De vraag die veel mensen willen maar niet durven te vragen is.....quote:Op woensdag 26 september 2012 14:47 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja ik mocht blijven slapen in de kattenbak![]()
Natuurlijk wel.quote:Op woensdag 26 september 2012 15:26 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Je kan een gesprek toch zelf wel sturen?
Zo moeilijk is dat niet.
Vervelend.. natuurlijk zegt het niets over de man/vrouw verhouding, maar slim in de markt gezet.quote:Teveel Vrouwen op Lexa
lexa.nl
Er zijn op dit moment teveel vrouwen op Lexa. Meld je daarom nu gratis aan!
Daarnaast is aanmelden/registreren altijd gratis toch? Alleen voor de verdere functies moet je betalen.. of is dat nu gratis of werkt het niet zo?quote:Op woensdag 26 september 2012 15:45 schreef -Splash- het volgende:
Facebook reclame's:
[..]
Vervelend.. natuurlijk zegt het niets over de man/vrouw verhouding, maar slim in de markt gezet.
Heeft niks met hosselen te maken. Het gaat in dit geval om een gesprek.quote:Op woensdag 26 september 2012 15:28 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Natuurlijk wel.
Los daarvan.. niet iedereen heeft hossel skills.
Dan moet je wel die vaardigheden hebben. Niet alles is even gemakkelijk voor iedereen dus jaquote:Op woensdag 26 september 2012 16:06 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Heeft niks met hosselen te maken. Het gaat in dit geval om een gesprek.
Die kan je alle kanten opsturen
Twee heel verschillende dingen hoor. Als ik het over mijn kat wil hebben, ga ik het over mijn kat hebben. Lukt me prima in het gesprek hoor.quote:Op woensdag 26 september 2012 16:17 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Wat voor sommige mensen gemakkelijk lijkt is voor sommige mensen wel moeilijk. Als iedereen elk gesprek bepaalde kanten op zou kunnen sturen zou je niet zo vaak lezen over afwijzingen via paiq.
Ik begrijp je punt (hoe politiek correct van me) maar als je een gesprek wil sturen bij een datingssite mag ik er toch vanuit gaan dat daarmee niet bedoelt wordt het praten over welke koetjes of welke kalfjes maar gericht tot een resultaat te komen.. Anders is er ook niet echt reden om het te sturen als er verder geen verdergaander doel aan ten grondslag ligt. Bij datingssites is die grondslag meestal daten dus als je een gesprek stuurt zou je ook stellen dat je het eerder die kant op stuurt.. Die overlapping tussen die 2 'heel' verschillende dingen is nou niet bepaalt zo ver wegquote:Op woensdag 26 september 2012 16:38 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Twee heel verschillende dingen hoor. Als ik het over mijn kat wil hebben, ga ik het over mijn kat hebben. Lukt me prima in het gesprek hoor.
Of ik ermee ga scoren is een 2e..
quote:Op woensdag 26 september 2012 13:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
Heb wel weer wat chats lopen met matches, maar ontstijgt nog niet het niveau 'koetjes en kalfjes'.
Voor de duidelijkheid hier ging het dus over in eerste instantie. Niet het praten over koetjes en kalfjes maar juist over het doel het gesprek te sturen om wat te daten..quote:Op woensdag 26 september 2012 14:14 schreef ManageTheAnger het volgende:
Dit.
Eefje zei hij al, we moeten even wachten tot de zomerliefdes uitgeblust zijn, en iedereen bang is om met kerst alleen te zijn.
Dan trekt het wel weer aan.
Dat kan maar die vaardigheid waar jij nu over praat nemen jullie voor gemakkelijk aan. 'superleuk' praten. Niet iedereen kan dat. Dat is eigenlijk wat ik zei. En jullie doen net alsof iedereen dat zo kan sturen.. je kan het zo sturen dat je over je kat praat ja.. maar de insteek waarmee deze discussie begon was toch wel wat verder gaan juist met dat sturen dan praten over koetjes en kalfjes.quote:Op woensdag 26 september 2012 16:44 schreef Dizorn het volgende:
Ik denk niet dat je per se hosselt als je over daten of seks gaat praten. Misschien maak je juist wel een knetterende indruk door superleuk te praten over je studie, je sport.. andere koetjes en kalfjes.
Maar sowieso, wat vind jij koetjes en kalfjes? Alles behalve daten/sex?
Ik zeg alleen dat niet iedereen dat zo gemakkelijk kan. Het is voor jou gemakkelijk, maar zulke dingen kunnen voor andere mensen lastig zijn. Wat jij zegt van dat rondleiden is ook alweer beetje gevatter antwoord.. zoiets moet je kunnen bedenken en doen en durven.. ik zeg alleen dat niet iedereen dat zo kan...quote:Op woensdag 26 september 2012 16:47 schreef Silenus het volgende:
Dizorn bedoelt ook niet letterlijk dat hij geen zin meer heeft in de koe maar het over een katje wil hebben he.
Er zijn echt legio voorbeelden van dingen die je kunt zeggen, of ingangetjes, of voorzetjes naar het punt waar je naartoe wil: een date, actie, stomende seks en/of lekker wandelen door het bos.
Bijvoorbeeld:
Gesprek gaat over je woonplaats, vrouw zegt 'leuke stad!' of 'ah daar kom ik niet zo vaak'. Dan kun je zeggen: 'harstikke leuke stad hoor, ik leid je anders wel een keer rond'.
En zo kun je met zoveel dingen altijd wel een beetje naar dat moment toelullen, zonder dat je constant over het weer zit te praten.
Vreselijk lijkt mij datquote:Hoe erg zou jij het vinden om heel droog te horen "Ik vind je leuk, zin om een keer te daten?". Precies.
Ja jijquote:
Aangezien jij hier zoveel superleuke dates hebt horen we graag van onze vrouwelijke turbo-hosselaar hoe het beter kan.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
Sorry hoor....,maar "ik leid je wel even rond... *winkwinknudge*"?
Helaas, waar vindt je dat soort mannen nog. Of kan ik Silenus daar ook voor inhuren?quote:Op woensdag 26 september 2012 17:09 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Ja jijJij wilt natuurlijk alleen maar horen "Ik wil kindjes met je maken, wanneer mag ik langskomen?"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |