Eindhoven is sowieso niet heel mooi eigenlijkquote:Op maandag 24 september 2012 11:14 schreef Bakfiets. het volgende:
Wat heeft eindhoven toch een lelijk station.
In de trein, zit ik.quote:Op maandag 24 september 2012 11:17 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Eindhoven is sowieso niet heel mooi eigenlijkEn *zwaai*, als je nu in de buurt van het station bent ben je niet ver van waar ik nu zit
Dat komt omdat de Eindhovense binnenstad nog even plat gebombardeerd is aan het eind van WOII, en nu altijd aan de leste mem hangt omdat ze niet zo'n grote stad zijn als Amsterdam.quote:Op maandag 24 september 2012 11:14 schreef Bakfiets. het volgende:
Wat heeft eindhoven toch een lelijk station.
Ik denk dat je aardig je best moet doen om een SGP-stemmer te vinden in het Zuidenquote:Op maandag 24 september 2012 11:20 schreef Bakfiets. het volgende:
Het ruikt hier naar Geert Wilders en de SGP.
quote:Op maandag 24 september 2012 13:00 schreef Nirak het volgende:
En van mij mogen ze nog wel een keer een bom gooien, maar dan wel precies op die lelijke blob... Hoe verzinnen ze het zeg...
quote:Op maandag 24 september 2012 13:20 schreef Nirak het volgende:
Ah, een medetegenstander als het om de blob gaats2b, beterschap met je buik
Als je d'r nou "Dagquote:
Ik vind eerlijk gezegd dat de Eindhovense binnenstad er ontzettend op vooruit gegaan is in de afgelopen 10 jaar. De Blob is daar wmb zéker een onderdeel van.quote:Op maandag 24 september 2012 13:20 schreef Nirak het volgende:
Ah, een medetegenstander als het om de blob gaat
De binnenstad was vroeger erger, ben ik met je eens, maar als je bv kijkt naar Helmond, waar de laatste 10 jaar het centrum ook ontzettend gewijzigd is, is dat nu wel een redelijk mooi centrum. Eindhoven is nog steeds teveel stijlverschil naar mijn mening, niets lijkt bij elkaar te passenquote:Op maandag 24 september 2012 15:04 schreef lezzer het volgende:
Ik vind eerlijk gezegd dat de Eindhovense binnenstad er ontzettend op vooruit gegaan is in de afgelopen 10 jaar. De Blob is daar wmb zéker een onderdeel van.
Maar, misschien is dit wel leuk voor jullie?
http://eindhoven.dichtbij(...)en-fotos-zonder-blob
Goed hoorquote:Op maandag 24 september 2012 16:38 schreef Nirak het volgende:
Ik heb zojuist "gekookt" (een maggi pakketje). Vanavond eten we ovenshotel met bloemkool. Ben benieuwd hoe dat smaakt, over 45 minuten weten we het
Wattes met wattes?quote:Op maandag 24 september 2012 16:55 schreef Nirak het volgende:
En mijn mevrouw maakt daar dan turkse plakrijst met vermicelli bij en een salade: jummie!
Ach, ga toch lekker slapenquote:Op maandag 24 september 2012 21:36 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik moet met dit weer altijd vechten tegen de aandrank om direct bij thuiskomst in mijn bed te gaan liggen. En dan ben ik thuis. En dan zit ik dus, aan mijn tafel. Te vechten tegen de aandrang om in bed te gaan liggen. En dan denk ik alleen maar. WAAAAAAAAAAAAAAAAAROM?
Dat is zeg maar niet de oplossing..quote:Op maandag 24 september 2012 22:01 schreef Nirak het volgende:
[..]
Ach, ga toch lekker slapenDoen wij nu ook, het is er weer voor...
* Nirak wordt altijd een beetje depri als de dagen korter worden.. En dan is beetje nog best zacht uitgedrukt na zo'n labiele dag als vandaag..
Gebruiksaanwijzingen, zijn die niet om meteen weg te gooien?quote:Op dinsdag 25 september 2012 07:18 schreef Vanyel het volgende:
Check eens de gebruiksaanwijzing van je lamp. Die adviseert dat als je heel moe bent begin avond. Mevrouw V heeft gebruikt met 's avonds studeren, hielp echt.
Oh, ik heb hem, heel lang geleden, gelezen en in mijn hoofd is daar over de jaren NOOIT MEER SLAPEN BIJ LICHT NA DRIE UUR oid van gemaakt.quote:Op dinsdag 25 september 2012 07:18 schreef Vanyel het volgende:
Check eens de gebruiksaanwijzing van je lamp. Die adviseert dat als je heel moe bent begin avond. Mevrouw V heeft gebruikt met 's avonds studeren, hielp echt.op lezzer. Maar niet op je snot!
wat ging je eigenlijk doen helemaal in het verre Limburg?quote:Op dinsdag 25 september 2012 07:48 schreef Bakfiets. het volgende:
Het gros van de reclames is nu bagger. Zeg, als alle leukerds hier nou op mijn trein stappen in eindhoven, dan mogen ze op mijn schoot.
Minimaal 3 uur tussen licht en slapen houden. Volgens mij is dat m. Maar dus ook geschikt om dutjes op de bank te voorkomen en in plaats daarvan op een normale tijd naar bed.quote:Op dinsdag 25 september 2012 07:50 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Oh, ik heb hem, heel lang geleden, gelezen en in mijn hoofd is daar over de jaren NOOIT MEER SLAPEN BIJ LICHT NA DRIE UUR oid van gemaakt.
Sorry, ik zat nog thuis om 10 voor 8quote:Op dinsdag 25 september 2012 07:48 schreef Bakfiets. het volgende:
Het gros van de reclames is nu bagger. Zeg, als alle leukerds hier nou op mijn trein stappen in eindhoven, dan mogen ze op mijn schoot.
He, bahquote:
Heb je de folder over genezing niet gehad? En een mooi blaadje over doemsdag (weer eens wat anders dan woonsdag) en nog een over hoe god over vrouwen denkt....quote:Op dinsdag 25 september 2012 12:39 schreef lezzer het volgende:
Ik ben ziek, was al blij dat ik er weer vanaf was
Dan kun je beter met een kopje thee op de bank gaan zitten en 50 tinten grijs lezenquote:Op dinsdag 25 september 2012 22:43 schreef Bakfiets. het volgende:
Je weet dat je een slechte dag hebt als je per ongeluk de pijpen onder de wasbak verkeerd aansluit en je SM-kelder helemaal onder loopt.
sorry. ik zal het niet meer doen, Meesteres Bakfiets.quote:Op dinsdag 25 september 2012 22:43 schreef Bakfiets. het volgende:
Je weet dat je een slechte dag hebt als je per ongeluk de pijpen onder de wasbak verkeerd aansluit en je SM-kelder helemaal onder loopt.
Alles mobile espressobar? Maar als je vraagt of het goed is; ja. Ik ga vandaag op de kleintjes van mn nichtje passen, en die zijn liev. Ik heb wel een beetje een kater, maar dat doe ik zelf.quote:Op woensdag 26 september 2012 07:40 schreef NanKing het volgende:
Ja, alleen was het vanmorgen veul te vroeg.
Bij jou ook alles paletti?
quote:
Ik vond fietsen vroeger niet zo ram geil hoor.quote:Op woensdag 26 september 2012 10:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
Vroegah zeiden we gewoon "die fiets, die is kapotgeil!"
quote:Op woensdag 26 september 2012 11:12 schreef DancingPhoebe het volgende:
Achterop de fiets met je neus in een mannenoksel is wel wat opwindend hoor...
Nooit gedaan, en nee, ies niet opwindendquote:Op woensdag 26 september 2012 12:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
Gwoon, achterop bij een mooie man. Ies opwindend!
Ik op de brommer, met een lekkere meid tegen je rug aan hangend.quote:Op woensdag 26 september 2012 12:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
Gwoon, achterop bij een mooie man. Ies opwindend!
Afgelopen lente, maar dan op m'n fiets, had ik dit nog... dat zou ik best wel weer willen!quote:Op woensdag 26 september 2012 12:23 schreef lezzer het volgende:
Ik op de brommer, met een lekkere meid tegen je rug aan hangend.
Kan ik me veel meer bij voorstellen...
Ik vermoed dat ik meestal degene op de fiets zal zijn, niet degene achteropquote:Op woensdag 26 september 2012 21:16 schreef Bakfiets. het volgende:
Achterop bij iemand en dan lekker vasthouden
Als je ooit in Eindhoven komt mag je best achteropquote:
quote:Op woensdag 26 september 2012 20:27 schreef Vanyel het volgende:
Mevrouw V houdt ook altijd eennoooooorm van bij mij achterop de fiets zitten.
Ik moest er eigenlijk wel om hinniken.quote:Op donderdag 27 september 2012 07:36 schreef NanKing het volgende:
Ik ga een euro vragen voor elke keer dat ik die grap hoor
Toen mijn moeder voor het eerst op bezoek was zei ze "nou nou waar zijn al die fietsen dan"quote:Op donderdag 27 september 2012 07:45 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik moest er eigenlijk wel om hinniken.
quote:Op donderdag 27 september 2012 07:45 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik moest er eigenlijk wel om hinniken.
Ja nou, zal ik dan zeggen dat ik dat gevoel wél begrijp?quote:Op donderdag 27 september 2012 07:46 schreef NanKing het volgende:
[..]
Toen mijn moeder voor het eerst op bezoek was zei ze "nou nou waar zijn al die fietsen dan"
quote:Op woensdag 26 september 2012 17:16 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik ben nooit degene geweest die achterop zat. En eigenlijk heeft er ook nooit een man achterop mijn fiets gezeten. Wel een vriendin en ik vond dat al fijn
. Terugkomen van het stappen, de ontnuchterende buitenlucht voor tegen je snufferd en dan een vriendin die moe tegen je rug aanleunt
.
Komt door Turks Fruitquote:Op donderdag 27 september 2012 07:33 schreef NanKing het volgende:
In Duitsland is achterop zitten verboten.
Toen ik aan vriendinlief voor de eerste keer vertelde dat het stiekem romatisch is om na 't stappen bij je nieuwe vlam achterop de fiets te springen werd ik hartelijk uitgelachen.
Het is volgens mij iets echt Nederlands.
Dat ja. Beetje flauw van die mensen om al die kaartjes zomaar te kopen.quote:Op zaterdag 29 september 2012 10:48 schreef Bakfiets. het volgende:
Nee, dat was toch gewoon dé verkoop? Was inderdaad binnen tien minuten uitverkocht ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |