Meest opvallende:
- Waarom nog steeds niks over het BB-Lied ?
- We missen het feit dat Ali in de tuin heeft geslapen
- Er wordt 20 uur per dag gezongen in het huis, maar we hebben het eigenlijk nog niet één keer gezien...
quote:Veronica wil dit zijn kijkers niet aan doen!
Op 17 september 2000 21:20 schreef Danny het volgende:
Alles over de uitzending van vanavond kun je weer hierin kwijt.Meest opvallende:
- Waarom nog steeds niks over het BB-Lied ?
- We missen het feit dat Ali in de tuin heeft geslapen
- Er wordt 20 uur per dag gezongen in het huis, maar we hebben het eigenlijk nog niet één keer gezien...
[Dit bericht is gewijzigd door Pasco op 17-09-2000 21:29]
Het BB lied zal voor VOO commercieel gezien nog wel te vroeg komen.
Dat Aladin buitenslaapt zal wel morgen in de uitzending zitten.
quote:Misschien vergezocht, maar ik denk dat Veronica wil voorkomen dat het beeld van 'de kijker thuis' van Mohammed Ali nu al veels te negatief wordt. Het BB-lied en het continue zingen kunnen zeker opgevat worden als opportunistische aandachttrekkerij en de ruzie met Koos zal ook niet voordelig werken voor zijn populariteit. Gezien de reacties hier op Fok, wordt zijn bijdrage aan het programma over het algemeen bepaald niet positief gewaardeerd.
Op 17 september 2000 21:20 schreef Danny het volgende:
- Waarom nog steeds niks over het BB-Lied ?
- We missen het feit dat Ali in de tuin heeft geslapen
- Er wordt 20 uur per dag gezongen in het huis, maar we hebben het eigenlijk nog niet één keer gezien...
De kans is groot dat Ali de meeste stemmen krijgt van de overige bewoners bij de eerste nominatieronde, en als hij dan ook nog door tv-kijkend Nederland massaal wordt weggestemd dan zou hij het later weleens kunnen wijten aan racisme en discriminatie, terwijl hij eigenlijk gewoon irritant is.
Maar misschien is dit allemaal pas in de aflevering van morgen te zien...
[Dit bericht is gewijzigd door Zanderrr op 17-09-2000 21:43]
Een hartstochtelijke knuffel tussen Leo en Jolanda, wat moet ik daar nu weer van denken? Wie hoort nu bij wie? Nu volgt er een soort erotische massage tussen de twee, gewoon in de keuken...
Vannacht hebben ze ruim 2 uur lopen kloten en er zijn een aantal dingen gebeurd die best de moeite waard waren om uit te zenden.
VOO heeft er 30 seconden aan besteed en laat alleen zien dat Koos om 02.00 uur boos is en niet hoe de lachpartij is begonnen (met de stemmetjes e.d.).
Alles wordt weer heel erg opgeFOK!t, ze beginnen de uitzending met als het zo door gaat dan ben ik de eerste die vertrekt (koos) en vervolgens er zeer weinig over laten zien.
Als ik de uitzending van vannavond heb gezien dan komt Aladin er nog redelijk goed vannaf, hij is nauwelijks in beeld terwijl je op de streams kunt zien dat hij TE VEEL in beeld is en vrijwel alle gesprekken hij de grootste mond heeft (waar je op denduur gek van wordt als je alles live blijft volgen). Op deze manier stemt Nederland die geen internet volgt Aladin NIET weg terwijl ik toch een grote voorstander van zijn vertrek ben.
Als hij namelijk weg is zal er iets meer rust zijn en zullen de gesprekken beter verlopen (geen Aladin die overal tussendoor lult).
Door nu alleen maar de acties van Ali uit te zenden wordt hij er zo uitgestemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |