Die is al weer een tijdje geleden...quote:Op donderdag 20 september 2012 19:58 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Altijd fijn van die topgames die je vergeet tot net voor release.
quote:Beste 2happy4u
Bedankt voor het plaatsen van uw order bij Gamedumper.nl.
Uw order is verzonden! U kunt deze binnen 1-2 dagen verwachten.
Heeft u vragen over uw order? Wij helpen u graag verder.
Verzonden artikelen
Borderlands 2
Nogmaals bedankt,
Niet voor PC.quote:Op donderdag 20 september 2012 20:04 schreef Bart het volgende:
[..]
Die is al weer een tijdje geleden...
Borderlands 1 komt uit 2009quote:
Jaartje of drie inmiddels.quote:
Dat en de hele OP gaat over Borderlands 1.quote:Op donderdag 20 september 2012 20:34 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik snap hem want de TT zegt Borderlands ipv Borderlands 2
goeie
Ik zat er gelijk helemaal weer in... lekker max sidequests doen enzo. Waar was je sceptisch over? (spoilers)quote:Op donderdag 20 september 2012 21:01 schreef ArtistA het volgende:
Ik begon bijna een beetje sceptisch te worden over de game, maar toen...
Goeie god wat een spel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door Dr.Pringles op 20-09-2012 21:57:26 ]na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘
Ik vond het verhaal niet echt op gang komen en de vijanden veel van hetzelfde maar daar kwam kort daarna snel verandering in. Het landschap begon ook te veranderen. Heel vet gedaan.quote:Op donderdag 20 september 2012 21:23 schreef An_awesome_wave het volgende:
[..]
Ik zat er gelijk helemaal weer in... lekker max sidequests doen enzo. Waar was je sceptisch over? (spoilers)
quote:Op donderdag 20 september 2012 21:49 schreef Dr.Pringles het volgende:
Inmiddels Chapter 10 en level 15.Net level 9 geworden na een goeie 4 uur spelenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘
Dan is er geen Borderlands-topic meer.quote:Op vrijdag 21 september 2012 10:40 schreef An_awesome_wave het volgende:
Of deze ff renamen naar Borderlands 2.
En mocht dat wel gebeuren, dan kan hij prima geholpen worden. De meeste users hier zullen beide delen wel gespeeld hebben.quote:Op vrijdag 21 september 2012 11:07 schreef An_awesome_wave het volgende:
Borderlands serie-topic is net zo makkelijk idd, geen skag meer die over borderlands 1 zal gaan lullen.
En geen falling damage meer. Heeft iemand een golden key trouwens?quote:Op vrijdag 21 september 2012 14:38 schreef An_awesome_wave het volgende:
Ik blijf ook maar op vierkantje drukken om geld enzo op te rapen terwijl dat helemaal niet meer nodig isEr zijn ook minder chests/moeilijker te vinden imo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.speel lekker rustig en pak iedere sidequest. Heb ook al 26 badass Tokens en ben badass rank 364... schijn je te kunnen gebruiken bij een nieuw karakter maar nog geen idee hoe dat precies werkt. De voertuigen rijden ook een stuk fijner en je raakt ook wat met je boordkanon dit keer.
Kom net mijn eerste 'buzzard' tegen, wtfGelijk uit de lucht geknald, lijk van de piloot en al op straat
![]()
Daarna gelijk Ellie tegen gekomen.... dafuuuuuqqqq.....
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
Ow fuck nice! Ga ze gelijk spenderen. Je kan ze dus schijnbaar meenemen als je een nieuw character begint.quote:Op vrijdag 21 september 2012 19:09 schreef OMG het volgende:
Badass tokens bij een nieuw character? Heb ze al gebruikt voor m'n huidige. Je kunt dan uit 5 random upgrades kiezen, per token die je spendeert. Heb m'n damage % en dergelijke hier al een klein beetje mee opgekrikt.
Moet je die wel hebben, me vrienden gamen helaas niet op de pcquote:Op vrijdag 21 september 2012 19:51 schreef An_awesome_wave het volgende:
Je kan gewoon je vrienden uitnodigen/een private session hosten/joinen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel echt m'n eerste wtf-momentje met die mechs
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:31 schreef An_awesome_wave het volgende:
Holy mother, dat was nog een flinke klus omSnap je.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel echt m'n eerste wtf-momentje met die mechs
na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘
Ik had er graag een sidekick bij gehad op dat momentquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trouwens ook geen ervaringspunten voor verschillende wapentypes meer. Ene kant jammer, aan de andere kant switch ik nu veel makkelijker van wapen omdat ik nu geen extra stats misloop. Gebruik eigenlijk alles behalve sniper-rifles.Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
Extra XP, zo kan je het ook bekijkenquote:Op vrijdag 21 september 2012 20:00 schreef FredVleespet het volgende:
Voor het eten bij een savepoint gestopt, nu als nog heel stuk opnieuw doen
Ik snap dit niet helemaal? Er zijn genoeg savepunten.... ieder 'levelgedeelte' is er wel een. En als je gelijk doorspeelt hebben de vijanden bij lange na niet genoeg tijd gehad om te respawnen?quote:Op zaterdag 22 september 2012 00:31 schreef Snorrenbaard het volgende:
HAAT AAN DE SAVE OPTIE VAN DIT GRAFSPEL.... kan gvd niet eens normaal verdergaan of ik moet weer 3 bases opnieuw clearen. kkzooi
Gewoon jammer imho, ik vond het wel iets hebbenquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:38 schreef An_awesome_wave het volgende:
Trouwens ook geen ervaringspunten voor verschillende wapentypes meer. Ene kant jammer, aan de andere kant switch ik nu veel makkelijker van wapen omdat ik nu geen extra stats misloop. Gebruik eigenlijk alles behalve sniper-rifles.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen referral hier.
Dat had ik hier dus ook. Savepoint, icoontje in beeld dat hij gaat saven. Druk je op quit zegt hij nog eens dat hij gaat saven en vervolgens als ik de volgende dag verder ga ben ik alsnog 3 bases terug gezetquote:Op zaterdag 22 september 2012 00:31 schreef Snorrenbaard het volgende:
HAAT AAN DE SAVE OPTIE VAN DIT GRAFSPEL.... kan gvd niet eens normaal verdergaan of ik moet weer 3 bases opnieuw clearen. kkzooi
quote:Op zaterdag 22 september 2012 01:07 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Ik heb nog nergens moeite mee gehad tot dusverWacht maar tot je deSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die moet je niet op level 16 proberen.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘
quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:38 schreef An_awesome_wave het volgende:
[..]
Ik had er graag een sidekick bij gehad op dat momentMaar de aanhouder wint en de voldoening was groot toen ik 'm eindelijk down had.
Ik gebruik juist nagenoeg alleen maar mijn sniper rifleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trouwens ook geen ervaringspunten voor verschillende wapentypes meer. Ene kant jammer, aan de andere kant switch ik nu veel makkelijker van wapen omdat ik nu geen extra stats misloop. Gebruik eigenlijk alles behalve sniper-rifles.. Critical hits FTW
.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
Wat mij betreft zou ik niet meer aan Borderlands1 beginnen als je deel2 al hebt. Deel2 is op elk vlak verbeterd en als je op de console speelt is deel1 helemaal een stuk minder.quote:Op zaterdag 22 september 2012 13:31 schreef Cherna het volgende:
Ik heb de game ook maar aangeschaft en gepeeld. Ik heb de sprong gewaagd en ik moet zeggen dat ik de game schitterend vind. Ik was sceptisch omdat mij de GFX niet aanstonden. Die cartoon gemaakte GFX hadden mij altijd weerhouden deze serie uit te proberen.Daarom ook dat ik nooit deel 1 gespeeld heb. Misschien heb ik iets gemist. Daarom mijn vraag. Is het ook nog interessant om deel 1 aan te schaffen en te spelen?
Heb altijd al Fall-Out en S.T.A.L.K.E.R de beste game series ooit gevonden. Maar daar komt deze game serie zeker bij. Alleen de besturing van de voertuigen gaat me niet zo makkelijk af. Maar dat zal wel een kwestie van wennen zijn.
Precies. ik ookquote:Op zaterdag 22 september 2012 13:34 schreef Bart het volgende:
[..]
Ik gebruik juist nagenoeg alleen maar mijn sniper rifle. Critical hits FTW
.
Wat een kansloze reactie weer, omdat ik klaag over een waardeloos lootsysteem (wat zelfs in de review van tweakers wordt genoemd) ben ik een wijf? Daarnaast zat jij dus blijkbaar bij mij in de coop aangezien je zo goed weet wat er allemaal speelt, of is nuance iets wat je niet kent?quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:16 schreef stoeltafel het volgende:
Ahhhhhhh... Je lijkt wel een wijf
Spel is echt wel prima te doen. Verder wordt er in de co op goed samen gewerkt.
Dat ligt dan aan je vrienden, niet aan het spel.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:00 schreef DeeCruise het volgende:
Vandaag de coop opgegeven, ben het beu.. Zelfs met vrienden is het niet leuk meer, iedereen rent als kip zonder kop rond, loot alles wat ie vindt en verkoop dat zonder te checken of teammembers nog iets kunnen gebruiken. Ze hadden de loot beter class-specific kunnen maken, het is nu net zo kansloos als dat het in deel 1 was.
Misschien straks als SP verder spelen, maar de zin is ver over...
Als ik het een vreselijk spel vond dan zou ik de SP ook niet meer spelen, maar het lootsysteem is zeker een minpunt te noemen. Voor de rest vind ik de game een hele verbetering op deel 1 op bijna elk vlak, maar ik blijf het jammer vinden dat het lootsysteem werkt zoals het werkt.quote:Op zaterdag 22 september 2012 16:34 schreef Bart het volgende:
[..]
Dat ligt dan aan je vrienden, niet aan het spel.
haha precies, gisteren nog gespeeld met 2 andere. allemaal andere classes. Snipers, pistols voor zer0, SMG, repeaters voor de Siren, launchers en machineguns voor gunzerker en rifles en machineguns voor de soldier...quote:
Helemaal met je eens, daarom ook dat ik baal dat ik dus (volgens de andere "gamers" hier) blijkbaar continu in de verkeerde games zit.. Teamplay maakt games gewoon leukerquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:41 schreef resque het volgende:
[..]
haha precies, gisteren nog gespeeld met 2 andere. allemaal andere classes. Snipers, pistols voor zer0, SMG, repeaters voor de Siren, launchers en machineguns voor gunzerker en rifles en machineguns voor de soldier...
Dit alles gewoon afspreken en gewoon droppen/traden... niks aan de hand, zelfs leuk om elkaar aan betere shit te helpen vind ik...
Ik zeg ook niet dat jij dat zegtquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:36 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Als ik het een vreselijk spel vond dan zou ik de SP ook niet meer spelen, maar het lootsysteem is zeker een minpunt te noemen. Voor de rest vind ik de game een hele verbetering op deel 1 op bijna elk vlak, maar ik blijf het jammer vinden dat het lootsysteem werkt zoals het werkt.
Overigens zijn het niet alleen mijn vrienden, ik heb ook enkele publieke games gespeeld waar het precies hetzelfde was..
Jup, ben ze ook even beu voor voorlopig, ga zo maar weer ff de SP opstarten om toch maar verder te kunnen met de game. De humor is overigens zeer goed aangepast, net iets lomper dan in het eerste deelquote:Op zaterdag 22 september 2012 16:43 schreef Bart het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat jij dat zegt. Public games kan ik me voorstellen dat het gebeurt. Maar het is idd stom. Met vrienden echter, dan zeg je toch tegen elkaar als je een vette gun hebt opgepikt die slechter is dan wat je zelf hebt? Zodat een ander er gebruikt van kan maken? Rare vrienden als ze dat niet doen...
alt tab doe ik vaak genoeg, hoezo?quote:Op zondag 23 september 2012 08:37 schreef Donderkonijn het volgende:
Lol @ einde van die AI quest..... supermelig. Also, iemand al ff een break genomen en op alt tab gezet? Ik schrok me de pleuris na een kleine 10 min ofzo
Hier hoor ik alleen de achtergrond muziek heel zacht als ik alt-tab, verder niks..quote:Op zondag 23 september 2012 08:37 schreef Donderkonijn het volgende:
Lol @ einde van die AI quest..... supermelig. Also, iemand al ff een break genomen en op alt tab gezet? Ik schrok me de pleuris na een kleine 10 min ofzo
Dat kan je trouwens ook uitzetten bij Sounds.quote:Op zondag 23 september 2012 10:38 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Hier hoor ik alleen de achtergrond muziek heel zacht als ik alt-tab, verder niks..
Het is alleen zoeken naar de plek om Crits te krijgen bij robots.quote:Op zondag 23 september 2012 11:24 schreef stoeltafel het volgende:
Begin gisteren nacht met level 10 en speelde met 3 gasten van levels 12. Sick wat een vette wapens. Op Eem gegeven alleen maar vette robots neer geknald, spel wordt echt alleen maar vetter.
Waar praat jij nou weer overquote:Op zondag 23 september 2012 14:36 schreef Trollscience het volgende:
borderlands 3 huh 2 is toch net pas uit
TT is Borderlands #3.quote:
Ok lolquote:Op zondag 23 september 2012 15:37 schreef trance_fan het volgende:
[..]
TT is Borderlands #3.
Dus hij doet zijn naam goed "Troll"science.
Die dingen zijn kut, net zoals stalkers en loaders.quote:Op zondag 23 september 2012 17:46 schreef Donderkonijn het volgende:
Pfff, wormhole treshers.... cheape bastards zeg. echt 100x doodgegaan op dat stuk
Dan die smerige Rakkquote:Op zondag 23 september 2012 19:48 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Die dingen zijn kut, net zoals stalkers en loaders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |