abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 22 september 2012 @ 00:38:58 #26
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_117101447
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:23 schreef alors het volgende:

[..]

Ouders en gemeente hebben al heel vroeg samengewerkt en de media verzocht dit niet naar buiten te brengen. Media heeft hier geen gehoor aan gegeven.

Meisje had haar evenement meteen al verwijderd, anderen zijn er toen mee aan de haal gegaan en hebben allemaal mensen uitgenodigd.
Ah, bedankt. Zo heb ik het namelijk niet eerder gelezen dus ik neem jouw post even mee naar aan ander topic.

Dan begrijp ik de boosheid ook zeker. Ik heb vooral te doen met die ouders van dat meisje, juist vanwege het voorbeeld in Duitsland. Ja, je zal maar voor alle schade moeten opdraaien buiten jouw schuld. Dat wens je gewoon mensen niet persoonlijk toe.
En daarom wil ik het volgen. Zou het verschrikkelijk vinden als die ouders voor alle kosten moeten opdraaien. En voor de rest is het gewoon diep treurig. Je moet onder een steen gelegen hebben alle oproepen om vooral niet naar Haren te gaan hebben misgelopen. En dat niet alleen, je hebt geen excuus nog te zeggen dat je argeloos naar Haren bent gegaan om een feestje te vieren. Ik hoop dat de camera's flink draaien en dat die lui persoonlijk gepakt zullen worden. Want buiten de lokale jeugd zijn het gewoon allemaal lui geweest om te gaan rellen en te vernielen. Schandalig.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  Eindredactie Games zaterdag 22 september 2012 @ 00:39:00 #27
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_117101449
evenveel gewonden als een normale stapavond in Groningen :')
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  zaterdag 22 september 2012 @ 00:39:02 #28
19242 yavanna
Results may vary.
pi_117101451
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef alors het volgende:

[..]

Haal je buxus maar naar binnen!
En je fiets.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_117101454
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef Geo4kant het volgende:
Wat ik me nou afvraag hoe zou die Merthe deze avond nou ervaren? :D

Waarschijnlijk hebben die een ander prive feestje op een andere locatie geregeld (of alles afgeblazen) ..
Zou wel een reactie van haar willen zien op de TV :P
Door 6 negers anaal genomen
pi_117101459
Dat meisje kan er ook weinig aan doen, wat ik er van begrepen heb...zie zo vaak mensen events op FB plaatsen die voor iedereen zichtbaar zijn
  zaterdag 22 september 2012 @ 00:39:11 #31
195276 S95Sedan
No, not really...
pi_117101464
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef macca728 het volgende:
Die bewoners zullen wel blij zijn met dat meisje. Die kunnen ook verhuizen gelijk.
Nja, die meid kan er natuurlijk ook niks aan doen.
pi_117101472
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef Geo4kant het volgende:
Wat ik me nou afvraag hoe zou die Merthe deze avond nou ervaren? :D

Waarschijnlijk hebben die een ander prive feestje op een andere locatie geregeld (of alles afgeblazen) ..
Zou wel een reactie van haar willen zien op de TV :P
Gezellig zitten te borrellen, terwijl je eigen stad wordt afbroken _O-
pi_117101481
Nieuwe beelden!
Disclaimer: bovenstaande tekst kan meningen bevatten welke voor feiten aangezien kunnen worden. De auteur is niet aansprakelijk voor schade in enige vorm die is ontstaan uit de interpretatie en het daar naar handelen door de lezer.
pi_117101488
quote:
4s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef donald_dick het volgende:

[..]

wereldrecord buxeswerpen verbroken op Project Haren
_O-
Life is Music
  zaterdag 22 september 2012 @ 00:39:40 #35
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_117101490
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef Sautor het volgende:

[..]

Ze zijn gestopt met filmen. omdat daar allemaal van die figuren op afkwamen
Ja, en hun camera + statief sowieso al gejat was.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_117101491
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:39 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Nja, die meid kan er natuurlijk ook niks aan doen.
Nee die weet dat heus wel, die geniet nu van de aandacht.
  Eindredactie Games zaterdag 22 september 2012 @ 00:39:42 #37
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_117101493
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:39 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Nja, die meid kan er natuurlijk ook niks aan doen.
maar is getraumatiseerd voor haar leven
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_117101497
Die nieuwe nationale sport, buxus werpen.
pi_117101504
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:39 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Door 6 negers anaal genomen
My Supersweet 16 negro gangbang :@
pi_117101514
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:39 schreef Sautor het volgende:

[..]

Gezellig zitten te borrellen, terwijl je eigen stad wordt afbroken _O-
Die worden straks met een riek het dorp uit gejaagd.. :P
pi_117101519
Serieus ze mogen van mij betreft beginnen met het schieten van traangas, rubberenkogs en taks stokken. ME heeft te lang gewacht, te weinig versterking. Bakken er niks van.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
pi_117101522
Discus, buxus... who cares
Disclaimer: bovenstaande tekst kan meningen bevatten welke voor feiten aangezien kunnen worden. De auteur is niet aansprakelijk voor schade in enige vorm die is ontstaan uit de interpretatie en het daar naar handelen door de lezer.
  Eindredactie Games zaterdag 22 september 2012 @ 00:40:14 #43
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_117101524
het ehbo kitje ligt er nog, er is dus geen zombieuitbreek :')
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_117101532
van nu.nl

quote:
'Facebook-feest' Haren ontaardt in chaos en rellen

HAREN - Bij de rellen in Haren zijn vrijdagavond twee mensen zwaargewond geraakt. Ze zijn overgebracht naar het ziekenhuis.
Dat heeft de politie gemeld. Voor zover nu bekend zijn er in totaal 6 gewonden gevallen, aldus de politie.

De ME heeft meerder charges uitgevoerd. De politie heeft tijdens de rellen tot nu toe zeker vier aanhoudingen verricht. Een nog onbekend aantal mensen is gewond geraakt. Dat meldde een woordvoerder van de politie Groningen vrijdagavond.

Rond 0.00 uur waren politie en mobiele eenheid nog druk bezig om relschoppers uit Haren te verdrijven. Zo staan op het plein van een kerk in het centrum van het dorp (Kerkstraat-Rijksstraatweg) laat nog honderden jongeren. Er worden vuurtjes gestookt.

De ruiten van winkels in de buurt zijn kapot. De straten liggen bezaaid met glas. De mobiele eenheid is aanwezig. ''We zijn nog hard bezig om de orde terug te krijgen'', aldus een woordvoerder van de politie.

Ambulancepersoneel

Ambulancepersoneel werd gehinderd bij de hulpverlening. Er zijn volgens de woordvoerder meerdere gewonden, maar over de aard van de verwondingen kon hij niets zeggen. Geruchten gingen dat een meisje is doodgedrukt en dat een jongen is overleden nadat hij een fles bier tegen zijn hoofd had gekregen, maar volgens de politiewoordvoerder is daar geen enkele bevestiging van.

''Noch de GGD, noch de politie weet daar iets van en ook andere hulpverleners hebben er niets over gemeld.''

Vernielingen
De politie verwacht in de loop van de nacht of anders zaterdagochtend een eerste beeld te kunnen schetsen van de omvang van de schade. De ten minste 50 man sterke ME kon niet voorkomen dat de relschoppers een spoor van vernielingen achterlieten. Auto's werden omgegooid, schuren van bewoners werden opengebroken, ruiten werden ingegooid.

Bussen

Op de Rijksstraatweg stonden bussen klaar om mensen uit Haren weg te halen en naar Groningen te brengen, twitterde de politie. ''Wees slim en stap in", luidt het advies.

De eerste bussen vertrokken rond 23.00 uur richting de provinciehoofdstad, maar op dat moment was het nog zeer onrustig in het dorp.

Gemeente

De gemeente Haren spreekt van "een absolute chaos en bizarre taferelen'' naar aanleiding van het totaal uit de hand gelopen Facebook-feest. "Dit is een scenario dat je je niet kunt voorstellen en niet kunt voorkomen'', zei een woordvoerder van de gemeente in de nacht van vrijdag op zaterdag.

"We proberen voortdurend in beeld te krijgen wat waar gebeurt'', aldus de woordvoerder. Er gebeuren volgens hem op allerlei plekken zo veel dingen dat niemand meer echt overzicht heeft.

Hij schat dat er duizenden en duizenden mensen naar Haren zijn gekomen "maar over exacte aantallen is op dit moment geen zinnig woord te zeggen''. Volgens hem heeft zich inmiddels "een redelijk aantal mensen'' bij een ziekenhuis gemeld, over het algemeen met verwondingen als gevolg van het gooien met spullen, vooral flesjes bier.

Uitnodiging

De menigte kwam naar Haren nadat een meisje uit het dorp per ongeluk op Facebook een openbare uitnodiging had geplaatst voor haar verjaardagsfeestje.

De gemeente en de politie zagen de problemen al aankomen en vroegen mensen vooral niet naar Haren te komen. Aan het begin van de avond was het nog rustig, maar het aantal 'feestgangers' groeide al snel uit tot duizenden mensen.

Onder de invloed van alcohol sloeg de sfeer snel om en werd er met flessen gegooid. Ook fietsen, dranghekken, bloembakken en alles wat los en vast zat vlogen door de lucht.

Gouda

Ook in Gouda kunnen rellen uitbreken zoals vrijdagavond in Haren. Op Facebook worden op dit moment duizenden mensen uitgenodigd om zaterdag 27 oktober naar Gouda te komen. Dat meldt Omroep West.

Nu al zijn ruim 20.000 mensen uitgenodigd. Dat aantal kan explosief toenemen. De uitnodiging voor 'het grootste feest van het jaar' is aangemaakt door 'Project X Gouda'. De bedoeling van de organisatoren is naar eigen zeggen te laten zien dat het ook anders kan dan in Haren.
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
  zaterdag 22 september 2012 @ 00:40:20 #45
19242 yavanna
Results may vary.
pi_117101533
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:38 schreef Staal het volgende:

[..]

Ah, bedankt. Zo heb ik het namelijk niet eerder gelezen dus ik neem jouw post even mee naar aan ander topic.

Dan begrijp ik de boosheid ook zeker. Ik heb vooral te doen met die ouders van dat meisje, juist vanwege het voorbeeld in Duitsland. Ja, je zal maar voor alle schade moeten opdraaien buiten jouw schuld. Dat wens je gewoon mensen niet persoonlijk toe.
En daarom wil ik het volgen. Zou het verschrikkelijk vinden als die ouders voor alle kosten moeten opdraaien. En voor de rest is het gewoon diep treurig. Je moet onder een steen gelegen hebben alle oproepen om vooral niet naar Haren te gaan hebben misgelopen. En dat niet alleen, je hebt geen excuus nog te zeggen dat je argeloos naar Haren bent gegaan om een feestje te vieren. Ik hoop dat de camera's flink draaien en dat die lui persoonlijk gepakt zullen worden. Want buiten de lokale jeugd zijn het gewoon allemaal lui geweest om te gaan rellen en te vernielen. Schandalig.
Een groot deel kwam alleen kijken natuurlijk. Hopelijk pakken ze het tuig goed aan, maar dat zal helaas wel meevallen.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_117101534
Maar hoeveel mensen zijn er nou? En allemaal uit provincie Groningen of echt uit heel NL?
pi_117101546
Hahaha het is dus nog erger geworden de afgelopen 2 uur? :')
  Eindredactie Games zaterdag 22 september 2012 @ 00:40:46 #48
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_117101552
ik mis eigelijk te tv helicopter
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_117101559
"Wat een rare avond"
  zaterdag 22 september 2012 @ 00:40:56 #50
195276 S95Sedan
No, not really...
pi_117101560
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:39 schreef macca728 het volgende:

[..]

Nee die weet dat heus wel, die geniet nu van de aandacht.
Ja tuurlijk :')

quote:
4s.gif Op zaterdag 22 september 2012 00:39 schreef donald_dick het volgende:

[..]

maar is getraumatiseerd voor haar leven
Zal er niet ver vandaan liggen inderdaad.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')