Die had alleen al meer haar op zijn borst dan opa op zijn hoofdquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:13 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Jazeker! Vroeger was zijn bijnaam Arie Ribbens, dus dan weet je het wel
Oordeel zelf maarquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:14 schreef pullup het volgende:
[..]
Die had alleen al meer haar op zijn borst dan opa op zijn hoofd
Dat is een heel gewichtquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:15 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Oordeel zelf maar
[ afbeelding ]
Ziet er goed uit Scrut.quote:
Maar ik schijn de visstand in gevaar te brengen. Is dat mogelijk?quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:17 schreef Lavenderr het volgende:
Kijk BQ, wat een straf he?
[ afbeelding ]
Maar eh... vergeten we niet een klein detail?quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Kijk BQ, wat een straf he?
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.To be or not to be - Shakespeare
To be is to do - Sartre
To do is to be - Russell
Do be do be do - Sinatra
Allebei een headphone met Nina. Niks aan het handje.quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:18 schreef Scrutinizer het volgende:
Niet verkeerd, dan neem ik die kutmuziek die ze daar draaien wel op de koop toe.
quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:19 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Maar eh... vergeten we niet een klein detail?
Oh ja, daar had ik al iets over geschreven, maar heb het maar weer geeditSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:19 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Maar eh... vergeten we niet een klein detail?
Er ligt inderdaad een boel zand op het strand, dat mag wel even opgeruimd worden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij lijkt nog steeds op die ouwe 'SHUT UP' uit de serie it ain't half hot mumquote:Op vrijdag 28 september 2012 19:31 schreef Scrutinizer het volgende:
Vroeger was zijn bijnaam dus Arie Ribbens. Het wordt tijd dat hij een nieuwe bijnaam krijgt![]()
Game on
quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:41 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik dacht zelf meer aan Nico Haak, die is net zo actief als hij.
Maar die had wel elastieke benen, toch?quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:41 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik dacht zelf meer aan Nico Haak, die is net zo actief als hij.
Nee, dat was Foxy Foxtrot, Nico had een Bio-stabil.quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Maar die had wel elastieke benen, toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |