Inderdaad. Heb er meteen nog twee besteld:quote:
Nee, da's het V for Vendetta / Anonymous maskerquote:Op woensdag 26 september 2012 21:56 schreef AppleOcean het volgende:
Een snor?
sorry dat vind ik echt niks
![]()
@ ik weetnietmeer wie, thanx, ik kijk even voor de sleeves.
quote:
Ja, maar ik weet niet waar ik die moet gaan latenquote:
Die snor kan echt niet.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:20 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
[..]
Ja, maar ik weet niet waar ik die moet gaan laten
Weet ook niet of dit wel zo mooi staat... maar afwachten als ze binnen zijn.
[ afbeelding ]
Dan haal je de apple erafquote:Op woensdag 26 september 2012 22:22 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Jawel, die is juist het meest baas
Ik weet 't niet, dat zie ik wel als ik het pak en het masker erop heb geplakt. En de Pi zou misschien in de linkerbovenhoek kunnen.quote:
Ach tja, ieder z'n smaak. Ik ben allang blij dat 'ie meer als "mijn" MacBook aanvoelt nuquote:
Dat vind ik ook niet mooiquote:Op woensdag 26 september 2012 22:25 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ik weet 't niet, dat zie ik wel als ik het pak en het masker erop heb geplakt. En de Pi zou misschien in de linkerbovenhoek kunnen.
Of ik wacht daarmee tot ik de ene stickers beu ben. Ik zie dat dan wel weer.
Ik vind het wel leuk dat mijn MacBook dan niet meer "één van de velen" is op de faculteit. Al die dingen zien er daar ook hetzelfde uit
[ afbeelding ]
Misschien heb je wel gelijkquote:Op woensdag 26 september 2012 22:26 schreef AppleOcean het volgende:
[..]
Dat vind ik ook niet mooi![]()
Die pi is oke, de appel oop, tegelijk ook maar dan de pi links vd appel en de apple rechts.
De rest = te druk.
Vind ik wel.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:27 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Misschien heb je wel gelijk
Dus óf de Pi en de Apple, óf het Anonymous pak en masker.
Inderdaad, ja.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:27 schreef AppleOcean het volgende:
[..]
Vind ik wel.
Anonymous en masker kan ook wel samen ja.
Als je het dan nog wil zou je de apple altijd linksboven kunnen plakken.
http://www.onemorething.n(...)tickers-voor-je-mac/quote:Op woensdag 26 september 2012 22:30 schreef JoelBaka het volgende:
Wat is een goede site voor leuke stickers? Als ik evt zal moeten overstappen naar een nieuwe macbook wordt dat namelijk een beetje een zootje met welke macbook nou van wie isDie Pi vind ik zelf erg leuk ^^
Super! Dankjequote:Op woensdag 26 september 2012 22:31 schreef AppleOcean het volgende:
[..]
http://www.onemorething.n(...)tickers-voor-je-mac/
Hier heeft apple ze ook vandaan.
Dan geeft hij geen licht meerquote:Op woensdag 26 september 2012 22:32 schreef JoelBaka het volgende:
[..]
Super! Dankje
Deze vind ik ook echt nice:
[ afbeelding ]
Schijnt vast wel door toch?quote:Op woensdag 26 september 2012 22:32 schreef AppleOcean het volgende:
[..]
Dan geeft hij geen licht meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |