Ga jij je mac wegdoen?quote:Op dinsdag 25 september 2012 21:31 schreef Dimens het volgende:
Elke ultrabook heeft een lage kloksnelheid. Prima mee te werken dat wel.
Er draait nu de nieuwste versie op; Mountain Lion.
Hoeveel zou je ervoor willen geven? Hij heeft alleen een kras aan de onderkant en dat is ook de enige beschadiging.
Mac2sell.net komt op het op mij laag ogende bedrag van 240 euro uit?quote:Op dinsdag 25 september 2012 21:31 schreef Dimens het volgende:
Elke ultrabook heeft een lage kloksnelheid. Prima mee te werken dat wel.
Er draait nu de nieuwste versie op; Mountain Lion.
Hoeveel zou je ervoor willen geven? Hij heeft alleen een kras aan de onderkant en dat is ook de enige beschadiging.
Hij is veel meer waard. Mac 2 sell koopt die dingen alleen enorm goedkoop in, omdat mensen ze toch wel verkopen als ze ze kwijt willen. Daarbij gaat mac2sell ook uit van een vaste hoeveelheid slijtage, terwijl een kras op de onderkant niet echt veel is.quote:Op woensdag 26 september 2012 06:59 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Mac2sell.net komt op het op mij laag ogende bedrag van 240 euro uit?
dat vind ik veel te weinig. Wil er minimaal ¤650 voor hebben.quote:Op woensdag 26 september 2012 06:59 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Mac2sell.net komt op het op mij laag ogende bedrag van 240 euro uit?
Ah dat kan ik begrijpen. Maar dan vind ik het verschil tussen een nieuwe 11 inch air van 950 euro te klein, daar zit dan wel een i5 in.quote:Op woensdag 26 september 2012 10:16 schreef Dimens het volgende:
[..]
dat vind ik veel te weinig. Wil er minimaal ¤650 voor hebben.
Jammer.quote:Op woensdag 26 september 2012 10:27 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ah dat kan ik begrijpen. Maar dan vind ik het verschil tussen een nieuwe 11 inch air van 950 euro te klein, daar zit dan wel een i5 in.
Zoek echt naar een max 500 euro Air.
Superdrive boeit me niet, gebruik nooit meer dvds etc. Macbook pro is vrij zwaar tov een Air en ik reis vrij veel (dus moet lekker licht zijn). En ik moet er op kunnen typen, surfen en illustrator, is daar veel cpu voor nodig?quote:Op woensdag 26 september 2012 19:29 schreef xatlad het volgende:
Waarom eigenlijk een air zou eerder een macbook pro pakken van 13 inch heb je ook meteen een superdrive erin en betere cpu.
Idd, vergeleken met een gewone laptop merk ik het verschil wel maar het verschil tussen macbook air and macbook pro is imo vrij klein.quote:Op woensdag 26 september 2012 19:50 schreef xatlad het volgende:
Ok dan snap ik het wel ik vindt mijn macbook pro eigenlijk ook niet echt zwaar, maar dan is voor iedereen anders natuurlijk.
voor het internetten heb je minimaal een 1,6ghz cpu nodig en 2gb ram echter als je wilt gaan photoshoppen etc heb je toch wel minimaal een 2ghz cpu en 4gb ram met een goede videokaart nodig en dan kom je automatisch al uit bij een mb pro aangezien de hele goede airs flink duurder zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |