quote:
Tim je hebt geen idee. Ik ben de perfecte schoonzoon.quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:38 schreef ThaTim het volgende:
etha wordt toch niet goedgekeurd door pa/ma jb
juist nie toch ;squote:Op maandag 1 oktober 2012 16:46 schreef Ethanolic het volgende:
Sinds wanneer is de ideale schoonzoon een autist?
quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:54 schreef RickoKun het volgende:
Etha zegt te zijn maar denkt eigenlijk te wezen weetje
Ik vroeg me al af waar je wasquote:Op maandag 1 oktober 2012 17:16 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]Deze baas.
[ afbeelding ]
#weekendban
Niks bijzonders. Iemand spamde zijn site op FOK! en toen deed ik allemaal porno tags en een paar keer die site in één post, kreeg ik een bannetje voor Google-bait of hoe ze dat noemenquote:Op maandag 1 oktober 2012 17:18 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ik vroeg me al af waar je wasWat heb je geflikt dan.
quote:Op maandag 1 oktober 2012 17:19 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Niks bijzonders. Iemand spamde zijn site op FOK! en toen deed ik allemaal porno tags en een paar keer die site in één post, kreeg ik een bannetje voor Google-bait of hoe ze dat noemen.
soort van tog nie helemaal ze stinke namelykquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:47 schreef aight1 het volgende:
autisten zijn ook soort van mensen hoor ;s
hoin jy ook weer hier grquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:54 schreef RickoKun het volgende:
Etha zegt te zijn maar denkt eigenlijk te wezen weetje
Je hebt nix over mij te stelle dus doe niet zoquote:Op maandag 1 oktober 2012 17:36 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
soort van tog nie helemaal ze stinke namelyk
[..]
hoin jy ook weer hier gr
Brits homokoppel verkracht jongen in Spanjequote:Op maandag 1 oktober 2012 17:37 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Je hebt nix over mij te stelle dus doe niet zo
ja kmoet er zelf ook niks van hebbe ma hoef nie te doen alsof ze geen gevoeles hebben snapjequote:Op maandag 1 oktober 2012 17:36 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
soort van tog nie helemaal ze stinke namelyk
quote:Op maandag 1 oktober 2012 16:42 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Tim je hebt geen idee. Ik ben de perfecte schoonzoon.
quote:
En zeker niet aangesproken!quote:Op maandag 1 oktober 2012 18:44 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Tli zei dus dat ze gister de echte Kim in Arnhem heeft zien lopen.
Beaamtquote:Op maandag 1 oktober 2012 18:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Zoals een echte autie zich beaamt.
Kankerlekker godverdommequote:Op maandag 1 oktober 2012 19:02 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[ afbeelding ]
Zoals een echte levensgenieter zich betaamt.
Vergeet de kosu's niet.quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:06 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Kankerlekker godverdommeIk kom nu naar je toe.
Dit dus.quote:Op maandag 1 oktober 2012 18:44 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Tli zei dus dat ze gister de echte Kim in Arnhem heeft zien lopen.
Waarom niet met haar gepraat over FOK!?quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:50 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ik heb haar gezien.Nou ja the real one.
Ja zie je mij al naar haar toe lopen? He Jum oh euhm Kim. Ja ik ben een van de meisjes waar de neppe jij maanden tegen hebt zitten praten. Ja euhm nou doei he!quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:56 schreef ThaTim het volgende:
[..]
Waarom niet met haar gepraat over FOK!?
Wat heb je gedaan dan?quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:59 schreef Ishimaru het volgende:
Ik doe de verkeerde dingen in het weekend, ben namelijk helemaal uitgerust maandagochtend
Ik zeg maar wat: je had kunnen beginnen met de vraag of ze op de hoogte is dat er iemand zich als haar voordeed op fok en wat ze er van vond/vindt. En overige details aan dr kunnen vertellen ofzoquote:Op maandag 1 oktober 2012 19:59 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja zie je mij al naar haar toe lopen? He Jum oh euhm Kim. Ja ik ben een van de meisjes waar de neppe jij maanden tegen hebt zitten praten. Ja euhm nou doei he!
Dat is ze allang lieverd. Een user heeft haar alle info gestuurd, foto's, links alles.quote:Op maandag 1 oktober 2012 20:02 schreef Ishimaru het volgende:
[..]
Ik zeg maar wat: je had kunnen beginnen met de vraag of ze op de hoogte is dat er iemand zich als haar voordeed op fok en wat ze er van vond/vindt. En overige details aan dr kunnen vertellen ofzo
Hele weekend F1 2010 gespeeld en zondagmiddag met vrienden zitten pokerenquote:Op maandag 1 oktober 2012 20:01 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Wat heb je gedaan dan?Hele weekend skyrim hier behalve zaterdag nacht dan.
quote:Op maandag 1 oktober 2012 20:02 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dat is ze allang lieverd. Een user heeft haar alle info gestuurd, foto's, links alles.
Gewoon doen, misschien haal je haar wel over dat ze ook FOK!ker wordt.quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:59 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Ja zie je mij al naar haar toe lopen? He Jum oh euhm Kim. Ja ik ben een van de meisjes waar de neppe jij maanden tegen hebt zitten praten. Ja euhm nou doei he!
Nee is te weird, en was al sprakeloos. Raar om dan de gene te zien lopen die je kent van pics en dan niet het karakter van Jumi heeft maar een mega kamper is.quote:Op maandag 1 oktober 2012 20:04 schreef Ishimaru het volgende:
[..]Dat heb ik niet meegekregen. Je had dr kunnen vragen wat zij ervan vond/vindt.
Dit was/is een mogelijkheidquote:Op maandag 1 oktober 2012 20:05 schreef ThaTim het volgende:
[..]
Gewoon doen, misschien haal je haar wel over dat ze ook FOK!ker wordt.
Nou dat ze een kamper is is een zegen voor sommige jongens hier in het topic (no offense Yuriquote:Op maandag 1 oktober 2012 20:05 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Nee is te weird, en was al sprakeloos. Raar om dan de gene te zien lopen die je kent van pics en dan niet het karakter van Jumi heeft maar een mega kamper is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |