Hoezo zat? Vond je het niet leuk meer, ook omdat je zo'n smiley erin zet.quote:Op maandag 24 september 2012 16:01 schreef Dimens het volgende:
[..]
Zat ja. Was eigenlijk de bedoeling dat dit er niet bij zou staan.
Ik vind vooral het niveau eh... bedenkelijk.quote:Op maandag 24 september 2012 15:57 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Is dit een pakkende opening van een sollicitatiebrief? Of is het te brutaal / arrogant?
Ik was sowieso al van plan om daar weg te gaan omdat ik daar dus niet meer uren kon krijgen. Uiteindelijk moest ik weg omdat mijn contract ten einde liep en deze niet is verlengd.quote:Op maandag 24 september 2012 16:05 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Hoezo zat? Vond je het niet leuk meer, ook omdat je zo'n smiley erin zet.
Ik wil zelf namelijk ook de retail in. Maar ik denk soms ook weleens van, "zal ik het wel doen", want het blijft toch wel 1 van de slechts verdiende sectoren. Eigenlijk vind ik 11 euro nog best netjes voor in de retail als verkoopspecialist. Had eigenlijk veel minder verwachtquote:Op maandag 24 september 2012 16:09 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik was sowieso al van plan om daar weg te gaan omdat ik daar dus niet meer uren kon krijgen. Uiteindelijk moest ik weg omdat mijn contract ten einde liep en deze niet is verlengd.
Saaier kun je een brief niet beginnen.quote:Op maandag 24 september 2012 16:07 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik vind vooral het niveau eh... bedenkelijk.
maak er zoiets van
"Naar aanleiding van ons telefoongesprek van <tijdsaanduiding>, stuur ik u deze sollicitatiebrief. Zoals ik in ons telefonisch onderhoud al heb verteld ben ik zeer geïnteresseerd in genoemde functie, vandaar deze motivatie."
Een BBL plek inderdaad. Of het goed betaald of niet maakt mij eigenlijk geen reet uit. Ik wil werken en ik verdiende bij mijn oude werk ook maar iets van ¤6,- p/u op 20 jarige leeftijd.quote:Op maandag 24 september 2012 16:18 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Ik wil zelf namelijk ook de retail in. Maar ik denk soms ook weleens van, "zal ik het wel doen", want het blijft toch wel 1 van de slechts verdiende sectoren. Eigenlijk vind ik 11 euro nog best netjes voor in de retail als verkoopspecialist. Had eigenlijk veel minder verwacht![]()
Maar ja als je niet meer kan krijgen en je wilt toch al weg, dan kan je inderdaad beter verder zoeken.![]()
Zal lastig worden maar succes ermeeIk ben zelf ook al een tijd op opzoek naar een BBL plek, maar helaas wil dat niet echt lukken.
Retail betaald helemaal niets slecht. Je moet je niet blindstaren op een startsalaris. Als je je best doet groeit je salaris vanzelf.quote:Op maandag 24 september 2012 16:18 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Ik wil zelf namelijk ook de retail in. Maar ik denk soms ook weleens van, "zal ik het wel doen", want het blijft toch wel 1 van de slechts verdiende sectoren. Eigenlijk vind ik 11 euro nog best netjes voor in de retail als verkoopspecialist. Had eigenlijk veel minder verwacht![]()
Maar ja als je niet meer kan krijgen en je wilt toch al weg, dan kan je inderdaad beter verder zoeken.![]()
Zal lastig worden maar succes ermeeIk ben zelf ook al een tijd op opzoek naar een BBL plek, maar helaas wil dat niet echt lukken.
Gewoon goed verkopen. Dan verdien je nog meer.quote:Op maandag 24 september 2012 16:23 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Retail betaald helemaal niets slecht. Je moet je niet blindstaren op een startsalaris. Als je je best doet groeit je salaris vanzelf.
Juist!quote:Op maandag 24 september 2012 16:21 schreef Dimens het volgende:
[..]
Een BBL plek inderdaad. Of het goed betaald of niet maakt mij eigenlijk geen reet uit. Ik wil werken en ik verdiende bij mijn oude werk ook maar iets van ¤6,- p/u op 20 jarige leeftijd.
En uiteindelijk vind ik verkopen wel leuk.
Is ook zo ja.quote:Op maandag 24 september 2012 16:23 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Retail betaald helemaal niets slecht. Je moet je niet blindstaren op een startsalaris. Als je je best doet groeit je salaris vanzelf.
Bij verkoop hoort sowieso ook het "aansmeren" van producten. Maar noem eens werk waar je geen nadelen hebt?quote:Op maandag 24 september 2012 16:25 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Juist!![]()
Zo denk ik nu ook inderdaad. Ik wil gewoon werken en iets doen wat ik leuk vind, ook al betaald dat dan iets minder dan de rest.
Mij lijkt verkopen ook heel leuk, maar dan niet dat keiharde verkoop. Dat je echt dingen probeert aan te smeren in plaats van mensen te helpen met hun keuze.![]()
Aan de andere kant ben ik toch al zo gewend om minder te verdienen dan andere mensen. Bedoel ik verdien nu ook in de keuken 8,50 euro bruto
Je brief wordt nauwelijks gelezen. En geloof me, de meeste frivoliteiten gaan gewoon het ronde archief in.quote:Op maandag 24 september 2012 16:20 schreef Altijd_Lastig het volgende:
[..]
Saaier kun je een brief niet beginnen.
Je CV is belangrijk, maak je brief dan kort en origineel. Een beetje brutaliteit kan helemaal geen kwaad. Misshcien valt het verkeerd maar je hebt wel de aandacht en je CV wordt waarschijnlijk met meer aandacht gelezen.
Ik bedoel meer zoals je bij een callcenter heb. Dan probeer je ook dingen te verkopen, maar wel echt op een koude manier. Ik snap zelf ook wel dat bij het verkopen ook het "aansmeren" hoortquote:Op maandag 24 september 2012 16:28 schreef Dimens het volgende:
[..]
Bij verkoop hoort sowieso ook het "aansmeren" van producten. Maar noem eens werk waar je geen nadelen hebt?
Daarnaast is het de kunst om het niet aan te smeren maar het te verkopen op een manier waarin je niet liegt. Als je waarheid verkoopt voor veel geld, zal de klant zich echt niet opgelaten voelen.
Het verband tussen de twee zinnen vind ik nogal onduidelijk. Dat zou ik zeker verduidelijken.quote:Op maandag 24 september 2012 16:33 schreef Dimens het volgende:
Na twee jaar te hebben gewerkt als verkoopspecialist, wil ik ook een passende opleiding ernaast volgen. Mijn oude werkgever kon mij niet meer dan 11 uur per week werk bieden en daarom ben ik opzoek naar een werkgever die dit wel kan
Maar is dit een nette en goede zin?
Misschien duidelijker als je de eerste regel ook zou lezen waarin staat dat ik naar een baan zoek waar ik minimaal 24 uur kan werken.quote:Op maandag 24 september 2012 16:36 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Het verband tussen de twee zinnen vind ik nogal onduidelijk. Dat zou ik zeker verduidelijken.
Dan vind ik nog dat je van de hak op de tak springt. Eerst schrijf je dat je een baan wil met minimaal 24 uur per week, dan begin je over je werkervaring en over je wens een opleiding te volgen, om vervolgens weer terug te komen op je oude werkgever die je te weinig uren bood.quote:Op maandag 24 september 2012 16:45 schreef Dimens het volgende:
[..]
Misschien duidelijker als je de eerste regel ook zou lezen waarin staat dat ik naar een baan zoek waar ik minimaal 24 uur kan werken.
Ik denk dat het slimmer is dat je die periode Spaans leren in je cv noemt. Het cv wordt toch als eerste gelezen.quote:Op maandag 24 september 2012 17:22 schreef Copthorne het volgende:
Zo zet ik bijvoorbeeld kort uiteen dat ik Spaans heb geleerd in Spanje, wat volledig irrelevant is voor de functie, maar ik wil verklaren waarom ik in augustus 2011 al ben afgestudeerd en waarom ik nu pas werk zoek in de afstudeerrichting.
Ik heb het ook in mijn CV staan. Ik wilde het ook toelichten in mijn sollicitatiebrief, maar het lijkt me bij nader inzien inderdaad handiger om me in mijn sollicitatiebrief te beperken tot de hoofdlijnen.quote:Op maandag 24 september 2012 17:47 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Ik denk dat het slimmer is dat je die periode Spaans leren in je cv noemt. Het cv wordt toch als eerste gelezen.
Klinkt wel erg herkenbaar. Maar uitgesloten lijkt het me totaal niet. Ik vraag me ook regelmatig af of ik moet switchen en had toen het idee om eerst een paar jaar te werken en het daarna in de combinatie duaal of parttime werken/parttime thuis studeren te doen. Nu ben ik een paar jaar verder en kan ik de stap ook echt nemen als ik het echt zou willen.quote:Op maandag 24 september 2012 17:21 schreef Balisto het volgende:
Daar gaan we weer.
Ruim twee jaar na mijn studie (universitaire bachelor, wel aan een master begonnen maar om diverse redenen niet af kunnen maken) heb ik nog steeds geen werk gevonden waar ik ook maar iets mee opschiet. Al die tijd van het ene naar het andere tijdelijke baantje gehopt zonder daadwerkelijk perspectief.
Maar de laatste tijd lukt het zelfs niet meer om tijdelijk werk te vinden. Ik ben bij alle uitzendbureaus ingeschreven, maar nergens kunnen ze me helpen. Ze hebben bijna alleen maar vacatures waar een bepaalde specifieke ervaring of opleiding voor is vereist, en als ze eens iets hebben waar ik wel voor in aanmerking kom heb ik te maken met een moordende concurrentie.
Sporadisch is er wel wat dagjeswerk (kutklusjes, die ik echt wel bereid ben om te doen), maar daar kan ik nauwelijks uren mee maken.
Wat ik het allerliefst zou willen is een volledig nieuwe start maken. Een nieuwe opleiding beginnen (ik weet 100% zeker dat ik ongelukkig word als ik in de richting van mijn oude studie verderga), iets wat ik écht wil, waar ik wel mijn hart en ziel in kan steken, iets waar ik voor mezelf een toekomst in zie. De motivatie heb ik, maar tenzij er een wonder gebeurt lijkt me dit financieel gezien uitgesloten.
Onbegrip van intercedenten, mailtjes die me niet verder helpen, chagrijnig zitten wachten op de volgende afwijzing en die droomvacature die maar niet komt. Ik ben bijna ten einde raad. Verdien ik niet iets beters dan dit?
Mocht iemand de gouden tip hebben dan hoor ik dat graag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |