ik hoop een slotjequote:
Dit topic staat niet in ONZ of KLB, dus die plaatjes en onzin mogen ook wel weg.quote:
Lotjes vagijn is iets te vochtig voor haar leeftijd m'vrouwquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:03 schreef Lutte het volgende:
Ben benieuwd wat de reacties waren geweest als een meester iets over een twaalfjarig meisje had gezegd
Ooit van gym en kleedkamers gehoord? Je kunt op de basisschool niet bij elke klas van beide geslachten elke gymles een begeleider paraat hebben.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:05 schreef Vaseline_ het volgende:
Waarom is de juf op de hoogte van zijn grootte? Ik zou me eerder zorgen maken om het feit dat zij dat weet dan dat hij er last van heeft
Dit.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:05 schreef Vaseline_ het volgende:
Waarom is de juf op de hoogte van zijn grootte? Ik zou me eerder zorgen maken om het feit dat zij dat weet dan dat hij er last van heeft
Bij ons wel. Is nooit enig probleem geweest omdat die volwassene zich gewoon wist te gedragen.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:08 schreef Vaseline_ het volgende:
Euh, bij ons was er nooit een volwassene in de kleedkamer hoor
quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:11 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nouja zeg, ik word niet serieus genomen.
Als je zoon bepaalde zaken van zijn pa geerfd heeft zou ik toch zweren dat je ooit ten minste 1x wel serieus genomen bentquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:11 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nouja zeg, ik word niet serieus genomen.
Dat zou je wel willen hequote:Op zaterdag 22 september 2012 17:11 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nouja zeg, ik word niet serieus genomen.
Hulpstukken tellen niet mee he...quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:16 schreef Juicyhil het volgende:
Ik zat op m'n twaalfde al op de 18cm.
Misschien is ts' zoon gewoon al klaar met puberen, kan ook.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:13 schreef TR08 het volgende:
[..]
Als je zoon bepaalde zaken van zijn pa geerfd heeft zou ik toch zweren dat je ooit ten minste 1x wel serieus genomen bent
Maar goed: Wat er meer zeggen: als je je zorgen maakt, vraag het eens aan de dokter.
Ja want nu is die jongen gehandicapt en kan later totaal geen vrouw vinden die van een grote lul houdtquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:16 schreef Conflict het volgende:
Jezus! Zijn lerares spreekt je aan op het formaat van zijn piemel en TS gaat dit nog checken ook. Ben je zelf wel helemaal goed bij je hoofd? Wat nu, ga je hem straffen? Totaal belachelijk is dit!
Een meisje met een geweer van 15 cm tussen de benen.....quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:03 schreef Lutte het volgende:
Ben benieuwd wat de reacties waren geweest als een meester iets over een twaalfjarig meisje had gezegd
dat zou je wel lkkr vinden he van dermarquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:19 schreef vandermar het volgende:
[..]
Een meisje met een geweer van 15 cm tussen de benen.....
Nee, jij wel?quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:23 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
dat zou je wel lkkr vinden he van dermar
Ben je lekker?quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:11 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nouja zeg, ik word niet serieus genomen.
Tja, wat lekker is, is niet vies inderdaad!quote:
Tuurlijk niet man. Die doet dat niet bij kindjes van boven de 5. Je snapt het niet héquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:23 schreef mrstylo het volgende:
En Robert M. deed de penis inspectie?
Dat zou helemaal iets zijn om mee naar de dokter te gaan...quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:18 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Misschien is ts' zoon gewoon al klaar met puberen, kan ook.
Ja wat bezielde die lerares toen ze de moeder van die jongen ging bellen manquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:28 schreef Conflict het volgende:
En wat was het doel van die lerares eigenlijk? Snel klikken tegen moeders, kan echt niet hoor, zo'n grote piemel! Doe er iets aan!!!
"Hee zoon, ik heb van de lerares gehoord dat jij zo'n grote piemel hebt, laat eens zien!"
Dit is gewoon seksuele intimidatie naar zo'n jongen toe.
Dit is echt ziek en dit neigt gewoon naar incest.quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:32 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Ja wat bezielde die lerares toen ze de moeder van die jongen ging bellen man.
Dat valt toch wel mee joh...quote:Op zaterdag 22 september 2012 17:33 schreef Conflict het volgende:
[..]
Dit is echt ziek en dit neigt gewoon naar incest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |