat, in eerste instantie dacht ik zelfs dat het een konijn was zo groot was die dus
Ze komen meestal in oude huizen/appartmenten omdat de fundering zwakker is en ze overal gaten kunnen vinden. Ik denk dat ze bij ons door de buren gewoon want wij zijn echt niet smerig hoor.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:11 schreef Bortecinem het volgende:
Aliceeee, wij hebben ook last van muizen. Al jaren eigenlijk. Ze vinden altijd een manier om binnen te komen. Maar ik zeg het je, het enige wat werkt zijn de ouderwetse muizenvallen.
Ik moet ze ook weer zetten uff. Echt irritant. Muizen komen --> wij zetten muizenval --> paar maanden verlost, en dan begint het weer.
quote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:11 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Heb je hem gevangen en er doner van gemaakt?
Ayca is de donerboer hieroquote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:11 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Heb je hem gevangen en er doner van gemaakt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |