Ja necro vooral omdat het mij nogal verschillend spelen lijkt. Dan weer met een minion master en dan weer met conditions. Survivability is ook goed heb ik gehoord. Elementalist is mij eigenlijk te straight forward. Gewoon button smashen. Mesmer maak ik wel een keer later aanquote:Op zondag 30 september 2012 23:15 schreef Adames het volgende:
[..]
sowieso een caster ja, necro, mesmer en elementalist.
Necro is wel leuk, die staff skills doen massieve condition spam, maar is helaas niet goed tegen single mobs. Verder kan je redelijk supportive zijn met je wells, al lijkt dat veel meer voor PvP te zijn vanwege de conditionele voordelen.
Verder heb ik mijn necro volledig op minion master gespeeld, het werkt echt super goed in vrijwel alle gevallen. Echter kunnen de gevechten soms wel lang duren. Een minion master is erg afhankelijk van zijn traits en hoe hoger level ik werd hoe beter ik eigenlijk werd. Dat terwijl mijn ranger juist steeds meer moeite krijgt, hoe hoger level ik word. Eerst was het echt groepen mobs van hogere levels makkelijk afslachten, nu moet ik bij mijn eigen level blijven (tegen lvl 60).
Ele en mesmer heb ik maar weinig ervaring mee.
Midnight Fire is heel donker bruinquote:Op zondag 30 september 2012 22:30 schreef Timwonnacott het volgende:
Nog even ter illustratie, die Midnight Fire is imo echt zwart. Hoe donkerder, hoe beter![]()
[ afbeelding ]
Elementalist is echt niet zo straightforward als de standaard magesquote:Op zondag 30 september 2012 23:29 schreef Ooku het volgende:
[..]
Ja necro vooral omdat het mij nogal verschillend spelen lijkt. Dan weer met een minion master en dan weer met conditions. Survivability is ook goed heb ik gehoord. Elementalist is mij eigenlijk te straight forward. Gewoon button smashen. Mesmer maak ik wel een keer later aan.
Nu nog kiezen bij welk ras de Necromancer het best past. Word denk ik een Asura of Sylvari Necro
Hmm, het is zeker geen button smashen op mijn elementalist hoor! Staff heeft teveel AoE waardoor je continue je gebied moet plaatsen (en moet strafen, wat dus niet lukt...), hetzelfde geldt voor wand. Dus gewoon een paar daggers en je leert dat button smashen wel af...quote:Op zondag 30 september 2012 23:29 schreef Ooku het volgende:
[..]
Elementalist is mij eigenlijk te straight forward. Gewoon button smashen.
True that!quote:Op zondag 30 september 2012 23:10 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Niet half zo fout als de bever![]()
Dan faal je hard. Mesmers hebben een vies hoge dps.quote:Op maandag 1 oktober 2012 01:21 schreef EpicKnife het volgende:
Ik heb nu zo'n 4 classes rond de lvl 15 / 20. Ik ben veel bezig met sPvP enzo, maar euhm.. Mesmers zijn leuk enzo, maar TE weinig dps imo.
Over time ja..quote:Op maandag 1 oktober 2012 09:18 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Dan faal je hard. Mesmers hebben een vies hoge dps.
In vergelijking met wat? Een guardian?quote:Op maandag 1 oktober 2012 09:59 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Nee hoezo. Mesmer heeft een hoge burst.
als je alleen die .1 sec telt dat er 3 clones in rennen en zichzelf opblazen heb je wel ff een flinke burstquote:Op maandag 1 oktober 2012 10:01 schreef Murdera het volgende:
[..]
In vergelijking met wat? Een guardian?
Of de tijdelijke burst als je pistol clone schiet, dat is ook wel leuk, maar daarna staat hij toch echt 10 seconden stil.quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:06 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
als je alleen die .1 sec telt dat er 3 clones in rennen en zichzelf opblazen heb je wel ff een flinke burst
Als je niet van de pvp bent is 80 nogal snel saai denk ik.quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:10 schreef EpicKnife het volgende:
Ik bouw crits op mesmers.
Klopt het dat er echt mensen stoppen op lvl 80 omdat er weinig te doen is? Geen content voor endgame?
quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:01 schreef Murdera het volgende:
[..]
In vergelijking met wat? Een guardian?
Heb je ooit pvp gedaan?quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:06 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
als je alleen die .1 sec telt dat er 3 clones in rennen en zichzelf opblazen heb je wel ff een flinke burst
Ja ik heb gemerkt dat veel mensen die in no time level 80 waren nu WoW met hun panda add on spelen tot er meer content is. Ik ben gewoon met een 2e class begonnenquote:Op maandag 1 oktober 2012 10:10 schreef EpicKnife het volgende:
Ik bouw crits op mesmers.
Klopt het dat er echt mensen stoppen op lvl 80 omdat er weinig te doen is? Geen content voor endgame?
Dat is ook een grote fout wat mensen maken. Ik heb berichten gelezen van level 80 mensen die advies geven.quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:29 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ja ik heb gemerkt dat veel mensen die in no time level 80 waren nu WoW met hun panda add on spelen tot er meer content is. Ik ben gewoon met een 2e class begonnen
Zou je een filmpje kunnen maken? Want ik ben toch wel benieuwd.quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:24 schreef Lamabal het volgende:
[..]
[..]
Heb je ooit pvp gedaan?
Mesmers kunnen dus een vies hoge burst hebben. Elke class heeft wel een burst build.
Probleem is de "het spel begint pas bij level 80" mentaliteit. Als dat zo ie zou je wel op lvl 80 beginnen. Voor mij begint een spel bij het beginquote:Op maandag 1 oktober 2012 10:31 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Dat is ook een grote fout wat mensen maken. Ik heb berichten gelezen van level 80 mensen die advies geven.
Wat de meesten zeggen is: Rush niet naar 80. Probeer zoveel mogelijk alles te ontdekken en noem het maar op. De meesten hebben wel spijt dat ze gerushed zijn naar 80.
quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:34 schreef Murdera het volgende:
[..]
Zou je een filmpje kunnen maken? Want ik ben toch wel benieuwd.
wat maakt een warrior zo leuk dan? Ik wil nu naast mijn mesmer een andere profession maar het wordt denk ik een thiefquote:Op maandag 1 oktober 2012 10:48 schreef jogy het volgende:
Ik heb wel 3 slots erbij gekocht zodat ik een char heb van elk profession nu. Ik begon heel lekker met elementalist maar ben nu toch redelijk verslaafd aan mijn warrior..
Zijn niet te vergelijken... Houd er wel rekening mee dat je wel maar een light armour draagt (en daggers brengen je wel heel dicht bij de actie hoor!)quote:Op maandag 1 oktober 2012 08:43 schreef Frag_adder het volgende:
Elementalist heb ik nog helemaal niet gespeeld, misschien dat ik dat wel nog ga doenmaar het lijkt me zo een compleet andere class omdat je geen wapens kan switchen maar juist tussen de elementen. Wat moet ik me er bij voorstellen?
Elementalist bij GW1 vond ik ronduit saai
3e slot is hier ook binnen, hoef ik voorlopig geen gold meer in die gemstore te duwenquote:Op maandag 1 oktober 2012 10:48 schreef jogy het volgende:
Ik heb wel 3 slots erbij gekocht zodat ik een char heb van elk profession nu. Ik begon heel lekker met elementalist maar ben nu toch redelijk verslaafd aan mijn warrior..
wat?quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:55 schreef EpicKnife het volgende:
Ik vind het nog steeds een slecht gebalanceerd spel, er zijn geen rollen. Jammer dan iedereen een heal skill heeft op 20 seconden cooldown. Jammer dat guardian uberhaupt 1v5 kan doen en constant kan healen / supporten. Elke class heeft decent dps, maar wanneer er classes zijn die je outhealen dan heeft arenanet toch echt iets fouts gedaan.
Dat ligt serieus echt aan hoe je zelf speelt.quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:55 schreef EpicKnife het volgende:
Ik vind het nog steeds een slecht gebalanceerd spel, er zijn geen rollen. Jammer dan iedereen een heal skill heeft op 20 seconden cooldown. Jammer dat guardian uberhaupt 1v5 kan doen en constant kan healen / supporten. Elke class heeft decent dps, maar wanneer er classes zijn die je outhealen dan heeft arenanet toch echt iets fouts gedaan.
Gewoon raggen, na het spelen van een ele is het een hele verademing dat je een tegenstander zonder te veel rennen en dodgen kapot kan makenquote:Op maandag 1 oktober 2012 10:52 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
wat maakt een warrior zo leuk dan? Ik wil nu naast mijn mesmer een andere profession maar het wordt denk ik een thief
Nop. Mesmers hebben een hoge condition build. Je kan ze spelen met een confusion build.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:01 schreef EpicKnife het volgende:
Condition op een Ele, necro thief snap ik nog. Maar de mesmer kan dit amper, mesmer is het best af met een phantasm precision build. En guardians outhealen mijn 2 pistol duelists makkelijk. 9 boons tegelijk activaten is ook walgelijk. De mesmer heeft random eens 1 boon.
Cool, ga ik vanavond even kijken.quote:
Heavy armor, melee, snelle dmg, eigenlijk het tegenovergestelde van de mesmer, daarom vond ik hem perfect om met mijn mesmer af te wisselen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 10:52 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
wat maakt een warrior zo leuk dan? Ik wil nu naast mijn mesmer een andere profession maar het wordt denk ik een thief
Ligt aan jou dus. Het is gewoon hoe je zelf het leukst vind spelen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:06 schreef EpicKnife het volgende:
Heb ik geprobeerd, lukte niet zo goed. voor die scepter ability moet je stilstaan volgens mij. Damage is ook niet al te best.
Als ik condition wil spelen moet ik staff & scepter/torch ofzo gaan. ipv greatsword/sword/pistol.
Ben vrij vandaag dus deed even sPvP. Geen kans haha, een guardian die constant 1v4't en een thief die een heartseeker build gebruikt. Nobrain thiefs.
thanks, zal hem ff proberen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:16 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Ligt aan jou dus. Het is gewoon hoe je zelf het leukst vind spelen.
Necro's zijn best zwakjes en worden de underpoweredste class genoemd in het spel, maar dat maakt het dan ook wel weer leuk zo'n challenge.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:19 schreef Ooku het volgende:
Nadat ik een paar plaatjes heb gezien ga ik toch voor een Male Charr Necromancer. Nu nog een voornaam. Achternaam heb ik al: Soulshriek. Dus het wordt ........ Soulshriek. Keuzes keuzes
valt mee, solo is hij prima, alleen in veel dungeons vind ik hem een beetje nutteloos. Vandaar dat ik nu een ranger erbij heb gemaakt.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:22 schreef EpicKnife het volgende:
[..]
thanks, zal hem ff proberen.
[..]
Necro's zijn best zwakjes en worden de underpoweredste class genoemd in het spel, maar dat maakt het dan ook wel weer leuk zo'n challenge.
hoe zijn mesmers en thiefs in dungeons verder?quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:24 schreef Adames het volgende:
[..]
valt mee, solo is hij prima, alleen in veel dungeons vind ik hem een beetje nutteloos. Vandaar dat ik nu een ranger erbij heb gemaakt.
aangezien dungeons voornamelijk gaan om de bosses, heb ik het daar nu dus over. Thiefs zijn vrijwel gelimiteerd tot dual pistol, dat gaat op zich, maar ranger en ook engineer zijn dan eigenlijk beter. Mesmers zijn ook niet zo sterk, maar doen het beter dan een necro imo. Necro kan wel met een axe constant vulnerability aanbrengen, wat wel een meerwaarde is.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:25 schreef EpicKnife het volgende:
[..]
hoe zijn mesmers en thiefs in dungeons verder?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |