SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox 360 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)PS3 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
Jonnsie89 (Jonnsie)
tonymacerony (Johnbon)
Luukiee09 (Luukiee09)
DutchStoner (Tobi-wan)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
fetsss (fetss)
Smookz (jepperdeprep)
Cha0s_Jr (WezepAFCA)quote:kkbal (wieisboos)
OmniRocket_nl (OmniRocket)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (Over_hedge)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
psvunited (zerokil)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Fuszy2806 (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
Sjineez (Rijst)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
KrAlex-03 (KrAlex)
TheFast0ne (TheFastOne)
marciezimo (marcie216)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Mr_Lars1982 (PrideoftheSouth)
Maikdeboer (Der_rudi)
Pvt_Wollie (tostitomaatkaas)
LinQ-NL (LinQ)
Rojiblancos (Timez)
[ Bericht 1% gewijzigd door StijnDa op 01-10-2012 17:12:48 ]
Na 2 seizoenen had hij al 94 pace (met de oude squads) ook had hij redelijke finishing en goede dribbling maar hij kon totaal niet koppen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:42 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Ik had hem ook met career
88 pace had 'ie ofzo.
Benfica - Barca en Juve - Shakthar is wel interresantquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:45 schreef DutchSL het volgende:
20:45 FC Nordsjaelland ? - ? Chelsea
20:45 Juventus ? - ? Shakhtar Donetsk
20:45 BATE Borisov ? - ? Bayern Munich
20:45 Valencia ? - ? Lille
18:00 Spartak Moscow ? - ? Celtic
20:45 Benfica ? - ? Barcelona
20:45 CFR Cluj ? - ? Manchester U.
20:45 Galatasaray ? - ? Braga
Dit moet op papier zo'n beetje de minst interessante CL avond ooit zijn
Puur zaadquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:45 schreef DutchSL het volgende:
20:45 FC Nordsjaelland ? - ? Chelsea
20:45 Juventus ? - ? Shakhtar Donetsk
20:45 BATE Borisov ? - ? Bayern Munich
20:45 Valencia ? - ? Lille
18:00 Spartak Moscow ? - ? Celtic
20:45 Benfica ? - ? Barcelona
20:45 CFR Cluj ? - ? Manchester U.
20:45 Galatasaray ? - ? Braga
Dit moet op papier zo'n beetje de minst interessante CL avond ooit zijn
Ik wilde hetzelfde voorstellenquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:47 schreef Toefjes het volgende:
Stijn wilt vast die foto wel even uit de OP halen
Alsof de OP gelezen wordt. hoe vaak hier niet de vraag hoe je moet handelen..quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:48 schreef BDIL het volgende:
Mag dit in het OP :
waarom zijn spelers ineens duur ?
Schaarste zorgt voor een hoge prijsAan begin van FUT weinig coins -> lagere prijzen, meer pakjes open bij release en meer geld in het spel zelf gepompt -> grotere vraag naar die spelers -> stijging prijs van spelers met een lagere card weight
Dan kunnen we ze negerenquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:50 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Alsof de OP gelezen wordt. hoe vaak hier niet de vraag hoe je moet handelen..
ja, ik ben nu op het werk, en ik werk in Rotterdam. En als Rotterdammers dit soort dingen zien, gaan ze dingen slopen etc.quote:
Ik hou me nog rustigquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:51 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ja, ik ben nu op het werk, en ik werk in Rotterdam. En als Rotterdammers dit soort dingen zien, gaan ze dingen slopen etc.
Je hebt in Rotterdam ook veel van die Ajacieden hoor. Successupportersquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:51 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ja, ik ben nu op het werk, en ik werk in Rotterdam. En als Rotterdammers dit soort dingen zien, gaan ze dingen slopen etc.
Meeclubben vanavond?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. heb ik van voetbalzone
nu ff lekker thuis home alone potjes spelen en die hard coins krijgen![]()
Mlsquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:59 schreef Ramboetan het volgende:
Aii net de finale verloren in de bronzen cup met mijn eredivisie team. Leuk team, voor hooi met 4* skills en 88 pace :p. Ik speel 433 en ik kon niet vel inbrengen tegen een gast die een engels team had met bliksemsnelle spelers in 4411 formatie. 3-1 verloren.
Ik vind 4321 eigenlijk een fijnere formatie, in fifa 12 vooral, maar nu moet ik dat rw->rf en lw>lf kaarten voor kopen. Is dat het waard?
Wat zijn de leukste competities om bronzen teams te maken.
Wat is diequote:Op maandag 1 oktober 2012 17:02 schreef DutchSL het volgende:
[..]
../\
/\\//\
\//\\/
..\/
Dat is mijn antwoord.
Als hij 99 contract heeft moet je hem wat boven de marktprijs verkopen. Altijd wel iemand die hem koopt dan.quote:Op maandag 1 oktober 2012 17:03 schreef Anonymous61 het volgende:
Ik ga denk barzagli verkopen maar hij heeft 99 contract.. doen of? ogbonna,bonucci of chiellini halen?
AguerroooOoOoOooOoOquote:Op maandag 1 oktober 2012 17:05 schreef Flashbag het volgende:
Welke 2 spelers zijn beste ST in een 4-1-2-1-2 premier league team.
Zit te twijfelen tussen: Tevez, Balotelli, Torres, van Persie
Engelse bronzes zijn best wel overpowered dit jaar, maar MLS bronzes zullen dit jaar ook wel weer goed zijn en Franse bronzes of Ligue 2 bronzes zijn ook goed.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:59 schreef Ramboetan het volgende:
Aii net de finale verloren in de bronzen cup met mijn eredivisie team. Leuk team, voor hooi met 4* skills en 88 pace :p. Ik speel 433 en ik kon niet vel inbrengen tegen een gast die een engels team had met bliksemsnelle spelers in 4411 formatie. 3-1 verloren.
Ik vind 4321 eigenlijk een fijnere formatie, in fifa 12 vooral, maar nu moet ik dat rw->rf en lw>lf kaarten voor kopen. Is dat het waard?
Wat zijn de leukste competities om bronzen teams te maken.
Ik vond kagawa eigenlijk helemaal niet zo goed. Heb nu poldoski op zijn plek.quote:Op maandag 1 oktober 2012 17:06 schreef marcie216 het volgende:
Sparen voor een 4222 team met Balotelli en Kagawa
Die zijn dit jaar ook weer goed ja, met 2 hele goede CBs die vorig jaar nog low rated silvers waren. Verder is Kim Kwang Suk er nog steeds met 93 pace, voor de rest heb ik nog niet echt goed naar K-League bronzes gekeken.quote:Op maandag 1 oktober 2012 17:07 schreef DutchSL het volgende:
Beste tegenstander die ik had bij bronzes had een Koreaans team met ziek veel pace.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |